Skoki narciarskie

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Skoki narciarskie

Post autor: jan19557 »

Powodów do zbytniej radości nie ma ale i to dobre.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Może i nie ma ale w końcu czy np. Kamil Stoch jest wieczny ? Zdobył i tak dużo medali . Piotrek Żyła też skacze raz lepiej , raz gorzej.... Dawid Kubacki potrafi dużo zdziałać ale też nie zawsze ma farta . Kuba Wolny ,,lata '' z dnia na dzień lepiej i lepiej ale to jednak loteria . Maciek Kot ? Hm... bywało lepiej ale może jeszcze złapie wiatr w żagle ? Klemens Murańka .... to w sumie nowy nabytek , może kiedyś zastąpi któregoś ze starych wyjadaczy ? :) I Stefan Hula .....on daje dużo do myślenia . Ale może jednak za mało znam się na tym ? :? Jedno mnie tylko zastanawia - dlaczego inni skoczkowie po kilku latach znów są w znakomitej formie ? A co z naszymi (niektórymi ) ? Wypalili się ? Pozdrawiam :serce: ......
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Witam..... :)
Sobota - coś pięknego , Kamil Stoch zdobył złoto , byłam przeszczęśliwa :D . Ale niedziela ? Totalna porażka.... Wolałabym chyba aby odwołano skoki już po pierwszej serii . :shock: :( Nasi po prostu ,,padli '' bo nie wiem jak inaczej to nazwać . S. Hula cudem zakwalifikował się do drugiej serii , skoczył jak skoczył , Kamil w sumie zajął 5-te miejsce a co się stało z Dawidem i Piotrkiem ? Nie wspomnę już o Kubie . Po prostu masakra ....skakali w deszczu i mokrym śniegu , wiatr hulał albo ustawał . I znów triumfował R. Kobayaszi ... wyłączyłam tv :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Wygląda na to , że znów się wcinam , wybaczcie , proszę :kwiat: .
W drugi dzień świąt odwołano skoki w Wiśle bo brak śniegu i nie zdążyli nawieźć :mrgreen: .
Ale ok , chłopaki odpoczęły chociaż i miały święta ;) :) .
Czeka nas Turniej Czterech Skoczni za kilka dni , jak obstawiacie ? Jednak liczę na naszego Kamila.... Ale zobaczymy , pozdrowionka :kwiat: .....
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Skoki narciarskie

Post autor: dani888 »

Przeliczyłam się :? ........ Dobrze , że chociaż Dawid Kubacki sięgnął po brąz . A swoją drogą , czy nie da się pilnować tych kombinezonów ? Kubę zdyskwalifikowano za kombinezon.... :evil: O co w tym chodzi ?
Czarno widzę ten Turniej Czterech Skoczni w bieżącym roku ale... obym myliła się . Pozdrawiam fanów :kwiat: .
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3802
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Z tym sprzętem to jest takie ciągłe przeciąganie liny między zawodnikami i trenerami z jednej strony, a działaczami i sędziami z drugiej. Akcja rodzi reakcję, zakazy i ograniczenia to natychmiastowa chęć (i potrzeba...) ich obejścia.
No i czasem jakiegoś szczególiku ktoś nie dopilnuje :)
Szkoda Jakuba, ale w tym sezonie już większym tuzom noga się powinęła ;)
Gość

Re: Skoki narciarskie

Post autor: Gość »

Brakuje mi skoków sprzed lat. Skoczni w bieli naturalnego śniegu i białego puchu wokół. I świeżej, utalentowanej jednostki w kadrze. Pozdrawiam sympatyków skoków.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3802
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Chyba muszę zmienić okulary albo większy telewizor zakupić.
Nie widzę tej młodej grupki naszych skoczków, która szturmuje pozycje 30-latków by w najbliższym czasie zająć ich miejsca na podium i w naszych kibicowskich sercach.
Panie Tajner, Panie Małysz...
Co Wy na to?
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3802
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Kocham takie teksty:
"Myślę, że brakuje mi przełamania, tego jednego dobrego skoku. Pozwoliłoby mi to złapać lepsze czucie i więcej pewności siebie, która pozwoli mi nieco odrzucić kontrolę i skakać bardziej automatycznie - wyjaśnił 28-letni skoczek."
Powiedział Maciej.
A tu zaraz połowa sezonu...
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3802
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skoki narciarskie

Post autor: ka_jak_kazimierz »

No i wymyślili!
Maciuś spróbował odbić się z jednej nogi. ;)
Jednak chyba to nie to :shock: :(
ODPOWIEDZ