Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Dani, napiszę krótko.
Są bez formy bo źle przepracowali okres przygotowawczy. Techniki się nie zapomina, oni zwyczajnie nie mają pary w nogach.
A inni widocznie przygotowali się lepiej... 🤔.
Tak sądzę.
A co do Piotra, no cóż - uważam że niepotrzebnie uwierzył, że jest taki fajny, dowcipny i wspaniały. Widać jaki ma potencjał, aż do mistrzostwa włącznie. Gdyby mniej pajacował na skoczni i poza nią miałby wyniki o niebo lepsze, bo pojedyncze skoki ma super. Trzeba trochę więcej koncentracji na tym co się robi.
Znowu zaznaczę - takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Fatalne Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Po raz kolejny wyrażam szczere gratulacje dla Waszej umiejętności komentowania i analizowania wyczynów naszych skoczków narciarskich :) Pięknie to omawiacie, ale... nasi skaczą coraz gorzej :evil:
Jednocześnie dodam, że...
Hipokryt pisze: 23 gru 2021 11:44 Podziwiam Waszą wiedzę i cierpliwość w komentowaniu wyczynów naszych Asów w tym sezonie :D
Ja tak nie potrafię i nawet nie mam na to chęci i sił, więc tym większe uznanie dla Was :D
(...)
Mogę za to tylko zapodać wyniki naszych Orłów, które po raz pierwszy w historii były gorsze od jednego skoczka z Turcji :shock:
Miejsca Polaków:
28. Dawid Kubacki (111,5 m, 113,5 m - 227,8 pkt.)
32. Jakub Wolny (118 m - 124 pkt.)
33. Paweł Wąsek (121,5 m - 123,8 pkt.)
38. Piotr Żyła (114,5 m - 116,5 pkt.)
41. Kamil Stoch (118 m - 114 pkt.)
To tylko suche fakty z mediów, więc w związku z powyższym może pojawić się następujący komentarz:
zbigniew165 pisze: 16 paź 2020 09:21 My mamy w domach odbiorniki RTV i internet i nie potrzebujemy powielania i zaśmiecania forum przebitkami z TV. :shock:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Hipokrycie , dziś tylko powiem , że jestem zadowolona ze skoków naszych chłopaków a zwłaszcza
Piotrka . Oby jutro to powtórzył , on i cała reszta :) .

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2022 !
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Słabe Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Akurat zadowolona :shock:
Może na treningach i w kwalifikacjach są jakieś przebłyski, ale nie w konkursach Turnieju 4 Skoczni :evil:

Aby nie szargać nerwów przełączyłem TV na MŚ w darcie :D Szczegółów nie podam, bo to nie na temat :lol:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Staram się sporo czytać i oglądać na temat tego co się dzieje ostatnio w naszej ulubionej dyscyplinie. Skutek taki, że chyba przesadziłem 🤔.
Już za dużo bicia piany jak dla mnie. Postanowiłem spokojnie oglądać najbliższe konkursy, a emocje włączam ewentualnie na Igrzyskach. Łącznie z trzymaniem kciuków.
Pozdrawiam Noworocznie 😊
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Dobry wieczór .
Hipokrycie byłam zadowolona ale wcześniej , nie wczoraj , i nie dziś .
Kaziu , a mnie wkurzyło to , że sędzia niemiecki faworyzuje swojego skoczka pomimo
bardzo brzydkiego lądowania :evil: .
No cóż , może i bicie piany ale żal mi Kamila mimo wszystko , z Dawidem coś niedobrego też się
dzieje , nawet mój ulubieniec Piotr szwankuje zwłaszcza z tym lądowaniem :) .
Dziś obejrzałam kwalifikacje , potem pierwszą serię skoków a z drugiej zrezygnowałam po
skokach naszych trzech chłopaków .
Chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do zwycięstw naszych chłopaków w ubiegłych latach :roll: .
Odnośnie igrzysk to okaże się dopiero ale jakoś nie liczę na medale :( .
Pozdrawiam i ja w Nowym Roku ;) .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Kolejny TCS za nami.
Moje osobiste podsumowanie: zwycięzca mi pasuje, podium może być, ważne że ten bufon Eisenbichler się nie zmieścił. Za te jego wypowiedzi i niesłusznie przyznawane mu punkty.
A nasze chłopaki - no cóż, przyszedł moment, że trzeba się cieszyć z każdego pojedynczego dobrego skoku, a jest ich niewiele i nigdy nie wiadomo komu on wyjdzie.
Dani - masz rację że przykro się ogląda walkę czołówki o medale, gdy tam nie ma śladu naszych...
Z potęgi staliśmy się nagle średniakiem.
Będziemy czekać na odrodzenie, oby szybkie.
Przepraszam, ja będę czekał. Ponoć nie powinniśmy się wypowiadać za innych. Może i słusznie...
Życzę dużo zdrówka i pomyślnego poukładania różnych spraw 🙂
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Taaa... miejmy nadzieję na lepsze jutro .
Za tydzień w Zakopanem może zabraknąć Kamila :( , odnośnie Eisenbichlera to chyba mamy podobne zdanie Kaziu , Geiger jeszcze mi siedzi w oku solą :evil: .
Znów walka o PŚ , trzeba wytrzymać to jakoś :) . Jutro chyba kwalifikacje , muszę sprawdzić , w sobotę drużynówka i tu zastanawiam się bardzo - kto ma ją wygrać ?! Nasi nie poradzą na bank .
W niedzielę konkurs indywidualny ale.... co ? Raczej nic :evil: .
W sumie to i tak nasz honor ratuje Piotrek , Dawid budzi się powoli a jednak może ?
Kaziu dzięki :serce: , Tobie też życzę wszystkiego co najlepsze , pozdrawiam z Podlasia ;) .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Dani, jutro (sobota) kwalifikacje i skoki indywidualne, w niedzielę drużynówka :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

:o :shock:
Kaziu , coś mi się pomieszało ? Niesłychane.... :lol: :lol:
Ale dzięki za sprostowanie , buziaczki , dobrej nocki :D :serce: .
ODPOWIEDZ