Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: dani888 »

Co cztery głowy to nie jedna :) . Ale gdzie ja tu znajdę pocztę ? We Włocławku aż a tam nie pojadę .
Do końca turnusu coś wymyślę .
ANDY nie bądź taki hej do przodu bo Ciebie zabiorą autem :lol: :lol: . Do NFZ nie pisałam , wrócę to złożę papiery . I tak muszę uderzyć znów do swoich lekarzy .
Chamaderze a dziewczyny z Podlasia czymś się szczególnym wyróżniają ? :lol: :P . Olcia też ziomalka :) .
Oleńko , masz dobry sposób ale w moim przypadku nie da rady . Może coś zdąży się porwać i wyrzucę ? :lol: :lol: .
Dzięki , jesteście strasznie kochani , wiecie o tym ? ;) 8-) Dziękuję za rady , ściskam Was wszystkich mocno i pozdrawiam cieplusieńko :serce: :serce: :serce: :kwiat: . To dla Was...
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ANDY12345 »

Dani, nie musisz na pocztę, są przecież firmy kurierskie. Skontaktuj się z którąś i dowiesz się jak to wygląda, tylko żeby paczka nie przyjechała wcześniej od Ciebie :lol: .
Jak masz jeszcze telefon do kierowcy z którym jechałaś, to skontaktuj się z nim i zapytaj jak on to widzi. Masz dużą szansę że możesz trafić na niego w drodze powrotnej :) .
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: dani888 »

Nie znam żadnych firm kurierskich - to raz . Gdybym trafiła na mojego kierowcę z Białegostoku to byłoby super , telefon do niego mam i po prostu zadzwonię . To fajny chłopak , do tego ziomal , coś wymyślę bracie . A w domu może akurat nikogo nie być , fakt i wtedy pies pogrzebany.... Chyba , że kazałabym czekać na przesyłkę ale to bez sensu ANDY , niech bagaż jedzie ze mną lepiej :lol: :lol: . To najmniejszy problem , poradzę bo kto jak nie ja ? :serce: ;) .
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14527
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ANDY12345 »

I problem rozwiązany :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: dani888 »

:lol: :lol: :lol: :lol: Tak musi być choćbym potem musiała w domciu zrobić awanturę . Dobrej nocki ;) .
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Chamader »

<<Dani888 >> ....
dani888 pisze: 26 sie 2020 18:27 a dziewczyny z Podlasia czymś się szczególnym wyróżniają ?
.... Tak... na pewno tak..... :!: :!:
Zapewniam Ciebie, wiem coś o tym.../ znam ludzi z Podlasia...... :serce:


A zrobienie paczki nie jest problemem..... karton (większy lub mniejszy ) znajdziesz w każdym sklepie....
Taśme szeroką klejącą znajdziesz na poczcie i tam wyślesz paczkę.... :P
A za 4-5 dni odbierzesz w Białym....... :roll:
Pozdrawiam..............................
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: dani888 »

Chamaderze miło mi , że masz dobre zdanie o nas ale i u nas trafiają się wredne istoty , uwierz mi na słowo :lol: :lol: .
Powtarzam - tu nie ma poczty i niczego w ten sposób nie załatwię ale spokojnie , dam radę a za troskę i dobre słowo dzięki :serce: :) .
P.s. skoro tu dojechałam to i muszę wrócić...
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: GIENIA »

Tak na czasie ;) proponuje zabrać drobne pieniążki ... monety , i banknoty po 10 , 20 zł ..... na wypadek kwarantanny .. może trafi się ktoś życzliwy kto kupi nam gazetę , wodę , banana ..... ale kartą Mu nie zapłacisz :roll:
Taki mamy klimat ;)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: dani888 »

Gieniu , zmiłuj się kochana , tylko mnie nie strasz :lol: :lol: . Jakiś bilon i banknoty mam ale i kartę a bankomat jest na parterze :o . Gdyby nie daj Boże zamknęli w pokoju to leżę... Do czytania coś tam mam , necik też , tv jest , hm...kawę jutro muszę dokupić . Reszta jest więc ok , tylko ludków nie widziałabym , co najwyżej na balkonie może... Z jednej strony mieszka pan , z drugiej jakaś kobietka ale nie widziałam jej , poznaję po kostiumie kąpielowym gdy suszy ;) . Mam nadzieję , że nie będzie tak jak w Domu Zdrojowym w Ciechocinku . A tymczasem pozdrawiam :kwiat: :serce: ;) ...
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Dzia_dek »

dani888 pisze: (...)Z jednej strony mieszka pan , z drugiej jakaś kobietka ale nie widziałam jej , poznaję po kostiumie kąpielowym gdy suszy (...)
Dani na Twoim miejscu nie byłbym taki pewny, że z drugiej strony mieszka kobietka. 8-)
A "nóż - widelec" mieszka tam, że tak rzeknę ktoś inny? Przypomnij sobie ... "Borata" ;) :lol:
ODPOWIEDZ