Krynica - Stary Dom Zdrojowy (7.10.2020)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Danusiaa1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 sie 2017 11:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Krynica - Stary Dom Zdrojowy (7.10.2020)

Post autor: Danusiaa1 »

Wyjeżdżam ze Śląska do sanatorium Stary Dom Zdrojowy w Krynicy w dniu 7.10.2020. Proszę o opinie o tym sanatorium.
Pozdrawiam wszystkich obecnych na forum.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2020 23:36 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Krynica - Stary Dom Zdrojowy

Post autor: Dzia_dek »

Hmm. Trzy lata temu Polańczyk, dwa lata wstecz Świnoujście, ubiegły rok to Ustroń, a gdzie Twoje opinie? :?
Też bardzo chętnie poczytalibyśmy co tam się pozmieniało. Fajnie tak wpaść sobie co rok i poprosić o opinię
o kolejnym miejscu. Tylko skąd brać te opinie jeśli wszyscy będą pytać przed wyjazdem, a potem, to i forum
i forumowiczów ma się w głębokim poważaniu. :( Garść info z forum o SDZ w Krynicy znajdziesz sobie TUTAJ.
Danusiaa1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 sie 2017 11:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica - Stary Dom Zdrojowy (7.10.2020)

Post autor: Danusiaa1 »

Przepraszam jak uraziłam tym pytaniem o Krynicę,Jak ktoś by pytał o Polańczyk i Ustroń pewnie bym odpowiedziała.Dzieki za podrzucenie postów dotyczących Krynicy.Pozdrawiam serdecznie :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14303
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica - Stary Dom Zdrojowy (7.10.2020)

Post autor: ANDY12345 »

Danusiu to nie jest uraza, tylko żeby zjeść chleb to trzeba wpierw go upiec. Przecież wystarczy w paru zdaniach opisać swój turnus, co Twoim zdaniem było dobre , a co nie . Możesz też przeglądnąć wcześniejsze strony a na pewno zajdziesz wiele wpisów, np. mój. Inna sprawa, że ciągle się zakłada nowe tematy o tym samym ośrodku, ale już na to ja nie mam wpływu , pozdrawiam.
mlodychlopak20+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 12 mar 2017 17:04
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica - Stary Dom Zdrojowy (7.10.2020)

Post autor: mlodychlopak20+ »

witam

chętnie spotkam się na miejscu :)
Danusiaa1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 25 sie 2017 11:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica - Stary Dom Zdrojowy (7.10.2020)

Post autor: Danusiaa1 »

Witam pewnie miło by się spotkać na deptaku.Ja będą miała szalenie blisko.Więc do miłego spotkania.Pozdrawiam :D :lol: :lol:
ODPOWIEDZ