Nordic Walking

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

A ja chyba nie rozumiem tego fenomenu nordic walkingu, bo dla mnie to zwykły spacer ;) Ja lubię sport, który wymaga wysiłku. Pot, zmęczenie, ból mięśni i wtedy człowiek wie ,że żyje ;)
Widuję mnóstwo ludzi z kijami, mam wrażenie,że większość ma nieprawidłową technikę. Nie jestem specjalistką - ale mam wrażenie,ze ciągnięcie kijków za sobą raczej na niewiele się zdaje ;)
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

C...epias sie ;)
40 min szybkim krokiem i nic na sobie suchego nimos ;)
Mysla ze fajno kobito z fajnym biustem fajno by wygłądało na mokro :shock:
Sorry, ja tylko o jednym,tak już mom :mrgreen: :mrgreen:
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

czepiam? eeee
mówię tylko jakie jest moje zdanie 8-)
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

AgaC pisze:A ja chyba nie rozumiem tego fenomenu nordic walkingu, bo dla mnie to zwykły spacer ;) Ja lubię sport, który wymaga wysiłku. Pot, zmęczenie, ból mięśni i wtedy człowiek wie ,że żyje ;)
Widuję mnóstwo ludzi z kijami, mam wrażenie,że większość ma nieprawidłową technikę. Nie jestem specjalistką - ale mam wrażenie,ze ciągnięcie kijków za sobą raczej na niewiele się zdaje ;)
Dwie młode dziewcyny jo chciał dogonić co by se popatrzeć na tył sklepu i nici tak zaperdylały.
Nie wszyscy się slimaczą :lol:
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

no dobrze, ja rozumiem szybki marsz :) Tylko po co te kije? :)Nie lepiej chodzić z torebką? 8-)
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

kije sa po to zeby ruszac rękoma,no chyba ze chcesz machac bez kijków ;)
bez badyli wyglada to nieco śmieszniej :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

W NW każdy spacer nazywa się biegiem. Nie ma chodzenia, jest bieg. Tak to się prawidłowo zwie.
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

Bosmanie, chyba nie, moim zdaniem to nie jest bieg.
Bardzo możliwe , że gdzieś tam w literaturze ktoś używa takiego określenia , ale w praktyce na pewno nie. Jest to zdecydowanie marsz z kijami, a jak szybko chodzimy to tylko zależy od nas . Ja preferuję szybki chód :D
A z resztą , jak zwał ,tak zwał - ważne, że ludziska chcą się ruszać :kwiat:
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

Stosujecie krokomierze? Liczniki przeliczające ilość kroków na ilość kilometrów pokonanej trasy?
forumowicz

Re: Nordic Walking

Post autor: forumowicz »

NW, Norwegowie nazywają biegiem łosia :o :twisted:
Jake śmeszne :oops:
ODPOWIEDZ