Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: malgorzatas »

Pietka 50+ pisze: 18 cze 2018 12:35 Gosia, dzięki za obszerne info. Każdy szczegół jest na wagę złota, zwłaszcza jak się gdzieś jedzie po raz pierwszy :D A ja i nowicjuszka NFZ-owska i pierwszy raz w Szczawnicy będę :kwiat:
Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to napisz ,kuracjuszy z Nauczyciela i Dzwonkowki mijam codziennie....pozdrawiam

Szczawnica Ci wynagrodzi wszelkie niedoskonałości, głowa do góry pierś do przodu i witaj Szczawnico ;) :)
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: dziunia60 »

Witaj Pietka. Byłam w Nauczycielu od 26.04 do 17.05.2018r i też pytałam o opinie i nikt się nie odezwał. Pobyt wspominam bardzo dobrze, zabiegi jak wszędzie ale basenu nie ma . Basen jest w Budowlanych i można pójść tylko prywatnie. Sam budynek Nauczyciela z czasów PRL ,pokoje najładniejsze i z balkonami i z pięknymi widokami na Palenicę, Trzy Korony i Sokolicę od strony południowej ale w większości trójki z tym że dzielone ścianą ale bez drzwi i w jednym pomieszczeniu są dwa łóżka a w drugim jedno. Telewizor odpłatny, czajnik na korytarzu ,suszarki do włosów i lodówki nie ma, ręczniki wymieniają raz na turnus.Organizacja ogólnie słaba ale jest bardzo dużo wycieczek organizowanych przez PTTK informacja będzie na tablicy i ogłoszą na stołówce. dla mnie jedzenie było bardzo smaczne i wystarczające ja byłam na standardowym żywieniu natomiast ci co byli na diecie lekkostrawnej narzekali. Potancówki są w Budowlanych ale to zejście tam i powrót z powrotem to około 360 schodów lub dłuższa droga z górki i pod górkę.grają jeszcze na dole w Marcie w Czardzie ale tam jest dość daleko więc chodziłyśmy pieszo a wracałyśmy Taxi.Jak jeszcze chcesz coś wiedzieć to pytaj.Miłego pobytu
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: Pietka 50+ »

Dziuna60, bardzo dziękuję za szczegóły. Właśnie chodziło mi o tę dietę lekkostrawną, chciałam się na nią skusić, ale chyba to mocno przemyślę :) Znając siebie, pewnie będę biegać na basen prywatnie, bo to jedna z niewielu rzeczy, która mi dobrze służy. Poza tym, kijki w łapki i damy radę schodom :lol: Na pewno skorzystam też z oferty wycieczkowej, bo będę w Szczawnicy po raz pierwszy i w miarę możliwości, nie tracąc za bardzo na zabiegach, będę chciała pozwiedzać, co się da. Cieszę się, że znalazłam wśród Forumowiczów taki odzew na hasło NAUCZYCIEL bo faktycznie mało informacji o tym sanatorium. A i ich oficjalna strona jakaś taka uboga, nie ma nawet nic o rodzajach zabiegów.
Pozdrawiam z nowym dniem i życzę słoneczka, choć tam gdzieś od zachodu coś tak niewyraźnie ;)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: Pietka 50+ »

Acha i jeszcze jedno, po powrocie opis murowany :D :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: GIENIA »

Czekamy Pietko :D
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: malgorzatas »

Petko :kwiat: Udanego pobytu życzę, pogodę będziesz miała to plany zrealizujesz....
Dzięki za spotkanie.. :kwiat:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: Hipokryt »

GIENIA pisze: 21 cze 2018 11:29 Czekamy Pietko :D
potwierdzam że czekamy :lol:
Pietka 50+ pisze: 19 cze 2018 08:41 Acha i jeszcze jedno, po powrocie opis murowany :D :kwiat:
... po ilu latach :?: :o
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: Pietka 50+ »

Hipokrycie, gdybyś zadał sobie trochę trudu i przeglądnął wątek Nauczyciel Szczawnica, znalazłbyś mój obszerny opis pobytu plus wątki drobniejsze....ale łatwiej wylać kwas.... jak to się zdarza na tym forum....
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: Pietka 50+ »

Acha, a żeby było dowcipniej, zamieściłeś nawet pod moimi opisami swoje zdjęcie Nauczyciela... To tyle w temacie, który uważam za zamknięty.
Awatar użytkownika
ewana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1638
Na forum od: 09 lut 2020 07:23
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Szczawnica "NAUCZYCIEL" 28.06. - 19.07.18r

Post autor: ewana »

Pietka owszem zdjęcie obiektu jest ,ale Twojego jakiegoś szczegółowego opis nie widać :o
ODPOWIEDZ