Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Skoki narciarskie

Post autor: malgorzatas »

Też mam taką nadzieję...teraz to oglądam wszystkie możliwe powtórki...dobre i to :)

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Dołączam do Małgorzaty i ja Kazimierzu :) . Powtórek też troszkę obejrzałam ale to nie jest jednak TO . Brak emocji , adrenaliny choć.....przyjemnie . Czekamy , pozdrawiam ciepło i mam nadzieję , że latem będziemy komentować nadal....... :serce: . Zdrówka kochani :kwiat: :serce: .....
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Skoki narciarskie

Post autor: malgorzatas »

Cieszę się dani888 :kwiat: że też oglądasz powtórki ze sportu...ja chyba już wszystko zobaczyłam...ale fajnie sie ogląda i wspomina...nawet te dyscypliny co mam z nimi na bakier :oops:

Ale mamy światełko w tunelu...sportowcy mogą trenować już na stadionach...żużel..kajaki...tenis...treningi w Spale i Wałczu..

Ja mogę nawet oglądać w telewizji.....

Pozdrawiam kibiców... :kwiat:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Małgorzato planują PŚ ale co z tego wyjdzie nie wiadomo.... To jeden wielki znak zapytania . Ale wiadomo od czego to zależy , bądźmy dobrej myśli i czekajmy . Pozdrawiam ciepło :kwiat: :serce: . Zdrowia...
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Czasy są takie a nie inne. Rozumiem.
W tej dyscyplinie, którą się interesujemy też wszystko "zawisło". Kibic jednak jest spragniony jak nie zawodów, to przynajmniej wieści.
No to proszę. Na jednym z portali czytam:
...Cały czas rozmawiamy. Jest to problematyczne ze względu na odległości. Pewne opcje już odpadły z przyczyn naturalnych, więc jest ich coraz mniej. Cały czas trwają dyskusje i układanie kadr - przekazał nam niedawno Adam Małysz. Według naszych informacji, pewnych zmian można się spodziewać także w kadrze A, ale wszystko musi zostać również zatwierdzone przez zarząd PZN-u. Oficjalne decyzje powinniśmy poznać jeszcze w kwietniu, bo obecne składy kadr obowiązują do 30 kwietnia. Oznacza to również, że trener kadry B będzie musiał jednego lub dwóch młodych skoczków oddać pod opiekę Michala Doleżala.
- Moim celem zawsze było to, żeby zawodnicy podnosili swój poziom sportowy i wchodzili do kadry A. Plany są, jesteśmy w codziennym kontakcie z Michałem Doleżalem. Mamy pomysły, jak wszystkich zawodników wprowadzić na jeszcze wyższy poziom. Z decyzjami trzeba zaczekać, bo plan już jest, ale to wszystko musi zatwierdzić prezydium związku. Poza zawodami zawsze tak było, że spotykaliśmy się wszyscy razem i zawodnicy z kadry A i B trenowali w jednym miejscu. Tak też pozostanie, ale w jakich grupach? Musimy na to poczekać - dodaje trener kadry B.
...
Koniec cytatu.
Ale się dowiedziałem... :shock: :)
Pozdrawiam :)
PS. Martwię się o naszą drugą dyscyplinę, siatkówkę. :( W zamkniętych halach pewnie nieprędko jakieś zawody będzie można zorganizować. :(
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Skoki narciarskie

Post autor: malgorzatas »

Dzień Dobry :kwiat:
Jeśli chodzi o siatkówkę to w tym roku raczej będzie niemożliwe..pozamykane granice..kwarantanna..nie będzie Memoriału Wagnera,żadnych Międzynarodowych rozgrywek...oj ja już tęsknię ...

Posłuchałam trochę 7 STREFY...i tam Michał Kubiak się wypowiadał w tej sprawie...wszyscy teraz robią przygotowania do Igrzysk Olimpijskich...

Ja już tęsknię...coś się mówi o wrześniu...ale to rozgrywki klubowe...i nie wiadomo czy będą kibice... :(
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Tyle razy się wybierałem na mecze Politechniki (pod różnymi szyldami) czy Legionovii i udało mi się ... raz. Zawsze coś, zawsze potem. A teraz człowiek żałuje, bo nie wiadomo kiedy się okazja nadarzy🙁
PS. Może się skoki nie obrażą że na Krokwi w siatkówkę gramy 😉😀
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Wracamy do skoków po tej drobnej dygresji siatkarskiej.
Kadry A i B połączone, jedno nowe nazwisko... Trochę słabo.
A mój ulubieniec sprzed lat Robert Mateja będzie się opiekował kombinatorami norweskimi w Czechach, oczywiście jego działka to będą skoki. A niech tam, w sumie dobrze mu życzę, choć mi ciśnienie czasem podnosił pięknym lotem na bułę 😊.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Kazimierzu niech Ci ciśnienie unormuje się , co ma być to będzie . A zanim co - czekamy :) .
Pozdrawiam ciepło z Podlasia :serce: :) .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Podlasie...
2013, wrzesień, urlop w Rutce niedaleko Hajnówki :)
Grzyby, cudne cerkiewki w okolicy, uczestnictwo w bizantyjskich obrzędach prawosławnych (gospodyni nas zachęciła, powiedziała że można...), Białowieża (ciekawe multimedialne muzeum), Puszcza, obowiązkowe żubry... długo by wymieniać :)
W drodze powrotnej Grabarka (akurat setki motocyklistów przyjechało podziękować za udany sezon), Drohiczyn...
Odleciałem, ale to w końcu temat o skokach :)
Pozdrawiam Podlasie, resztę regionów także.
Cierpliwości kibice, jeszcze będziemy paznokcie obgryzać...
ODPOWIEDZ