Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
forumowicz

Re: Skoki narciarskie

Post autor: forumowicz »

Robert pewnie miał na myśli pierwsze drużynowe złoto MŚ.
Panowie, podobno sport to Wasza domena ;)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Witam serdecznie .
W większości chyba piszą tu Panowie . Pozwolicie , że i ja dołączę bo już czekam na te skoki i przebieram nóżkami :lol: . 22.11.19 r. kwalifikacje , 23.11.19 r. konkurs drużynowy , 24.11.19 r. konkurs indywidualny i tu obawiam się R. K. z Kraju Kwitnącej Wiśni , zresztą nie tylko jego.... Japończycy dobrze skaczą ostatnimi laty ale wierzę w naszych :!: Pozdrowionka kibicom :) . Trzymajmy kciuki .
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Skoki narciarskie

Post autor: malgorzatas »

Jak ja się cieszę ze doszła do sportu nam Pani Kibic :D skoki to nie jest moja dyscyplina ale zawsze kibicuję Polskim skoczkom :serce:
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Hej , witajcie :kwiat: .
Oglądałam kwalifikacje , potem konkurs drużynowy i oczywiście skoki indywidualne . Cieszę się , że zdobyliśmy dwa brązowe medale ale martwiłam się upadkiem naszego Piotrka Żyły w niedzielę :( . Dobrze , że nic poważnego mu się nie stało choć ta jego czerwona twarz od krwi wyglądała okropnie ... płakałam :cry: ... Później jak okazało się , że nie ma poważnych obrażeń - odetchnęłam z ulgą :) . Brawo nasi !
Pozdrawiam wszystkich kibiców ! :serce: i naszych zawodników :serce: .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Witam serdecznie :) .
Czyżby nie było tu kibiców skoków narciarskich ? :o
Mam swoje latka ale skoki to moja pasja choć na ekranie tv :D .
Dziś liczyłam na Piotrunia Żyłę ale zonk , nie wyszło.... na podium nie było Polaka i nie usłyszałam Mazurka Dąbrowskiego :( . Ale może jutro sobie odbijemy ? Mam nadzieję.... a swoją drogą chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do tego , że na podium stawali nasi . Pozdrawiam :kwiat: .
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Skoki narciarskie

Post autor: moderator »

Kibice skoków na pewno na forum są :) Lubimy jednak gdy nasi zawodnicy wygrywają w zawodach i wtedy jest większy entuzjazm również na forum. No oczywiście prawdziwy kibic nie zostawia drużyny w potrzebie dlatego oczywiście kibicujemy biało-czerwonym również teraz!
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Skoki narciarskie

Post autor: jan19557 »

Myślę, że jest wielu kibiców ale się nie ujawniają jak zwykle. Ja też śledzę skoki i nawet kwalifikacje na eurosporcie oglądam. Fakt , że nasi jak na razie nie napawają radością ale mam nadzieję że dopiero się rozkręcają. Jest jednak jedna sprawa która mi się nie za bardzo podoba a mianowicie to że za bardzo podniecają się nasi sprawozdawcy i nakręcają niepotrzebnie kibiców.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Skoki narciarskie

Post autor: malgorzatas »

To samo dotyczy siatkówki...dużo ludzi śledzi...ogląda ale nikt nic nie wpisze...dopiero jak są medale to wszyscy GRATULUJĄ... :shock: :shock:

Mimo wszystko pozdrawiam kibiców sportu... :kwiat: i życzę żeby Naszego Mazurka grali jak najczęściej :serce:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3798
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Trzeba chyba poczekać na dwa -trzy "normalne" konkursy żeby coś powiedzieć o układzie sił na ten sezon i jak się nasi w tym znajdą. Zawody przeprowadzane w takich jak dotychczas warunkach to mała farsa, a ten cały system rekompensat za wiatr i belkę tylko jeszcze chaos pogłębiają. Miejmy nadzieję, że zamieszanie ze zmianą trenera nie wpłynęło na jakąś drastyczną obniżkę formy naszych chłopaków. Fajnie jak są w czubie klasyfikacji i tu na obiektywizm nie ma co liczyć. Kibic woli jak jego faworyt zwycięża, niezależnie od dyscypliny. Czyli - czekamy na błysk Kamila, Piotrka czy Dawida. :)
A komentatorzy - no cóż, uważam że to temat na oddzielne opowiadanie. Pewnie to już taka ich rola i pod tym kątem są dobierani. Ale wkurzają, to fakt. Zresztą w innych dyscyplinach też nie lepiej. Odkąd wpadł ktoś na szatański pomysł żeby zawody komentował dziennikarz - sprawozdawca + tzw. ekspert - skończyło się spokojne oglądanie. Jeden wielki słowotok.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Skoki narciarskie

Post autor: jan19557 »

A ja widzę duże szanse w Jakubie. Chyba jest lepszy od Maćka.
ODPOWIEDZ