Ustka od 2 stycznia 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
batinaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 09 gru 2018 18:06
Oddział NFZ: Wielkopolski

Ustka od 2 stycznia 2019

Post autor: batinaa »

Hejka 😄 czy ktoś się wybiera w tym terminie do Ustki
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ustka od 2 stycznia 2019

Post autor: Dzia_dek »

Batinaa jak chcesz "złapać" z kimś kontakt to musisz się w końcu zdecydować gdzie jedziesz.
Jesteś dwa dni na forum, napisałaś cztery posty, a w nich wymieniłaś już trzy miejsca:
Ustroń, Ustronie i Ustka.Wiesz, tak po prawdzie, to trochę trudno za Tobą nadążyć. :roll:
batinaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 09 gru 2018 18:06
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Ustka od 2 stycznia 2019

Post autor: batinaa »

Dzia_dek pisze: 10 gru 2018 16:17 Batinaa jak chcesz "złapać" z kimś kontakt to musisz się w końcu zdecydować gdzie jedziesz.
Jesteś dwa dni na forum, napisałaś cztery posty, a w nich wymieniłaś już trzy miejsca:
Ustroń, Ustronie i Ustka.Wiesz, tak po prawdzie, to trochę trudno za Tobą nadążyć. :roll:
Ustka to jest prawidłowo tam się pomyliłam i nie wiem jak je usunąć
forumowicz

Re: Ustka od 2 stycznia 2019

Post autor: forumowicz »

Batinaa, przy każdym poście z prawej strony jest wykrzyknik , kliknij i napisz Adminowi żeby usunął post
Tak na marginesie, jeśli zorientujesz się , że napisałaś z błędem , lub coś tam pomyliłaś , to masz w ciągu 10 minut możliwość usunięcia lub poprawienia. Do tego służy ikonka ołówek lub x . Jeśli mija dłuższy czas to tak jak napisałam prosisz Admina
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Ricardo
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 31 gru 2015 19:39
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ustka od 2 stycznia 2019

Post autor: Ricardo »

Bibi :P dobra robota :kwiat:Brawo :serce:
ODPOWIEDZ