Sanatorium Zem-Tourist Pustkowo 28.06.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Blueberry26
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 10 mar 2017 16:13

Sanatorium Zem-Tourist Pustkowo 28.06.2017

Post autor: Blueberry26 »

Witam :) jestem nowa na forum :) postanowiłam założyć tu konto ponieważ czeka mnie wyjazd do sanatorium na rehabilitacje tzw.prewencje ZUS do Pustkowa i chciała bym się dowiedzieć czy ktoś się wybiera tam w dniu 28.06.17r.? i czy może ktoś coś nie coś opowiedzieć jak tam jest czy idzie przeżyć te 24 dni :P ;) z góry dziękuje za odpowiedzi :) pozdrawiam :)
Kaskabl
Posty: 2
Na forum od: 01 mar 2017 17:29
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Zem-Tourist Pustkowo 28.06.2017

Post autor: Kaskabl »

Cześć :D
Ja również jadę do Pustkowa wraz z dwoma koleżankami, tyle że my wyjeżdżamy 29 .06.Jest to już nasz drugi pobyt w tym ośrodku. Naprawdę nie ma się czego obawiać. Zaplecze zabiegowe na dobrym poziomie, pokoje OK. Może nie jest to hotel 5☆ ale jest czysto.Posiłki jak to w sanatorium :P ...., ale każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie chodzi głodny. :P..A poza tym ośrodek jest 100 metrów od morza czego chcieć więcej???? Jeśli chcesz o coś zapytać to podaj swojego maila wyślę nr tel.i mogę odpowiedzieć na nurtujące Cię tematy :D Pozdrawiam i do zobaczenia
Kuracjuszka wwe
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 27 mar 2017 22:51
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Zem-Tourist Pustkowo 28.06.2017

Post autor: Kuracjuszka wwe »

Cześć.
Właśnie dziś dostałam "zaproszenie" na turnus rehabilitacyjny do Pustkowa na 29.06.2017. Czy może ktoś wybiera się z okolic Warszawy?
Kuracjuszka wwe
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 27 mar 2017 22:51
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Zem-Tourist Pustkowo 28.06.2017

Post autor: Kuracjuszka wwe »

Blueberry26, pisałaś że jedziesz 28.06 czyli dzień przed wyznaczonym terminem :?: Ja chciałam zajechać dzień przed i zanocować ale nie mam możliwości :( i będę zmuszona tłuc sie po nocy.
Kazik1957
Posty: 3
Na forum od: 24 lip 2017 15:50
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Zem-Tourist Pustkowo 28.06.2017

Post autor: Kazik1957 »

Kaskabl pisze: 16 mar 2017 09:16 Cześć :D
Ja również jadę do Pustkowa wraz z dwoma koleżankami, tyle że my wyjeżdżamy 29 .06.Jest to już nasz drugi pobyt w tym ośrodku. Naprawdę nie ma się czego obawiać. Zaplecze zabiegowe na dobrym poziomie, pokoje OK. Może nie jest to hotel 5☆ ale jest czysto.Posiłki jak to w sanatorium :P ...., ale każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie chodzi głodny. :P..A poza tym ośrodek jest 100 metrów od morza czego chcieć więcej???? Jeśli chcesz o coś zapytać to podaj swojego maila wyślę nr tel.i mogę odpowiedzieć na nurtujące Cię tematy :D Pozdrawiam i do zobaczenia
ODPOWIEDZ