Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: Ewelina7 »

Jadę do Nałęczowa w czerwcu, turnus rehabilitacyjny. Dobra oferta, dostępna cena.
Może ktoś z forum będzie w tym czasie?
Do Nałęczowa jadę po raz kolejny..., z wyboru, lubię to miejsce.
Pozdrawiam :) Ewelina
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: stada-52 »

"Może ktoś z forum będzie w tym czasie?
Do Nałęczowa jadę po raz kolejny..., z wyboru, lubię to miejsce"

Ewelinko :kwiat: podpisuję się pod tym "obiema ręcyma"
Wybrałam trochę wcześniejszy termin.Mam nadzieję spotkać się z fajnymi ludzmi i nacieszyć się nałęczowskim klimatem :D
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: Ewelina7 »

W Nałęczowie jest "to coś.." wyjątkowy klimacik.. :kwiat: :kwiat:
Idealne miejsce na wypoczynek, a kuracjuszy z pozytywnym nastawieniem tam nigdy nie brakuje.
Życzę Ci dobrej pogody, słoneczka i miłego towarzystwa... pozdrawiam, Ewelina :)
grzes70
Posty: 2
Na forum od: 24 kwie 2016 18:22
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: grzes70 »

Witam.Ja też wybieram się na turnus rehabilitacyjny do Nałęczowa w dniach 7-20.06.2016.Pozdrawiam.
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: Ewelina7 »

Witaj Grzegorzu...
Fajnie,że się odezwałeś. Do którego ośrodka jedziesz ? Byłeś już w Nałęczowie ? pozdrawiam...
grzes70
Posty: 2
Na forum od: 24 kwie 2016 18:22
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: grzes70 »

Witam.Jadę do Nałęczowa pierwszy raz do Jesiennej Rezydencji.
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: Ewelina7 »

Mam nadzieję, że spodoba Ci się...
Lubię Nałęczów, dla ludzi pozytywnie nastawionych miejsce super.
Ja też będę w Jesiennej Rezydencji. Tak więc do zobaczenia... pozdrawiam... :P
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: Ewelina7 »

Wyjazd tuż..tuż...
Ponawiam pytanie, kto jeszcze w tym czasie będzie w Nałęczowie.. :P :P ;)
helikopter75
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 10 maja 2016 20:08
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: helikopter75 »

Witam .Jadę do Nałęczowa 24.05-14.06.Nigdy tam nie byłam .Co możesz powiedzieć mi na temat tego miasteczka .Pozdrawiam serdecznie.Bela ,
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Fortunat Nałęczów 7-20.06,2016

Post autor: Dzia_dek »

helikopter75 pisze:Witam. Jadę do Nałęczowa 24.05-14.06. Nigdy tam nie byłam .
Co możesz powiedzieć mi na temat tego miasteczka. Pozdrawiam serdecznie. Bela.
Belo wprawdzie swoje pytanie skierowałaś do Eweliny, ale ona napisała:
Ewelina7 pisze:(...)Lubię Nałęczów, dla ludzi pozytywnie nastawionych miejsce super.
Tak więc podejrzewam, że jej opinia będzie pozytywna. Ja mam o nim (Nałęczowie) inne zdanie.
Miasteczko małe, senne, z którego na kilometr wieje nudą. Bo ileż można deptać po parku w kółko.
Poza tym ma niewiele do zaoferowania, a po trzech, góra czterech dniach będziesz go znała
jak swoje własne. Nie powiem jest urocze i ma swój niepowtarzalny klimat, ale na weekend,
a nie na trzy tygodnie. Nie byłem tutaj jako kuracjusz tylko jako turysta i jako taki wyrażam swoje zdanie.
Owszem, w okolicy bliższej i dalszej wiele do zobaczenia tylko pytanie czy będziesz miała na to czas i ochotę.
Dla osób prowadzących bardziej aktywny tryb życia trzytygodniowy pobyt tutaj to moim zdaniem nic atrakcyjnego.
i nie będę tu nikomu słodził jak tam jest cudownie na wiosnę. O tej porze roku to wszędzie jest kwitnąco i cudownie
Każde z nas przedstawia swój punkt widzenia, ważna, a nawet najważniejsza jest baza zabiegowa, miejsce, (obiekt)
w którym się kurujemy, a także towarzystwo, z którym to robimy. Potrzebne jest też miejsce gdzie możemy z tym
towarzystwem spędzić czas. Miejsc do zabaw tanecznych niewiele, a i te trącą "myszką" jeśli chodzi o muzykę i wystrój.
Nawet w tej kwestii Nałęczów niewiele oferuje. "Willa Wołyń" jest dość daleko i atmosfera w niej średnia, kawiarenka
w "Rolniku", mimo ubiegłorocznego remontu, też nie powala muzyką czy oferowanym menu. Kawiarnia w Pałacu
Małachowskich to też dziwny lokal oferujący "dania barowe", a za toaletę trzeba zapłacić bo Pałac i toaleta należą do
"Uzdrowiska" , a lokal do ajenta, o czym poinformowała nas pani obsługująca szatnię, która też należy do "Uzdrowiska".
Dobre imprezy taneczne są w soboty w zajeździe "Jan" w Bochotnicy (500 m od granicy Nałęczowa w kierunku Lublina),
ale zaczynają się około godziny 21 i trwają do godziny trzeciej nad ranem. Więc problem z powrotem o tej porze.
Trochę rozrywki oferuje Klub "Atrium" /położony w parku/- dobry basen, bar, kręgielnia tylko ... ceny.
No właśnie ceny. Moim zdaniem to też jeden z minusów Nałęczowa. Ceny są takie jak w Kazimierzu, a tam to
chyba zapatrzyli się już w Kosmos. Jestem osobą pozytywnie zakręcona i tak nastawioną do życia. Mieszkam w dużym
mieście i myślałem, że taki wyjazd gdzie cicho i spokojnie będzie wspaniały. Dla mnie Nałęczów "zalatuje" nudą i już.
Może jeszcze jestem za "młody" na to uzdrowisko. Mimo mojej niezbyt pochlebnej opinii dla tego miejsca mam nadzieję,
że Twój pobyt będzie tam bardzo udany. Tu na Forum jest mnóstwo osób, które kochają Nałęczów właśnie za ten, już mało
gdzie spotykany, spokój, ciszę i wolno biegnący czas.
ODPOWIEDZ