Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: andrzej1955 »

Ten nieistniejący problem jak piszesz jest wtedy jak idziesz do pielęgniarki i prosisz o zmierzenie ciśnienia- dlaczego ten pomiar i z jakiego powodu ,a to że żle się czujesz i szukasz przyczyny to nikogo nie interesuje , w czasie pobytu odpowiedzialny za kuracjusza jest personel medyczny- zobaczymy czy jak będziesz miał taką sytuację na turnusie to też nie będziesz miał problemu i obyś ich nie miał ,Pozdrawiam :)
sopranowski
Kuracjusz
Kuracjusz
Na forum od: 03 lis 2021 14:34

Post autor: sopranowski »

dla jasności wszystkim życzę duuużo zdrowia. ja nie piszę żeby nie brać. Piszę, że nie jest to żaden obowiązek i nikt nikomu w skierowaniu nie napisze o tym. Ja też biorę ze sobą żeby nie latać po pielęgniarkach celem sprawdzenia. A swoją drogą jak pójdziesz do pielęgniarki to i tak zmierzy ci temperaturę albo ciśnienie. Powtarzam kwestia zabrania lub nie to dobrowolność i dla własnej wygody, a tu kilka stron dywagacji czy ktoś ma wpisane w skierowanie i czy w takim albo innym sanatorium są termometry, ciśnieniomierze itd. Zapewne w żadnym sanatorium nie ma w każdym pokoju po jednym, ale na pewno w każdym sanatorium są dostępne. I powtarzam zabranie to kwestia wygody dla siebie i tylko to a nie dostępności. I tyle w temacie
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Post autor: Kleinehexe »

Ojej, a to już podywagować nie można?🤔 ;) Wydaje mnie się, że Forumowicze w ten sposób dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami, a na ich podstawie inni sami podejmą decyzję co zabrać, a czego nie. Natomiast dywagacje na temat dywagacji za wiele nie wnoszą, dlatego spadam. :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Co jeszcze zabrać do sanatorium ?

Post autor: Hipokryt »

Ciekawe, czy kuracjusze o największych potrzebach pakują te wszystkie niezbędne rzeczy do mini busa :?: :shock:
Mnie to się kiedyś zdarzyło, ale najczęściej wszystko da się spakować do zwykłego kombiaka ;)
ODPOWIEDZ