Busko-Zdrój

Wszystko co związane z walorami Buska-Zdrój.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Nutka »

Mamy pełnię lata....pełnię sezonu,a jedno z najbardziej ruchliwych miejsc Buska,świeci pustkami ;)
Smutny widok Alei Mickiewicza :(


DSC_0019.JPG
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko-Zdrój

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Rzeczywiście widok pustego Buskiego deptaka dziwne uczucia budzi... :(
Jakby jakaś bomba pieprznęła, która oszczędziła wszystko oprócz istot żywych, ludzików zwłaszcza :shock:
Niby to stan przejściowy, ale jednak smutno. Natychmiast wróciły wspomnienia z ubiegłego roku, kiedy się chodziło pod Biedronkę po śliweczki, nie mówiąc o dalszych spacerach do miasta. Wracało się często Armii Krajowej, po wizycie w lodziarni w Hali Targowej (lody z Wiślicy, całkiem niezłe).
A co do butów :) - zapominamy o całej sprawie, nawet przeprosiny nie były potrzebne, może tylko małe sprostowanie, żebym ja z kolei nie dostał jakiejś skazy na umyśle, że coś ze mną nie tak ;)
Ja bym nawet tej burzy w szklance wody nie wszczynał, tylko zasugerowałem się informacją że to pomnik, dlatego chciałem wiedzieć w jakim kącie Buska stoi. I troszkę mnie zastanawiał fakt, że nigdy się w zagadkach nie pojawił ;)
Na koniec letnie kwiatuszki :kwiat: :kwiat: :kwiat: , a ja zakończę sprawę szklaneczką napoju chmielowego, poleconego mi ostatnio Tr..., z miasta na P.
Pozdrawiam tym razem z miejsca stałego pobytu, gdzie się pojawiliśmy celem spełnienia obywatelskiego obowiązku.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Felice »

Nucia, ale w czerwcu buty jeszcze były.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Nutka »

Chyba tak Felice,ale już nie będę stawiać na swoim :? :lol:

Kazimierzu w zagadkach były buty....kiedyś tam.....sama wstawiałam ;)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko-Zdrój

Post autor: ewasz »

Qrde, na przełomie stycznia i lutego tego roku tych butów nie było, ten dyndający a i owszem, był.
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko-Zdrój

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Nutka pisze: 26 cze 2020 17:59
...w zagadkach były buty....kiedyś tam.....sama wstawiałam ;)
Może zanim tam się pojawiłem :) a może nie pamiętam :)
Teraz to już tak jestem zakręcony, że nie wiem gdzie moje własne buty zostawiłem :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Felice »

Nutka pisze: 26 cze 2020 17:59 Chyba tak Felice,ale już nie będę stawiać na swoim :? :lol:

Kazimierzu w zagadkach były buty....kiedyś tam.....sama wstawiałam ;)
Na 100 % były ,mam to na zdjęciach. Od końca czerwca już nie chadzałam po tamtych ścieżkach. W październiku wpadłam na chwilę,ale wtedy fotografowałam się z Poldkiem :D i czas na nieco inne sprawy był.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Busko-Zdrój

Post autor: BozenaMat »

Nutka pisze: 26 cze 2020 16:29 Wysłałam zdjęcie Bożence z zapytaniem czy kojarzy te buty,powiedziała,że nie...
Jak linoskoczka przy Bristolu widziałam ... tę machiną do oczyszczania powietrza też...... to tym bardziej taką rzeźbę bym zapamiętała. A jej już w sierpniu nie było (wtedy pierwszy raz zawitałam do Buska). To tym bardziej w październiku żadną miarą nie mogło jej być. Przy takim łażeniu po Busku i rozglądaniu się.... na 100 % bym ją zauważyła :D

A że tak się zapytam. Czy Waćpanna nie segregujesz zdjęć wedle dat i miejsc? Wtedy już o pomyłkę trudniej :P
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14297
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Busko-Zdrój

Post autor: ANDY12345 »

Nutka pisze: 26 cze 2020 16:29 Wysłałam zdjęcie Bożence z zapytaniem czy kojarzy te buty, powiedziała,że nie....wysłałam Basi,a Basia też na nie...Andiemu już nie wysyłałam, bo Jego buty ,to nie za bardzo interesują,On tylko to od kostki w górę pod uwagę bierze :roll:
No to widzę, że widzisz gdzie ja patrzę :o ... interesują, interesują, a ładne buty na ślicznych nóżkach to już cymes ;) :lol: .
Mogę potwierdzić, że bytując jak za pierwszym tak i drugim razem tylu butów , chyba że w obuwniczym to nie widziałem, a do niego rzadko chodzę to bym zapamiętał :roll:
Obrazek
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Dagna »

A jechał ktoś do Buska z Kielc autobusem 208? Zastanawiam się nad podróżą pociągiem do Kielc i potem właśnie 208. Pod sanatorium prawie ma przystanek.
ODPOWIEDZ