Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

A PŚ w Rasnovie ? Nie odbędzie się ? Chyba nie sprawdziłam dobrze .
Dziś faktycznie , i ja mam nos spuszczony na kwintę - Piotrek nie zakwalifikował się do drugiej serii , Andrzeja zdyskwalifikowali , ech... Dobrze , że choć w prologu Dawid wygrał :) . Poczekamy , może w MŚ będzie lepiej choć rywali mamy ostrych i naprawdę dobrych .
Kaziu , jeśli Ciebie nie będzie przed świętami to i ja z całego serca życzę Ci zdrowych , wesołych świąt :serce: ;) . Do miłego choć mam nadzieję , że zajrzysz choć na chwilę .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

.... poczekamy na kolejne konkursy Pucharu Świata w naszym pięknym kraju :D Nie był to najlepszy pomysł z tym Zakopanem :oops:
Poczekamy na unormowanie sytuacji i wtedy pojedziemy kibicować naszym skoczkom. Zapewne uda nam się zmontować ekipę (niekoniecznie forumową) :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Już sprawdziłam , ostatnie skoki PŚ mają odbyć się w Rasnovie a potem czekają nas MŚ .
Czekam ale nie wiem jak tym razem będzie , może dobrze ? :)
Pozdrawiam fanów skoków narciarskich .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

Dziękujemy za miłe pozdrowienia :kwiat:
Skoki w Rasnowie już trwają ☺
Dziś na skoczni pierwszeństwo mają Panie :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Witam fanów skoków narciarskich .
Piotr Żyła Mistrzem Świata po dzisiejszych skokach i jestem szczęśliwa :D , to było coś pięknego , po prostu niesamowitego ! Dawid nie obronił tego miejsca wprawdzie ale Piotrek przejął pałeczkę i życzę mu aby było tak dalej . Cieszę się jeszcze z jednego powodu - niepokonany Granerud był poza podium :) , w końcu... Może jestem złośliwa ale dla mnie zwycięstwo 34-letniego Piotrka jest czymś wielkim .
Przyznam się , że do oglądania tych skoków podchodziłam z pewnym pesymizmem ale udało się .
Jeszcze coś - nie podobają się mi te skoki drużynowe tzw. mix czyli mężczyźni i kobiety....
Wiem , że taka mieszanka nie da nic dobrego jak ostatnio w Rasnovie , w ogóle - co to za pomysł ? :roll:
Mężczyźni powinni skakać oddzielnie a kobiety sobie , tu czarno wiszę jutrzejsze zmagania :( .
Pozdrawiam .
Gość

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Gość »

Swoją drogą... lubię tego gościa. 😁 Uwielbiam ludzi, którzy tak umieją się cieszyć...
A Granerud... dobrze bo wpadał w samouwielbienie. Mnie cieszy, że Niemcy spadli nieco z piedestału.
Tyle skoczków przewinęło się przez te lata..
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Otóż to Majeczko . Śledziłam też noty sędziów i pomimo niedawnej dysputy na ten temat znów oceniali różnie , czasem nie adekwatnie do skoku danego skoczka :evil: . Odnośnie Niemców , to było ich pole , udało się jednemu z nich zająć drugie miejsce ale sędzia niemiecki też często noty dawał zaniżone niektórym skoczkom , zwłaszcza jak było zagrożenie jego krajanom :) .
Nasz z kolei mnie zaskakiwał , swoich punktował niżej a rywalizacji dawał wyższe noty choć nie zawsze to było sprawiedliwe .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

... a u mnie dziś mediów wszelakich nie zabrakło, więc nawet nie zaglądałem do tego tematu, aby czegokolwiek dowiedzieć się o dzisiejszym konkursie :) To takie alternatywne źródło informacji o skokach narciarskich :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

W takim razie nie należy tu zaglądać jeśli komuś to nie pasuje i koniec tematu . Na szczęście są osoby , które interesują się tą dyscypliną sportu i wyrażają swoje zdanie . Dobranoc .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Hipokryt »

danni88... zawsze łatwiej wejść do tego tematu, niż szukać relacji choćby na fisskijumping :shock:
Za dużo tam reklam a tu informacje "z pierwszej ręki" no i pełna kultura :lol:
ODPOWIEDZ