Zimowit Rymanów Zdrój od 31.10.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Zimowit Rymanów Zdrój od 31.10.2018

Post autor: Jolanka »

Witajcie :kwiat:
Skierowanie do Zimowita z ZUS! Ile przydzielają zabiegów i czy w soboty i niedziele też się rehabilitujemy?
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zimowit Rymanów Zdrój od 31.10.2018

Post autor: BozenaMat »

Ja byłam z NFZ więc co do ilości zabiegów z ZUS nie jestem pewna, ale sporo macie. My mieliśmy 54... Wy to chyba tak koło 100. Różnie tu na forum o tym pisali.
Z tego co zauważyłam, to ZUS ma zabiegi prawie do wieczora... jedynie w soboty do południa, niedziele wolne.
Awatar użytkownika
Jolanka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 20 lis 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Zimowit Rymanów Zdrój od 31.10.2018

Post autor: Jolanka »

Bożenka Ty jak zwykle niezawodna!
Któryś z panów pisał, że coś około 100 więc to co piszesz, jest tego potwierdzeniem. Wynika z tego, że to będzie ponad 5 zabiegów dziennie, no bo odpadają dni przyjazdu i wyjazdu. Bardzo się z tego cieszę ale też pewnie trudno będzie znaleźć jeszcze czas na basen. Chciałam nawet już wykupić karnet bo jest promocja ale wstrzymałam się do przyjazdu i chyba dobrze zrobiłam, bo może być ciężko i z kondycją i z czasem.
Przeczytałam też, że za dodatkową opłatą można przyjechać dzień wcześniej...czy wiesz coś o tym?
goska1122
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 24 lip 2018 20:21
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Zimowit Rymanów Zdrój od 31.10.2018

Post autor: goska1122 »

Hej 5 zabiegów codziennie jest niedziela wolna a popołudniem to tylko basen raczej ,40 zł płaci się za wcześniejszy nocleg i najlepiej być rano przed 6 albo dzień wcześniej ,albo mieć dużo szczęścia pierwsze dwa trzy dni to masakra człowiek się cały czas gubi tylko a potem już jest ok .ZUS ma tylko dwójki tylko że połowa pokoi ma tylko balkony integracyjne he he he
goska1122
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 44
Na forum od: 24 lip 2018 20:21
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Zimowit Rymanów Zdrój od 31.10.2018

Post autor: goska1122 »

A basen to tylko w Stomilu polecam 10 zł za godzinę po 15 znajomi byli zachwyceni
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Zimowit Rymanów Zdrój od 31.10.2018

Post autor: BozenaMat »

Z tym noclegiem to nie do końca tak jest. O ile są wolne pokoje, a na ogół ich nie ma... to nici z wcześniejszego przyjazdu, chyba, że kwatera prywatna. Najlepiej po prostu zadzwonić do Zimowita i dopytać się czy będzie możliwość wcześniejszego zakwaterowania.
Co do gubieniem się to lekka przesada. Tak po prawdzie to są 4 miejsca, gdzie są zabiegi. Na piętrze, laser, magnetronik i coś tam jeszcze. Na parterze... ten długi wąski korytarz zaraz przy recepcji masaże... na wprost drzwi prowadzące na korytarz, gdzie jest krio, wanny do masażu i sale do ćwiczeń... Obok kraników z wodami mineralnymi salka do gimnastyki, idąc dalej (mijając salkę do ćwiczeń) przechodzimy przez oszklone drzwi i na prawo jest borowina, wanny i basen... Tylko w pierwszy dzień trochę się miotamy, później to już jak koń do stajni :D
Dasz sobie Jolu radę......... udanej rehabilitacji życzę :)
ODPOWIEDZ