Piękno Świnoujścia.

Informacje przydatne dla kuracjuszy wyjeżdżających do Świnoujścia.
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: serendipity »

Konkretnie tu: http://pinstake.com/das-kaiserbad-ahlbe ... uZF5qcGc=/
Nie wolno wykorzystywać zdjęć innych. Prawo autorskie itp.
I jak teraz spojrzeć na inne zdjęcia?
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: Gosia43 »

serendipity pisze:Gosia43, twoje zdjęcie zostało wykonane w r. 2013 i zamieszczone na stronie deinostseeurlaub.de
oryginał: [ obrazek zewnętrzny ]
Tak to zdjęcie wykonał ktoś inny ;) i co z tego chciałam pokazać jak tam jest ładnie... :P :P :P za to mnie ukarzesz :?: :kwiat:
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: Gosia43 »

serendipity pisze:Konkretnie tu: http://pinstake.com/das-kaiserbad-ahlbe ... uZF5qcGc=/
Nie wolno wykorzystywać zdjęć innych. Prawo autorskie itp.
I jak teraz spojrzeć na inne zdjęcia?
Jak chcesz możesz oglądać a jak nie to nie :?: :?: :?: A piękno powinno się pokazywać :?:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: administrator »

Gosia43, jeśli korzystasz z czyjejś twórczości, powinnaś mieć zgodę autora na publikację lub inne wykorzystanie dzieła. Z tego powodu otrzymałaś ode mnie pytanie o to na PW. Piękno trzeba pokazywać, ale należy przede wszystkim szanować czyjąś własność. Czekam zatem na odpowiedź na pytania zadane na PW. Proszę też nie traktuj tego jako karę, lecz jako troskę o to by nie naruszać czyichś praw autorskich.
Pozdrawiam
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: Gosia43 »

administrator pisze:Gosia43, jeśli korzystasz z czyjejś twórczości, powinnaś mieć zgodę autora na publikację lub inne wykorzystanie dzieła. Z tego powodu otrzymałaś ode mnie pytanie o to na PW. Piękno trzeba pokazywać, ale należy przede wszystkim szanować czyjąś własność. Czekam zatem na odpowiedź na pytania zadane na PW. Proszę też nie traktuj tego jako karę, lecz jako troskę o to by nie naruszać czyichś praw autorskich.
Pozdrawiam
Tą fotkę znalazłam w Goole. Jeśli autor by nie chciał jej udostępnić to zablokował by kopiowanie . A skoro można było skopiować to znaczy że nie ma nic przeciwko temu żeby dzielić się z innymi jego pięknem. A po za tym wszystkie pozostałe fotki są moje i mojej koleżanki która również chce się pochwalić pięknem swojego miasta...A co zrobicie to już wasz problem według mnie możecie nawet zablokować post....Ludzie są różni i dziwni a najbardziej zazdrośni jak inny chce pokazać piękno swego kraju czy duszy....pozdrawiam i dowidzenia
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: Gosia43 »

101_3428.jpg
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: Gosia43 »

101_3585.jpg
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: Gosia43 »

100_3393.jpg
forumowicz

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: forumowicz »

Gosiu tu nie ma się co obrażać , większość Twoich zdjęć jest ściągniętych z netu :shock: Wszystko by było ok gdybyś napisała jakie jest ich pochodzenie nie próbując nadal !! twierdzić że wszystkie są Twojego autorstwa :roll: Przecież gdybyś wkleiła tylko te które wykonałaś sama czy też Twoja koleżanka nie było by całej tej dyskusji :|
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Piękno Świnoujścia.

Post autor: administrator »

Tą fotkę znalazłam w Goole. Jeśli autor by nie chciał jej udostępnić to zablokował by kopiowanie . A skoro można było skopiować to znaczy że nie ma nic przeciwko temu żeby dzielić się z innymi jego pięknem.
Nic bardziej mylnego Gosia43. Ludzie publikują swoją twórczość w różnej postaci - książek, płyt, zdjęć, itd. To, że ktoś publikuje tę twórczość w internecie, nie oznacza, że zgadza się na jej powielanie. Należy być świadomym, czy autor dzieła zgodził się na to by je powielać. Jeśli nie, to możesz mieć z tego tytułu kłopoty, nie z mojej strony Gosiu lecz właśnie ze strony autora. Czasem wystarczy przeczytać regulaminy stron, z których chce się zaczerpnąć obrazek czy tekst i sprawdzić czy nie ma tam zastrzeżeń dotyczących korzystania z treści takiej strony. Czasem trzeba bezpośrednio zapytać autora. Najbezpieczniej jest jednak zamieszczać własną twórczość.
Sporo na forum pisaliśmy o prawach autorskich, m.in. tu http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... =15&t=7510
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ