Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ulii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 lut 2018 22:27

Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Ulii »

Witam.
Od 4.01.2019 zaczynam turnus reh. w Jedlinie - Zdroju🙊
Czy może ktoś mi powiedzieć czego mogę się tam spodziewać? Dotychczas opinie takie najbardziej aktualne które znalazłam najczęściej dotyczyły pobytów prywatnych. Reszta była sprzed kilku lat 😕
Pozdrawiam
Ulii
Ostatnio zmieniony 29 gru 2018 15:01 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Biker »

Ulii pisze: 29 gru 2018 10:18 Witam.
Od 4.01.2019 zaczynam turnus reh. w Jedlinie - Zdroju🙊
Czy może ktoś mi powiedzieć czego mogę się tam spodziewać? Dotychczas opinie takie najbardziej aktualne które znalazłam najczęściej dotyczyły pobytów prywatnych. Reszta była sprzed kilku lat 😕
Pozdrawiam
Ulii

Cześć Ulii,
Czekam na Twoje wrażenia z pobytu :-)

Biker
Ulii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 lut 2018 22:27

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Ulii »

Witam
Jak wrócę to oczywiście nakresle parę slow😉Sama niczego nowego nie dowiedziałam się 🤔Zatem dowiem się jak tam dojadę 😊
Też wybierasz się tam w niedalekiej przyszłości?
Szawlo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sty 2019 22:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Szawlo »

Witaj Ulii. Też jadę na 4.01.2019 na turnus. Dowiadywalem się co jest potrzebne, co zabrac ze sobą. Okazuje się że w.pokojach nie masz talerzy, szklanek i wszelkich przyborów. Wszystko we własnym zakresie, dobrze że pościeli nie trzeba zabierać. Pytanie, czym jedziesz? Własnym transportem?
Ulii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 lut 2018 22:27

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Ulii »

Witaj.
Az strach tam jechać🙈dzwoniłam wczoraj i też się tego samego dowiedziałam. Jadę autem.Coz pozostaje pozytywne nastawienie 😉a jak będzie czas pokaże.
Szawlo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sty 2019 22:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Szawlo »

Udało się zalogować Ulii.
Pogoda na zewnątrz dopisuje, straszyli jedzeniem że słabe, lecz nie uważam tak.
Pokoje trochę obskurne, zależy gdzie, ale idziesz przeżyć.
Ulii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 lut 2018 22:27

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Ulii »

Siemasz Szawlo:)
Dokładnie tak jak piszesz, jedzenie jest naprawdę ok. A co do pokoi to jest różnie.Część pokoi ma wiele do życzenia ale część jest przyzwoita. Nie można natomiast narzekać na czystosc:) Mam jednak nadzieję ze turnus minie pomyślnie a my będziemy miło wspominać pobyt w Jedlinie:)
Szawlo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sty 2019 22:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Szawlo »

Jest pomysł, by każdy dzień z osobna opisać z relacji naszego pobytu tutaj.
A więc, dziś mamy wtorek 8.01.2019, pierwsze zajęcia odbyły się w sobotę. Całkowita dezorientacja! Źle plan ułożony ćwiczeń, grafik posiłków, pisze o tym,gdyż mam posiłki lekko strawne, i spożycie ich mam ustalone w drugiej grupie.
Sobota wieczór-dancing. Tu się nie będę moze rozpisywać...
Niedziela. Relaks.
Poniedziałek. Gonitwa. Walka o kolejkę. Szczęście że śniadanie było bogate, koło godz 11 człowiek już z językiem wywalonym chodził, bo tak był spragniony picia. Ćwiczenia ogólnie super dobrane. Personel świetny z grupy cwiczeniowej, brak jakich kol wiek zastrzeżeń, jestem pod wrażeniem.
Ulii, a jak twoje wrażenia.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 274
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: tomaszsanat »

witam wszystkich ,jadlina no no moje pierwsze sanatorium było super ale ale tobyło cho cho lat temu dzisci wiec wszystko było inne ale zabiegi napewno super ,ciekawy jestem jak teraz wygląda jedlina kiedyś przejeżdzałem ale miasto gdzie indziej niż sanatorium z tego co pamiętam wstawcie moze jakieś zdjęcie . pozdrawiam i miłego pobytu
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6170
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: BozenaMat »

Szawlo pisze: 08 sty 2019 10:06 Jest pomysł, by każdy dzień z osobna opisać z relacji naszego pobytu tutaj.
To może w Dziale Miejscowości Uzdrowiskowe stwórzcie taki temat, albo w Opiniach o Sanatorium. Łatwiej później będzie znaleźć... bo tu (Wyjeżdżam do Sanatorium) zginie.
Ja coś takiego zrobiłam, gdy byłam w Rymanowie. Opisywałam codzienne wędrówki..... ale taka relacja z każdego dnia.. jak to opisałeś....... też fajna.
Miłego pobytu życzę :)
ODPOWIEDZ