Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Tu tylko Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

... inne dyscypliny sportowe to jakby nie na temat :shock:
A dziś wszyscy sympatycy skoków skupią uwagę na Malince :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Witajcie kochani :D .
Powiem tak - drugiej serii skoków w Niżnym Tagile już nawet nie oglądałam - odechciało się mi .
W Ruce obejrzałam wszystko ale....znów okrutny zawód :( .
Dziś mam zamiar zerknąć na kwalifikacje , tym razem na na TVP (ale tylko skoki :lol: ) i mooooże w końcu coś drgnie , wszak skaczemy u Siebie ;) .
Jacky , sorki ale inne dyscypliny sportu jakoś mi nie leżą , kocham skoki narciarskie :D .
A więc miłego kibicowania i wrażeń , pozdrawiam fanów serdecznie .
P.s. szkoda , że nie będzie Ammana , sympatycznego 40-latka , bardzo go lubię ...
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Hm , kwalifikacje odbębnione , najlepszy z naszych Kamil .
Przyznam się , że oglądając momentami chciałam aby niektórzy skoczkowie odpadli , wredna jestem , prawda ? :lol: :lol:
Nie wymienię ich , powiem tylko , że to na pewno nie byli Polacy .
Kaziu , Twój ulubieniec Maciek Kot został zdyskwalifikowany za kombinezon :roll: , ten zawsze coś wycmoni :lol: .
Jutro drużynówka , jakoś nie wierzę w to , że nasi staną na podium , ten rok jest w ogóle do kitu zanim co :roll: . Az dziwne , że wszyscy nasi potracili formę .
Do miłego ...
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Cieszę się Dani, że to Ty zauważyłaś ten fakt, bo już nie chciałem być po raz kolejny niemiły w stosunku do tego naszego gwiazdorka. Jak nie urok to...
Czekam na te jutrzejsze skoki żeby się przekonać, czy rzeczywiście jest tak źle jak to do tej pory wyglądało. Może to miejsce rozgrywania tych poprzednich konkursów jakoś wybitnie im nie odpowiadało, może pogoda... Zobaczymy. A tak do końca to się okaże co i jak dopiero w niedzielę, bo w drużynie też się skacze troszkę inaczej.
Pozdrawiam miłośników skoków, a Tobie Dani życzę pełnego wyzdrowienia, bo ponoć niedomagałaś troszkę 🤔😠
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Kaziu , pomimo mojej choroby jeszcze zauważam pewne rzeczy ;) i to nie od dzisiaj .
W sumie jutro drużynówka ale jakoś nie mam myśli pozytywnych bo jak je mieć skoro kilku naszych było wyciąganych za uszy ? Daj Boże aby ten psycholog pomógł naszemu Dawidowi....ale okaże się .
Powiem tak - w tym sezonie aż nie chce się oglądać tego wszystkiego , poza tym moim zdaniem sędziowie też mają swoje za uszami :roll: , dużo robi nazwisko .
Jeszcze coś , dlaczego inni skoczkowie dają sobie radę ? Niemcy , Norwegowie dzisiaj i inni a nasi co ? Skacapnieli do reszty ? Wypalili się ?
Dzięki serdeczne za miłe słowo Kaziu :serce: , Tobie również życzę zdrówka ...dużo , jak najwięcej .
Dobrej nocki .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

No i co ? Jakie wnioski ? Bo ja pod koniec a właściwie po skoku Dawida omal się nie popłakałam :( .
Kamil jak skoczył tak skoczył ale nie miał szans ratować naszych , i tak wyciągnął na 4 miejsce .
Po cichu liczyłam , że chociaż drużynowo wskoczą na podium a tu klapa na całej linii .
Jutro indywidualne to tym bardziej nie ma co liczyć ....
Pozdrawiam fanów serdecznie :) .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Potwierdziło się, że jak są bez formy to nagle się ona nie objawi. Choć... gdyby nie ta jedna zaliczona bula to mogło być podium, bo inni też psuli swoje skoki w takich dziwnych, zmiennych warunkach.
Nie mogłem oglądać drugiej serii a po powrocie szybko zajrzałem do internetu, bo liczyłem na fajną niespodziankę. No i się przeliczyłem, niestety.
Ciekaw jestem co się kryje za tą ich słabą formą, bo w te ich mętne tłumaczenia jakoś nie wierzę. Przykładowo - Kamil, który ma tysiące skoków za sobą mówi, że ma problem z pozycją najazdową! To jakby Lewandowski nagle zapomniał jak kopnąć piłkę...
Jutro popatrzę spokojnie na konkurs, ma być lepsza pogoda, może będzie sprawiedliwie i mniej loteryjnie.
Aha, no i trzeba koniecznie poczytać komentarze znawców na temat zależności pomiędzy wynikami naszej kadry a telewizją, która przeprowadza transmisję. Bardzo jestem ciekaw, co się pisze po dzisiejszych zawodach🤔😊.
Trzymajcie się ciepło kibice skoków i cieszmy się tym co jeszcze mamy, bo coś mi się zdaje, że niedługo tylko miłe wspomnienia nam zostaną 😒
Dobrej nocy
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Dziś w Wiśle miało nastąpić przełamanie bieżącej złej passy naszych skoczków w tym sezonie :?
Wyszło jak zwykle, czyli nijak :shock:
Na nic więcej teraz mnie nie stać, aby nie napisać czegoś nieregulaminowego w tym temacie :lol:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Nie będę się wysilał, po prostu się pod tym podpiszę.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Hej .
Powinnam i ja tylko potwierdzić Wasze słowa ale dodam , że nasz Dawid z innymi kolegami zamiast skakać za tydzień (niecały już) będzie trenował :shock: . Ot i się porobiło....
Pozdrawiam serdecznie z Podlasia :) .
ODPOWIEDZ