Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: zawiela »

forumowicz pisze: 09 sty 2020 16:55 No chrapanie może wykończyć 🤭, ale tak szczerze to chyba gorzej jest z nałogowcem lub nadmiernie wierzącym 😖. A ten namiocik to koniecznie w zestawie ze śpiworkiem 😃 Co do chrapania zawsze zabieram zatyczki. I kilka osobistych gadżetów o których lepiej nie mówić 😂.
Ja tak z babskiej ciekawości zapytam.... I kilka osobistych gadżetów o których lepiej nie mówić 😂. A jakie to są gadżety,jeżeli wolno spytać :?: ;) :D :serce: :kwiat:
Gość

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Gość »

Hej Zawielo...nic zdrożnego ale mam takie tyciutkie przyzwyczajenia jak poduszka ze śmiesznym napisem, olejek lawendowy, ładna świeczka i obowiązkowo butelka ulubionego wina włoskiego nie do zdobycia w sklepach. A pozatym no cóż ...koronki..dla poprawy własnego nastroju bo męskiego ramienia nie szukam 😁 w samej torebce mam cuda wianki czasami 🤣. Ale w tym wszystkim ograniczona liczba ubrań i butów o dziwo. Niedługo krótszy wyjazd komercyjny niech już będzie wiosna...
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Hipokryt »

Jak to miło, że jeszcze ktoś oprócz mnie zabiera na turnus ulubione wino niedostępne w sklepach :lol:
Różnica taka, że moje to produkt polski własny i nie butelka a cały baniak :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: bozenka999 »

Jeden baniak to mało,ostatnio słyszałam nie widziałam o 3 x10l.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: bozenka999 »

:) 8-) 8-)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14335
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: GIENIA »

Czasami bagażnik jest pełen tych " dzieciaków " .. to taki żargon , np. idę po dzieciaka do auta ;) lub przewinąć .. tzn. rozlać do mniejszych ;)
:oops: :lol:

No to jeszcze żarcik , choć zasłyszany osobiście :oops: ...
Dzwonia po gościa z recepcji , że ma przesyłkę do odebrania . Przesyłka zaczyna lekko przeciekać :o gość tłumaczy , że żona mu płyn do prania przysłała :lol: :lol: , a to dobry kumpel uzupełnił jego zapasy :P
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: bozenka999 »

:lol: :lol: :roll:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Hipokryt »

bozenka999 pisze: 17 sty 2020 14:28 :lol: :lol: :roll:
Zgadzam się z Twoim wpisem :lol:
Z Gienią zgadzam się również. Jak zawsze :D
violka123
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 30 sty 2020 23:09
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: violka123 »

Ja najchętniej przemyciłabym moje dwa skarby sierściuszki Maltankę i Yorka ....bedę strasznie tęsknić ...one jeszcze bardziej:((....nawet szukałam w Wieńcu Zdrój jakiegoś hotelu dla psiaków ,ale nie ma....rozumiem politykę uzdowiska ,że nie można mieć zwierzaków....możliwości zanieczyszczeń itp.....ale serducho krwawi :((
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24962
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Sloneczko »

Sloneczko pisze: 04 lis 2014 14:38 A po trzecie jak ktoś jest sliczny to i w szlafroczku slicznie wyglada ;) :D ...
:lol: :lol: :lol: ooo matko kiedy to było gdy byłam śliczna w szlafroczku :shock:
ODPOWIEDZ