Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
aneta76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 15 sie 2014 17:36
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: aneta76 »

AgaC pisze:eee, szlafrok zajmie Ci pół walizki. Z tego co widzę w nicku chyba jestes w moim wieku, ja nie widziałam 30+ biegających w szlafrokach, powaga ;)
No dobra, wygrałaś :D
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

:D
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Sloneczko »

Ja szlafroczek wzięłam i bardzo mi się przydał :D Po pierwzse na basen mielismy na miejscu wiec szło sie tam własnie juz w kostiumie kąpielowym i szlafroczku,
a po drugie po wyjściu z basenu szybciutko byłam na górze w pokoju bo nie musiałam wciagać na siebie ubrań, w których niektórzy przychodzili i mieli problemy z szybkim ubraniem się. Wygoda.... :D
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Wrzuć do torby też 2-3 kostiumy. Jezeli nie zdąży wyschnać np np rano będziesz miała gimnastykę w basenie a po obiedzie no kąpiel solankową to bardzo nieprzyjemnie zakłada się mokry kostium.
Wg mnie także bardzo przydaje się porządny ostry nóż :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Sloneczko »

A po trzecie jak ktoś jest sliczny to i w szlafroczku slicznie wyglada ;) :D ...
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

W to nie watpię Słoneczko :) Ja nie przepadam za szlafrokami, sa dla mnie jakies takie aseksualne, więc moze stąd moja niechęc ;)Ale fakt- widziałam sporo kobiet w szlafrokach i takich jakby podomkach. Tyle,że z reguły to były starsze panie
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Sloneczko »

Aga :kwiat: powiem ci, że akurat jak ja byłam ostatnio w Sanvicie to wiekszośc młodych latało w krótkich szlafroczkach z kapturami i wygladały bosko... :twisted:
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Co ma szlafrok typowo kąpielowy do wieku :?: Byle by to nie był jakiś barchanik w kwiatuszki ;) .Zawsze jak jestem w sanatorium lub hotelu w którym jest basen sprawdzam czy na wyposażeniu w pokoju jest szlafrok kąpielowy .Jakoś mnie nie razi wędrówka na basen lub SPA w szlafroku który ma właśnie takie przeznaczenie .Goście przemieszczają się w ten sposób po obiekcie i jest to dla mnie i innych gości naturalne .Tak jak pisze Słoneczko jest to przede wszystkim wygoda .Raczej trzeba się dobrze zastanowić korzystając z komunikacji publicznej co jest dla nas niezbędne bo wiadomo jesteśmy ograniczani wielkością bagażu.Na pewno nie ma takich dylematów jadąc własnym samochodem :) Dla mnie podstawa to bez względu na teren i porę roku parasol , dobre nie przemakające butki i kurteczka przeciw deszczowa , by nie być ograniczaną opadami przed wyjściem z obiektu .Mogę spacerować w każdą pogodę :) I zawsze mała czarna i buciki ( ewentualnie lekka cienka sukieneczka w okresie letnim) w razie chęci na te zabiegi po 19 ;) .Chociaż zdarzyło się już nie raz , wykonywać te zabiegi taneczne w butkach trekkingowych :roll: i było całkiem OK :lol: :lol:
forumowicz

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Smuga, no co kto lubi 8-) Ja wolę po korytarzu chodzić w legginsach i bluzie, jezeli ktoś woli w szlafroku to nic mi do tego :)
Ad Spa tez mi sie zdarzało, chociaz wyłacznie w strefie Spa ;)Żle bym się czuła jadąc tak ubrana np windą.
Ale tak jak mówię- każdy robi tak, jak mu wygodnie
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: basiat »

Nie wszystkie szlafroki są aseksualne :lol: :lol: Ja takiego nie posiadam....
Ostatnio, jak byłam w sanatorium, wręcz informowano o tym, aby na zabiegi mokre przychodzić w szlafrokach lub temu podobnym ubraniu. Miało to przyspieszyć wymiane kuracjuszy na zabiegach...I to rzeczywiście prawda, jest szybciej :kwiat: :kwiat: i wygodniej :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ