13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14294
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: ANDY12345 »

Witam, w listopadzie zeszłego roku byłem w SDZ w Krynicy. O tej porze jest mało ludzi spokój i cisza i tego mi było trzeba. Co do wolnego czasu można przejść się na Górę Parkową są 4 wejścia z różnych stron, kuchnia regionalna łemkowska powyżej sanatorium (polecam topinambur), wyjazd na Jaworzynę gondolą, trochu tras turystycznych (w Muszynie jest znacznie więcej miejsc do chodzenia i zwiedzania - można podjechać w 15-20 min) w Tyliczu Droga Krzyżowa i stary kościół, po drodze cerkiew. Podejrzewam ze pracownicy sanatorium będą wiedzieli więcej. an :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Dziękuję " ANDY12345 " za sugestie :) ,tak jak pisałem spostrzeżenia innych osób są zawsze inne od naszych i z pewnością pomocne.Pozdrawiam i zapraszam inne osoby do dyskusji w temacie.Miłego dnia Wszystkim :kwiat:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Odliczanie włączone,ostatnia prosta.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Czyżby na tym turnusie byli sami żołnierze ? ;) i z natury utrzymują w tajemnicy wyjazd .Temat podupada ,a czasu do wyjazdu coraz mniej.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Halo,halo jest tu kto ? ;)
natka29
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 03 maja 2018 19:35
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: natka29 »

Witam. Będę w Krynicy od 19 sierpnia. Jadę po raz pierwszy w to miejsce. Nie mam wiedzy na temat tej miejscowości, ani warunków w sanatoriach. Mam nadzieję, że znajdą się chętni ludzie do wspólnych wycieczek w wolnym czasie. Chciałabym pójść w teren, na niejeden szlak turystyczny i zobaczyć piękno tego regionu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Witaj" natka29".Do którego sanatorium jedziesz ? Zanim do nas dołączysz to już pewnie przetrzemy większość szlaków :) .Nie mniej jednak nic nie stoi na przeszkodzie,aby wspólnie powędrować.Podejrzewam jednak,że już gdy "ludziska" wyjadą zapomną o tym forum przynajmniej do czasu powrotu.Pozostaje ewentualny kontakt na "PW" i być może zorganizujemy jakieś spotkanie "forumowiczów" już na miejscu o ile będą chętni :) .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: Marlenka »

natka29 pisze: 05 sie 2018 23:29 Witam. Będę w Krynicy od 19 sierpnia. Jadę po raz pierwszy w to miejsce. Nie mam wiedzy na temat tej miejscowości, ani warunków w sanatoriach. Mam nadzieję, że znajdą się chętni ludzie do wspólnych wycieczek w wolnym czasie. Chciałabym pójść w teren, na niejeden szlak turystyczny i zobaczyć piękno tego regionu. Pozdrawiam

Witaj natka29 :kwiat: Byłam już w Krynicy kilka razy i bardzo ją polubiłam. Bardzo lubię "łazikować" po okolicach, więc jeżeli będziesz miała ochotę na towarzystwo jestem chętna ;)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 368
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Witam już ostatni raz przed jutrzejszym wyjazdem-(14 godzin "w siodle") ;) .Niestety takie durne połączenie wybrałem,ale to świadomie,wręcz z premedytacją.Kto się niechciał integrować,jego strata.Z osobami które odezwały się na PW.i pozostawiły "kontakt do siebie",napewno skontaktuję się już na miejscu.Może to i dobrze,naturalny "przesiew"-"ponóraków"już na początku.Pozdrawiam normalnych :) powiedzmy-"pozytywnych świrków".Temat w sumie do zamknięcia.Do usłyszenia po powrocie w innych tematach i wątkach.
Awatar użytkownika
Karolina_123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 15 kwie 2013 18:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: 13.08 do 3.09 Krynica Zdrój -20 WSzUR ul.Świdzińskiego 4

Post autor: Karolina_123 »

Cześć,
Zastanawiam się nad pokojem 1 osobowym, ale nie mam żadnych wskazań zdrowotnych. Czy jest możliwość po prostu poprosić o taki pokój? Jak to wygląda.
Pozdrawiam Karolina
ODPOWIEDZ