Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Hipokryt »

Nie wiem jak używacie tej własnej patelni na turnusach, co i jak smażyć na niej?
Mnie się zdarzyło przyjechać z własnym małym grillem, który bardzo się przydał na wieczorne imprezy. Ewentualnie polecam jednorazowy mini grill z opałem dostępny już za kilkanaście zł w sklepie na miejscu :lol:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2243
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Bogutka5 »

Do sanatorium oraz inne wyjazdy kilkudniowe zabieramy ekspres do kawy. Poranna wspólna kawa na rozpoczęcie dnia to nasz rytuał.
Bogutka
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: dani888 »

Bogutko a co jeśli ktoś nie lubi kawy z ekspresu ? :) Bo ja jednak wolę tzw. sypaną , do tego łyżeczka cukru i trochę mleka .... pychota . Pozdrawiam :kwiat: .
Gość

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Gość »

Dani to tak jak ja. 😉 Mielę świeże ziarna i parzę. Szkoda, że tak późno bo mam ochotę na kawę 😁
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Hipokryt »

Własna dobra kawa może skutecznie zniechęcić do odwiedzania miejscowych kawiarni. W ten sposób nie poznamy urokliwych miejsc w uzdrowisku i trochę zaoszczędzimy. ;)
Bardzo podobnie jest, gdy zabieramy że sobą inne ulubione napoje :lol:
Gość

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Gość »

Sorry ale odwiedzanie miejscowych kawiarni w uzdrowisku nie jest moim priorytetem. Po drugie kawę lubię, ale wybrzydzać już nie. Gdyby było inaczej umarłabym na sanatoryjnym wikcie i to dwukrotnie. 8-) :lol: Nie wiem co tam z ulubionych napoi zabierasz , ja zwykle wodę a ta pomaga w okrywaniu miejsc nieznanych, szczególnie w upał. Krótko tu jestem ale powiem Ci... zakręcony jesteś Hipokrycie. I chyba deczko zjadliwy miejscami. 8-)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Hipokryt »

Oprócz miłośników dobrej kawy są również sympatycy picia doskonałej herbaty zaparzonej i podanej w tradycyjny sposób :D Czy oni mogliby zabrać ze sobą samowar i ulubiony serwis?
Jak jest duże auto to żaden problem gdy jedziemy na turnus :lol: Ten napój również sprzyja integracji ;)
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ciekawska12 »

Witam :) przeglądając ten temat nieżle się ubawiłam :lol: już za 2 tygodnie sama będę pakować walizkę i tak czytam i zastanawiam się czy może ....namiot? tak na wszelki wypadek, gdyby współlokatorka za bardzo imprezowa trafiła,....czy jakieś inne chrapanie by przeszkadzało :?: :!: co Wy na to :?: jednak zima :? :? :roll: :D :D :D :D pozdrawiam :serce: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Gość

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Gość »

No chrapanie może wykończyć 🤭, ale tak szczerze to chyba gorzej jest z nałogowcem lub nadmiernie wierzącym 😖. A ten namiocik to koniecznie w zestawie ze śpiworkiem 😃 Co do chrapania zawsze zabieram zatyczki. I kilka osobistych gadżetów o których lepiej nie mówić 😂.
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ciekawska12 »

Zawsze miałam szczęście do współlokatorek , mam nadzieję, że i taraz tak będzie :) ale... :?:
ODPOWIEDZ