Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Robii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 16 gru 2018 13:57

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: Robii »

Witam.
Widzę "buniek",że pracujesz i gromadzisz, wszelkimi siłami, towarzystwo wzajemnej adoracji.
Cieszę się, że nie marnujesz czasu. Żałuję tylko, że ja mam go tak mało bo pomagał bym Ci z wszelkich sił.
OK. Działaj kolego, bo dojdzie do tego, że zachód słońca będziemy oglądać we dwóch.
Pozdrawiam wszystkie kolerzanki.
Dziewczyny, ujawniajcie się a my czekamy na Was z wielką tęsknotą.
Awatar użytkownika
Migotka333
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 24 sty 2019 17:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: Migotka333 »

Wikawika pisze: 05 mar 2019 09:48 Witam i od razu pytam
Czy Leśnik-Drzewiarz dysponuje basenem? bo mam wątpliwości. Może lekarz przepisuje basen i korzysta się z niego w sąsiednim ośrodku CONTINENTAL?
Ponadto bardzo proszę o przyszłe informacje jak tam jest już na miejscu: czy łatwo jest zarezerwować pokój 1-osobowy? jak miła obsługa? czy posiłki gotują na miejscu?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje o tym ośrodku i życzę kuracjuszom udanego pobytu. :kwiat:
Witaj Wikawika
Basenu tam nie ma bo sama też pytałam.
Co do rezerwacji pokoju to wiem tyle iż można wejść na stronę Sanatorium i tam jest formularz do wypełnienia .
Dzwoniłam i miła recepcjonistka odpowiedziała na kilka moich pytań.
Co do posiłków nie mam pojęcia bo nawet nie przyszło mi do głowy by zapytać.
Wikawika najlepiej to tam zadzwonić.
Pozdrawiam serdecznie💐
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: buniek »

Robii pisze: 05 mar 2019 12:07 Witam.
Widzę "buniek",że pracujesz i gromadzisz, wszelkimi siłami, towarzystwo wzajemnej adoracji.
Cieszę się, że nie marnujesz czasu. Żałuję tylko, że ja mam go tak mało bo pomagał bym Ci z wszelkich sił.
OK. Działaj kolego, bo dojdzie do tego, że zachód słońca będziemy oglądać we dwóch.
Pozdrawiam wszystkie kolerzanki.
Dziewczyny, ujawniajcie się a my czekamy na Was z wielką tęsknotą.
Hej Robii, 90% osób które tu na forum piszą i tak po przyjeździe na miejsce nie ujawnia się a przecież to że jedziemy do jednego ośrodka do niczego nie zobowiązuje, tak samo na miejscu podanie ręki na powitanie czy wypicie wspólnej kawy też nas do niczego nie zobowiązuje, ale miło jest przyjechać na miejsce spotkać się, podać komuś rękę i powiedzieć....to ja (imię ) buniek z forum nasze sanatorium i uśmiechnąć się przyjaźnie :)
Wokaina7
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 16 lut 2019 09:46
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: Wokaina7 »

Będzie nas bardzo dużo w tym czasie i czy z forum, czy nie z forum to wśród tak dużej ilości osób na pewno będzie można stworzyć jakieś "podgrupy wzajemnej adoracji". Jak ktoś nastawia się na to, żeby podleczyć się, odpocząć i od czasu do czasu porozmawiać z kimś miłym, to przypuszczam, że nie zawiedzie się.
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: buniek »

Oj my będziemy mieli okazję poznać dużo więcej osób, przyjedziemy w połowie turnusu NFZ a w połowie naszego zmieni się NFZ więc osoby będą się zmieniać. Ja osobiście tego nie lubię, byłem w Równicy i przy stoliku ciągle osoby się zmieniały tak samo na zabiegach. Ja wolę widzieć te same twarze przez trzy tygodnie bo wreszcie je zapamiętam :D bo ja mam dobrą pamięć ale krótką ;)
Wokaina7
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 16 lut 2019 09:46
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: Wokaina7 »

Ja cieszę się, że wypocznę, nie będę chodzić do pracy, zabiegi zawsze są cudowne, na pewno dużo będę spacerować. W sanatorium ludzie najczęściej są wyluzowani więc miło spędzę czas i nie przejmuję się niczym.
Awatar użytkownika
buniek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 226
Na forum od: 28 gru 2014 19:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: buniek »

Wyluzowani to fakt :) a co niektórzy aż za bardzo :evil: i szybko kończą turnus, ale jak na razie w pokoju miałem fajnych współlokatorów :D mam nadzieję że i tym razem tak będzie :D . Jeśli będziesz pierwszy raz w Krynicy to nie będziesz narzekać bo jest gdzie spacerować :) pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę :)
Awatar użytkownika
Migotka333
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 24 sty 2019 17:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: Migotka333 »

Witajcie
Jak tam z pakowaniem do sanatorium?
Jak to pomieścić🤦‍♀️
Dokumentacje medyczną mam,kawusie i kubek też😄
I co by tu jeszcze zabrać🤔

Pozdrawiam serdecznie 🌷
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14539
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: GIENIA »

Migotko ... kartę do bankomatu :lol: :lol:

Super pobytu życzę Wam Wszystkim :serce:
Awatar użytkownika
Migotka333
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 24 sty 2019 17:26
Oddział NFZ: Śląski

Re: Leśnik Drzewiarz Krynica od 17-03-2019

Post autor: Migotka333 »

GIENIA dziękuje🌷🌷🌷
Pomyśle pomyśle o karcie :D
ODPOWIEDZ