Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
alusia 55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 13 gru 2017 18:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: alusia 55 »

Witam cieplutko ...... Jeżeli jedziesz z ZUS-u to na pewno będziesz miał więcej zabiegów . Ja do Ustronia jadę pierwszy raz i te tereny są mi obce. Ale myślę że te wszystkie ośrodki sanatoryjne to są niedaleko siebie. Najważniejsze to towarzystwo , aby się zebrała grupa która lubi łazikować po górach. Ja będę miala mniej zabiegów , co za tym idzie więcej czasu wolnego na zwiedzanie.Myślę że Biura turystyczne zadbają o to żeby się nie nudzić. Pozdrawiam..... :kwiat:
westcik
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 02 sty 2020 19:51
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: westcik »

Jestem właśnie w Danielu,posty negatywne wyssane z palca,znajdą się oczywiście osoby które by chciały aby Daniel spełnił kryteria 5 gwiazdkowego hotelu.Zabiegi na wysokim poziomie,obsługa miła i sympatyczna,pokoje widać cały czas na bieżąco remontowane,wszędzie blisko i jest gdzie pospacerować.Jestem obecnie na 5 piętrze ze super widokami na góry.Jesli ktoś zainteresowany mogę przesłać zdjęcia lub udzielić więcej informacji :D
Załączniki
20200210_164149.jpg
20200210_115127.jpg
20200210_163506.jpg
20200210_163341.jpg
20200209_154512.jpg
lucjabrunet
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 gru 2010 18:49

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: lucjabrunet »

Ja wybieram się w maju. z ZUS Napisz skąd miałeś skierowanie i jeśli możesz prześlij jeszcze zdjęcia, stołówki na przykład.
w obiekcie na pewno jest wi fi ale czy we wszystkich pokojach?
Czy siłownia jest fajna dobrze wyposażona?
Jak ze zmianami jeśli chodzi o posiłki
czy jest jedna czy więcej i o której godzinie?
Jak duży jest ten basen , pewnie woda to solanka bo taka intensywnie zielona, czy są na nim hydromasaże?

Bedę wdzięczna za info Miłego pobytu
Awatar użytkownika
Malutka68
Posty: 1
Na forum od: 09 mar 2020 23:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: Malutka68 »

Witam
Ja dostałam termin na 26.06 w Danielu. Mieszkam w Bielsku do Ustronia mam 34 km. Przerażają mnie te negatywne opinie. Byłam raz w sanatorium w Świnoujściu. W 2013 roku miałam operacje kręgosłupa szyjnego. Wstawione dwa implanty, stabilizacja przednia,usuniete dwie przepukliny. Nawrót choroby. Jest gorzej niż było. Zniesienie lordozy. Mam nadzieję że do czerwca pojawi się więcej opinie. Czy parking naprawdę tam płatny????? Tyle kasy???
Awatar użytkownika
alicjam
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 167
Na forum od: 16 maja 2012 10:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: alicjam »

Witam wszystkich! Ja wybieram się od 25 kwietnia do sanatorium Złocień 😃
M a R i K a
Posty: 1
Na forum od: 17 mar 2020 13:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: M a R i K a »

Witam, jest bardzo mało opinii nt ośrodka Daniel w Ustroniu, a jeżeli już są, to bardzo krzywdzące.
Ja z Daniela wróciłam w marcu , byłam skierowana z ZUSu.
Jeżeli chodzi o bazę noclegową, miałam przyjemność być z koleżanką w moim wieku i z tego co wiem wszyscy byli tak dobierani.Pokoje czyste, zadbane, wysprzątane.Pościel zmieniana, sprzątanie w tygodniu kilka razy.
Rehabilitacja z ZUS : 3 zabiegi typu laser, prądy itp. , gimnastyka w basenie, indywidualna i grupowa. Wszystkie zabiegi rozpisane, jest dużo czasu pomiędzy jednym a drugim.Basen na miejscu, zabiegi również.Jedynie do czego można się przyczepić, to rowerek na sali do ćwiczeń- jest jeden i pamięta stare czasy.Rehabilitanci zawsze uśmiechnięci, bardzo pomocni,posiadający dużą wiedzę. Lekarz jest na miejscu prawie cały czas, jeżeli jest jakiś problem zdrowotny,nie ma problemu ze zmianą ćwiczeń lub zabiegów.
Kuchnia...bardzo dobrze gotują, zarówno pierwsze jak i drugie dania podane gorące, bardzo smaczne.Śniadania i kolacje porcjowane, ale również urozmaicone.
Rozrywka to stół bilardowy, piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego.
WIFI dostępne tylko na holu na parterze.
Reasumując... rehabilitacja, wyżywienie, obsługa ...wszystko w jak najlepszym porządku.
Pozdrawiam
Rrenata
Posty: 2
Na forum od: 26 sie 2020 22:58
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re:witam . Czytałam twoją opinie o Daniel : napisz a jak było z tańcami? I czy w basenie można było pływać?

Post autor: Rrenata »

Czy maja w Daniel basen do pływania? I jak z wieczornymi tańcami?
dareksanatorium
Posty: 2
Na forum od: 14 sty 2021 21:20

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: dareksanatorium »

Witam
poszukuje pani w wieku ok 40 kilka lat prawdopodobnie z turnusu Zusu była w lutym 2020 miała stolik na jadalni blisko drzwi wejsciowych : prosze o kontakt: [email]
Ostatnio zmieniony 19 sty 2021 19:31 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
dareksanatorium
Posty: 2
Na forum od: 14 sty 2021 21:20

Re: Sanatorium Ustroń Daniel 2020

Post autor: dareksanatorium »

Widze ze email zostal zablokowany to prosze odezwac się na forum
ODPOWIEDZ