Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: jeni42 »

Kuracjuszka_08 pisze: 25 lis 2018 18:11 Oj to współczuję na tą górę wchodzić zimą :D
Ja też współczuję (trzeba mieć dobrą kondycję :)) Pozdrawiam Ilonko i wszystkim byłym, teraźniejszym i przyszłym Wiślanom życzę zdrowych, spokojnych, pięknych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :*
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: Kuracjuszka_08 »

jeni42 pisze: 24 gru 2018 12:52
Kuracjuszka_08 pisze: 25 lis 2018 18:11 Oj to współczuję na tą górę wchodzić zimą :D
Ja też współczuję (trzeba mieć dobrą kondycję :)) Pozdrawiam Ilonko i wszystkim byłym, teraźniejszym i przyszłym Wiślanom życzę zdrowych, spokojnych, pięknych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :*
Ja również pozdrawiam Jasieńko 😘😊i życzę wszystkim zdrowych ,wesołych świąt i szczęścia w Nowym Roku. I do zobaczenia przyszli kuracjusze nie tylko Ci z Wisły w styczniu gdzieś na drogach Iwonicza ;) 🌲😘
Marek Ryszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 22 lis 2018 10:00
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: Marek Ryszka »

Już niecały miesiąc do wyjazdu a tu taka cisza.
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: Kuracjuszka_08 »

Do mojego sanatorium też chyba nikt więcej nie jedzie bo też prawie nikt się nie odzywa .
Marek Ryszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 22 lis 2018 10:00
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: Marek Ryszka »

Jaki tu spokój na na na na, nic się nie dzieje na na na na. A do wyjazdu dwa tygodnie.
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: jeni42 »

Ola35 pisze: 15 gru 2018 18:38 Ja byłam w sierpniu w tym sanatorium. W lato ciężko wejść pod górkę a co dopiero w zimie. Baza zabiegowa uboga. Jedzenie pozostawia wiele do życzenia. My mieliśmy super towarzystwo i to dzięki temu przetrwalismy. Powodzenia
Cześć Oleńko 😘 no cóż, życzymy powodzenia kuracjuszom Wisły w okresie zimowym... My, zdaje się sprytne dziewczyny, miałyśmy problem z wchodzeniem pod górę latem, a zimą i jeszcze przy takiej ilości śniegu ? Żadnych atrakcji w ośrodku oprócz sobotnich wieczorów tanecznych, więc pozostaje tylko integracja w pokojach, bo to praktycznie jest się odciętym od świata :) Ola, pamiętasz nasz pierwszy posiłek i nasze miny ? Risotto 😂😂😂 Marek, na taxi raczej nie licz, bo owszem jest taxi, ale tylko JEDNA na cały Iwonicz, więc zdaj się na samochód, chociaż z parkowaniem przy Wiśle zimą, też może być problem. Najlepiej popytać obecnych kuracjuszy, jak to wygląda?
Życzę udanego pobytu, Pozdrawiam :)
Załączniki
Balkon...
Balkon...
Łazienka (malutka, ale już dolnopłuk)
Łazienka (malutka, ale już dolnopłuk)
Pokój, na wyremontowanym piętrze...
Pokój, na wyremontowanym piętrze...
Marek Ryszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 22 lis 2018 10:00
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: Marek Ryszka »

Słyszałem o jednej taxi w Iwoniczu. Z powodu braku chętnych na wspólny wyjazd zakupiłem bilety na Neobusa, a auta zostawie małżonce. Dzieciaki mają różne zawody sportowe to będzie je miała czym wozić. Na zdjęciach widać że rewelacji nie ma, ale tragedii też nie. Dzięki za opinie.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6508
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: Martinka »

Dlatego właśnie zrezygnowałam,z tego pożal się Boże
sanatoroum. :!: :!: :roll:
Moj turnus był właśnie z Tobą Marku. :shock:
Dostałam Nałęczów, gdzie sanatoroum ZNP też jest pod górkę , co za miernoty siedzą,wśród rozdzielających wyjazdy :?: :?:
Bo głównym powodem rezygnacji z Iwonicza i Wisły była droga pod górę :evil: :evil: :twisted: :roll:
Otrzymałam wiele wypowiedzi od Dziad ka, który raczej nie był zachwycony moimi wpisami w rym temacie. typu:
zamienił stryjek..... :roll:
Ja tam sie cieszę, bo mam 100 a nie 400 km od domu.
:lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu. :)
jeni42
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 684
Na forum od: 28 gru 2013 10:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: jeni42 »

Marek Ryszka pisze: 11 sty 2019 14:37 Słyszałem o jednej taxi w Iwoniczu. Z powodu braku chętnych na wspólny wyjazd zakupiłem bilety na Neobusa, a auta zostawie małżonce. Dzieciaki mają różne zawody sportowe to będzie je miała czym wozić. Na zdjęciach widać że rewelacji nie ma, ale tragedii też nie. Dzięki za opinie.
Jeżeli będziesz miał szczęście i dostaniesz pokój na 4 piętrze ew. na parterze to możesz liczyć na taki pokój, na pozostałych piętrach już tak ładnie nie jest 😁 jeżeli mogę doradzić, to poproś o pokój od strony parkingu, będziesz miał piękny widok na Iwonicz. Jest jeszcze taka możliwość, że po przyjeździe możesz zadzwonić na recepcję i zapytać, czy nie mógłby ktoś po Was ( będzie Was więcej osób) przyjechać. Pan konserwator jest bardzo miły i dowozi ludzi na prośbę pań z recepcji. Oczywiście, o ile nie będzie tej jednej taryfy na postoju... Pozdrawiam :)
Kuracjuszka_08
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 09 lut 2018 19:22
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój 26 01 2019

Post autor: Kuracjuszka_08 »

jeni42 pisze: 11 sty 2019 16:38
Marek Ryszka pisze: 11 sty 2019 14:37 Słyszałem o jednej taxi w Iwoniczu. Z powodu braku chętnych na wspólny wyjazd zakupiłem bilety na Neobusa, a auta zostawie małżonce. Dzieciaki mają różne zawody sportowe to będzie je miała czym wozić. Na zdjęciach widać że rewelacji nie ma, ale tragedii też nie. Dzięki za opinie.
Jeżeli będziesz miał szczęście i dostaniesz pokój na 4 piętrze ew. na parterze to możesz liczyć na taki pokój, na pozostałych piętrach już tak ładnie nie jest 😁 jeżeli mogę doradzić, to poproś o pokój od strony parkingu, będziesz miał piękny widok na Iwonicz. Jest jeszcze taka możliwość, że po przyjeździe możesz zadzwonić na recepcję i zapytać, czy nie mógłby ktoś po Was ( będzie Was więcej osób) przyjechać. Pan konserwator jest bardzo miły i dowozi ludzi na prośbę pań z recepcji. Oczywiście, o ile nie będzie tej jednej taryfy na postoju... Pozdrawiam :)
No ja gdybym byla w Iwoniczu to bym Cię Marku podrzucila na tą górkę niestety przyjeżdżam dopiero dzień po tobie.😊 Pozdrawiam
ODPOWIEDZ