Rowerem dla zdrowia i kondycji

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

violet58 pisze: 10 lip 2021 20:02 https://www.youtube.com/watch?v=NpZOwnuH8kI&t=1s
Zapraszam do Łodzi :D
Właśnie wróciłem z Łodzi, będąc tam zgodnie z tym zaproszeniem, zwracając uwagę jak w temacie 😎
Tam ludzie po mieście jeżdżą na rowerach normalnie, czyli chyba jak wszędzie. 🚲
Nic nadzwyczajnego w temacie rowerowym dla miasta Łodzi nie zauważyłem 🙂
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: violet58 »

Czasem sama umiejętność czytania (oglądania) bywa niewystarczająca, wypada czytać ze zrozumieniem, a z tym bywa, jak widać, niestety różnie. Zaproszenie dotyczyło konkretnego wydarzenia jakim miało być, i wierzę że będzie, Święto Roweru Łódzkiego. Niestety zostało ono odwołane - więcej informacji tutaj>>>>[link]
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2021 22:22 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

O wiele atrakcyjniej niż w Łodzi wygląda możliwość przemieszczania się na rowerze w Krakowie. Polecam właśnie taki sposób indywidualnego zwiedzania tego pięknego miasta, zwłaszcza wtedy gdy nie mamy zbyt wiele czasu, a chcemy jak najwięcej zobaczyć. Żadne ograniczenia wjazdu nie dotyczą rowerów, jest mnóstwo ścieżek, więc to najlepsza dla turystów opcja zwiedzania Krakowa :D
Obrazek
widok z bulwarów na Wawel, obrazek sprzed kilku dni
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

Gdyby ktoś z Szanownych Forumowiczów szukał dobrej, ciekawej i sprawdzonej trasy rowerowej to polecam udać się na wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego :) Nie wymienię tu walorów turystycznych tego miejsca i opisu wyprawy. Zamiast tego zapodam mapkę, z której możecie skorzystać :D
Obrazek
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: moderator »

Hej Rowerzyści! Udało się! Piękne lato było tego roku i ładny kilometraż wyszedł. 10tys. km w roku zaliczyłem!
Pytanie tylko co teraz zrobić z pozostałymi trzema miesiącami? :lol:
Wszystkim z Was, którzy mają jeszcze do zrealizowania swoje cele na ten rok życzę by udało się je osiągnąć! I nie ma, że się nie da, trzeba walczyć do końca, do ostatniego dnia. Dopiero gdy w Sylwestra nie uda się, będzie można z czystym sumieniem powiedzieć - nie wyszło ale walczyłam/em i jestem z tego dumny!
Zresztą cele nie muszą być koniecznie rowerowe. Ważne by powalczyć.
Pozdrawiam serdecznie :serce:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Pietka 50+ »

Drogi Moderatorze, towarzycho się nie pochwaliło, to ja nadrobię zaległości - jeździmy dalej :D może w lekko okrojonym składzie, ale jeździmy. Rok temu Velo Dunajec ciut przycięty, w tym roku Green Velo, część północna, która odrobinę dała się nam we znaki :lol: Lawenda na pewno potwierdzi. Ale było super i cieszę się, że udaje nam się wyskrobać czas na takie wypady. ROWER GÓRĄ !!!
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Atina »

Brawo Wy 💪👍💪
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: ewana »

Gratuluję ,rowerzystom :kwiat: Rowerem ekologicznie i zdrowo ,oby więcej pasjonatów przybyło :D Pozdrawiam serdecznie :serce:
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: lawenda »

Pietka 50+ pisze: 27 wrz 2021 23:15 w tym roku Green Velo, część północna, która odrobinę dała się nam we znaki :lol: Lawenda na pewno potwierdzi. Ale było super i cieszę się, że udaje nam się wyskrobać czas na takie wypady. ROWER GÓRĄ !!!
Tak tak potwierdzam.... łatwo nie było, :lol: ale cieszę się że dałam radę i będzie co wspominać w długie zimowe wieczory. :D


Moderatorze gratuluję pięknego wyniku. :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Rowerem dla zdrowia i kondycji

Post autor: Hipokryt »

Atina pisze: 28 wrz 2021 06:30 Brawo Wy 💪👍💪
Dziękujemy za kibicowanie w imieniu śmigających na rowerach :D Dziękujemy jako obyczaj forumowy nakazuje :)
Takie kibicowanie to fajna sprawa, bo od tego można zacząć bliższą przygodę z jednośladem ;)
Co do okrągłej cyferki naszego Naczelnego to wielki szacun i uznanie, bo wiem ile wymaga czasu, wysiłku a nawet wyrzeczeń :kwiat: (również czasem jeżdżę z takimi 10-tysięcznikami) :D
ODPOWIEDZ