Świnoujście z końcem roku 2018

Informacje przydatne dla kuracjuszy wyjeżdżających do Świnoujścia.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście z końcem roku 2018

Post autor: zbigniew165 »

Atina odkąd poznałem Świnoujście dwa lata temu będąc w sanatorium Trzygłów stałem się fanem Świnoujścia. Byłem w Kołobrzegu komercyjnie i było fajnie, ale w Świnoujściu czuję się jak u siebie w domu z tą różnicą, że w miejscu zamieszkania nie mam tego klimatu i powietrza oraz jego czystości w którym ja chorujący na lekką astmę czuję się bardzo dobrze.
W tym roku udało mi się przekonać jak wiesz Gienię, która była i jest fanką Kołobrzegu. Teraz chce wrócić do Świnoujścia i jesteśmy umówieni na luty 2021 r.
Tak, że Świnoujście Ci polecam oczywiście po sezonie, bo w sezonie jest tam duży ruch. Ceny po sezonie są porównywalne do Kołobrzegu. Zapomniałem o plaży, gdyż jest tam najszersza plaża nad naszym morzem i można z niej obserwować duże statki i promy .
Tego w Kołobrzegu nie zobaczysz, bo morze jest puste, sama woda. Pozdrawiam :)
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście z końcem roku 2018

Post autor: Magdala50 »

Jade za pare dni i po tym co tu zobaczylam i przeczytalam coraz bardziej się ciesze na wyjazd mimo ze daleko i covid w Polsce nam się panoszy :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście z końcem roku 2018

Post autor: zbigniew165 »

Magda50 cieszę się, że nasze opisy Świnoujścia przybliżyły Ci to uzdrowisko i na pewno spędzisz tam dobrze pobyt w Światowidzie.
Ja w październiku będę dzwonił o zwrot też do sanatorium w Świnoujściu i na pewno ten zwrot wydzwonię, bo kolejka szybko się kurczy z powodu odmów wyjazdu na leczenie sanatoryjne z powodu Cowid 19.
Jak będziesz już na miejscu lub po powrocie, to napisz kilka słów jak było. Pozdrawiam :)
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Świnoujście z końcem roku 2018

Post autor: Magdala50 »

Jasne. Jade z bardzo pozytywnym nastawieniem. Chce odpoczac i co nieco w zdrowiu podreperowac. Ciesze sie ze fajne miejsce do tego celu mam. Pozdrawiam :serce: :kwiat:
ODPOWIEDZ