Nordic Walking

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

no śmieszne :lol: :lol:
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

Pink pisze:Stosujecie krokomierze? Liczniki przeliczające ilość kroków na ilość kilometrów pokonanej trasy?
Tak, chociaż przy zwykłym chodzeniu, a nie przy NW. Mam krokomierz w telefonie , staram się robić dziennie 10 tys kroków. Latem zazwyczaj robie więcej, zimą... no rożnie to bywa ;)
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

AgaC pisze:
Pink pisze:Stosujecie krokomierze? Liczniki przeliczające ilość kroków na ilość kilometrów pokonanej trasy?
Tak, chociaż przy zwykłym chodzeniu, a nie przy NW. Mam krokomierz w telefonie , staram się robić dziennie 10 tys kroków. Latem zazwyczaj robie więcej, zimą... no rożnie to bywa ;)
To są telefony z krokomierzami? Jakieś bajerne, czy normalne?
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

Nie wiem co tzn bajerne. Dla mnie to normalny telefon- samsung s5. Ma fabrycznie zainstalowaną aplikację s health pozwalającą na monitorowanie aktywności fizycznej. Są tez inne aplikacje, które można ściągnąć na telefon, jednak chyba nie są tak dokładne.
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

AgaC pisze:Nie wiem co tzn bajerne. Dla mnie to normalny telefon- samsung s5. Ma fabrycznie zainstalowaną aplikację s health pozwalającą na monitorowanie aktywności fizycznej. Są tez inne aplikacje, które można ściągnąć na telefon, jednak chyba nie są tak dokładne.
Bajerne, to bajerne. Normalny telefon służy do telefonowania i sms-owania. Tylko.
Ten samsung, to smartfon?
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

tak, smartfon
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

AgaC pisze:tak, smartfon
Aplikacja działa przez Internet, albo coś takiego?
A zatem to jest bajerny telefonik 8-)
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

do użycia krokomierza nie jest potrzebny internet, do innych funkcji aplikacji już tak.
Ja nie widzę tu żadnej bajerności. Telefon jest dostosowany do MOICH potrzeb.
czasy się zmieniają, telefony tez. Byż może dla niektórych pralka automatyczna albo zmywarka tez jest " bajernym" urządzeniem. Nie wiem.
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

AgaC,
Niemniej musisz mieć jakieś wirtualne połączenie, aby liczył kroki? Czy fon robi to mechanicznie, poza siecią?
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

Nie musi być połączenia z siecią, telefon ma wbudowany czujnik ruchu. Można tez zmierzyć tętno i pomiar jest b zbliżony do ciśnieniomierza
Ostatnio zmieniony 15 maja 2015 10:36 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ