13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

44 dni do wyjazdu.I co nie ma chętnych ? ;)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Uuu!,chyba sam będę się udzielał w tym temacie przez pozostałe 37 dni :) .
Awatar użytkownika
bokas
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 05 lip 2018 13:24

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: bokas »

Witam,
wybieramy się z mężem do sanatorium Oddział Pułaskiego 10 to jest jakiś mniejszy budynek WOJSKOWEGO SANATORIUM UZDROWISKOWEGO ulŚWIDZIŃSKIEGO 4 w terminie od 13 tego do 3 września.
Czy ktos był w tym ,mniejszym budynku i jakie są opinie o nim?
Jaki standart.
Jedziemy z Katowic
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Nie jest źle.Jedyne utrudnienie będziecie musieli chodzić na zabiegi trochę wyżej na Świdzińskiego,ale to jest nie więcej niż 150 m.Za to będziecie mieli bliżej do sklepu i do parku i mniej wchodzenia pod górkę wracając z miasta :) .Wszędzie jest dobrze to tylko leży w naszych głowach jak i gdzie będziemy się czuli.Pozdrawiam i do zobaczenia w Krynicy.Może ktoś kto był w oddziale na Puławskiego opisze Wam bardziej dokładnie jak to tam wygląda w rzeczywistości.
graza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 13 sty 2011 19:37
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: graza »

Witam !
Byłam w tym oddziale dwa razy .Pierwszy ok 6 lat temu a drugi raz 2 lata wstecz . Drugi raz miałam 2 osobowy pokój na parterze . Duży powiem, ze bardzo duży bo przystosowany dla niepełnosprawnych na wózku , duża przestronna łazienka wspólna na dwa pokoje . Ale nie było problemow nawet dla 4 kobiet .Dużo zabiegów jest na miejscu .Na basen i borowinę chodziłam do dużego domu .Stołówka mała ale posiłki smaczne dla mnie wystarczające. W tym domu w moim czasie było dużo młodych osób wojskowych i ich rodzin a dziećmi ( małymi ) .Ten dom słynie z tego ,są to wojskowi po misjach.Jesli będziesz miał -ła pytania to proszę pytaj .Krynica rekompensuje wszystkie niedogodności. Będziecie zadowoleni .Pozdrawiam Graza
Awatar użytkownika
bokas
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 05 lip 2018 13:24

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: bokas »

Bardzo dziękuję za informacje.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Bilety zakupione.Wycieczki "ogarnięte"-(sprawdzone wszystkie Biura podróży).Ogólny zarys jest.Reszta jak zwykle okaże się na miejscu.Pozdrawiam :)
.
MilenaO05
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 16 lis 2016 17:52
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 10

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: MilenaO05 »

Witam i gratuluję miejsca i terminu. Zazdroszczę terminu ze względu na Festiwal im. Jana Kiepury. Byłam w maju w wojskowym i jak zwykle bardzo dobre wspomnienia. Jedyny minus - remont korytarzy i pokoi ( na niektórych piętrach ), oraz na rondzie przy kościele. Ale za miesiąc już pewnie będzie po kłopocie. Życzę dobrego pobytu i cudownych wrażeń. Podlasianka.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

MilenaO05 pisze: 09 lip 2018 17:29 Witam i gratuluję miejsca i terminu. Zazdroszczę terminu ze względu na Festiwal im. Jana Kiepury. Byłam w maju w wojskowym i jak zwykle bardzo dobre wspomnienia. Jedyny minus - remont korytarzy i pokoi ( na niektórych piętrach ), oraz na rondzie przy kościele. Ale za miesiąc już pewnie będzie po kłopocie. Życzę dobrego pobytu i cudownych wrażeń. Podlasianka.
Dziękuję za "dobre słowo"- :kwiat: Również w/w Festiwal
to dla mnie strzał w 10.Zresztą nawet gdybym nie dostał skierowania w tym terminie,pewnie odwiedziłbym Krynicę zresztą jak co roku(stacjonuję w Merenie) prawie tuż obok Wojskowego.Tanio blisko i z racji,że bywam u nich przynajmniej raz w roku zawsze mam pokój zagwarantowany.Jadę już w sobotę i do poniedziałku "baluje"właśnie tam.Teraz tak jak piszesz i miejsce i termin jest ok. :) Pozdrawiam Ps.Jaki miałaś pokój i na którym piętrze?
MilenaO05
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 16 lis 2016 17:52
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 10

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: MilenaO05 »

W tym roku, podobnie jak poprzednio ( byłam we wrześniu 2016 r. i było jeszcze piękniej ) miałam pokój 1-osobowy studio na VII piętrze z widokiem na Górę Krzyżową. Polecam. Pozdrawiam i proszę pozdrowić ode mnie Krynicę.
ODPOWIEDZ