Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ulii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 lut 2018 22:27

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Ulii »

Szwalo super opis 👍noo dzieje się dzieje:)) Zabiegi jak i personel- ja osobiście jestem zadowolona 👌jedzenie póki co na 5, ciepłe, smaczne i wystarczająco duże porcje. Okolica spokojna ale jest gdzie pospacerować.Ja osobiście nie nudzę sie😉
Cdn. 😉
Szawlo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sty 2019 22:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Szawlo »

tak cdn... czekamy na kolacje :D heh
Ulii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 lut 2018 22:27

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Ulii »

Szwalo co dziś opiszemy? :))
Szawlo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sty 2019 22:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Szawlo »

Na wstępie chciałem podziękować kuracjuszkom, które siedzą ze mną przy stole, za wspólna kolację... Boże! jak ja się przejadłem!!! ("przeżarłem!")
Podobno mieliśmy tu schudnąć, w takim tempie, jak będziecie mnie karmic i mi dokładać, a ja jak odkurzacz... to szybciej będę przybierać na wadze niż trzoda chlewna! Jeszcze pani z kuchni, tak ładnie prosi... by dojeść... Dowcip z dokładką risotto, był dobry :D :P .
To nie przestroga, dla nowo przybyłych. Powiedzmy sobie szczerze, to co pisali poprzednicy na forum, ni jak się ma do aktualnej sytuacji, jedzenia dużo, smacznego, czy gorącego? no może nie do końca, ale ciepłe.

Teraz żeby spalić kalorie przyjęte podczas kolacji, jest możliwy joging z parteru na 5 piętro po schodach i tak w kółko.

Jeśli chodzi o przebieg dnia, i zajęcia, dziś zabieg miałem w innej sali z wanną od hydromasażu, super sprawa, ponieważ pierwszy zabieg jaki miałem, był mniej intensywny, a dziś zaskoczenie. Potem cały cykl innych zabiegów, borowina itp... Personel elastyczny, jak pasuje komuś szybko zakończyć zajęcia, proponują wykorzystać luki miedzy ćwiczeniami i wpuszczają na sale.
Organizacja mi się podoba. Każdego dnia pielęgniarka dyżurująca po 22 w nocy chodzi i sprawdza czy wszyscy kuracjusze są w swoich pokojach.
OSTRZEŻENIE! Wyciągają konsekwencje, jeśli ktoś po 22 nie jest w swoim lokum, a szwenda się po innych pokojach. Mamy taki przypadek na naszym turnusie.

Ulii... może cos dodasz od Siebie?
Szawlo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sty 2019 22:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Szawlo »

Czwartek!
Koleżanki ze stolika, martwiły się moim stanem faktycznym po ubiegłej kolacji...
Człek nie przywykł do takiego obżarstwa, wiec postanowiłem sobie, ze nie bede uczestniczyc przy sniadaniu, bo na zajecia mogl bym czasami nie dojsc... znajac dziewczyn poswiecenie, zaloze sie, ze kopiec mialem na talerzu.
Ale uwielbiam ich towarzystwo!!! :) :*

Dobra - zajecia - narobilo sie od rana: moge smialo powiedziec, zeby na zajecia z bierznia z mokrymi butami nie wchodzic! Ja się odwazylem, i od rana znow joging, po takiej kolaci - to zabojstwo! szczescie ze sniadanie sobie odpuscilem...

Dzis kolejki na za biegi jak stad do hono lulu, wiec poszedlem lulu :) :P :D
forumowicz

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: forumowicz »

Super , że uzupełniacie się w przekazywaniu opisów, myślę , że będzie z tego fajna relacja :)

dobrej kuracji i pobytu
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Biker »

Szawlo pisze: 08 sty 2019 10:06 Jest pomysł, by każdy dzień z osobna opisać z relacji naszego pobytu tutaj.
Szawlo, pomysł doskonały.
Codziennie będę czekał z niecierpliwością na Wasze opisy :-)

Biker
Ulii
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 lut 2018 22:27

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Ulii »

Dziś kolejny dzień w Jedlinie mija sympatycznie:) Pogoda dopisuje i jak na zimę przystało sypnelo porządnie śniegiem😉Aura sprawia że jeszcze przyjemniej korzysta się z zabiegów które oferuje tutejsze uzdrowisko.Wieczorami mile towarzystwo i atmosfera panującą na turnusie dodatkowo umila pobyt. Jak się okazuje( i tu zgodzisz się pewnie ze mną Szawlo) na każdym piętrze znajdzie się coś ciekawego😉
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Biker »

Ulii pisze: 10 sty 2019 22:45 Dziś kolejny dzień w Jedlinie mija sympatycznie:) Pogoda dopisuje i jak na zimę przystało sypnelo porządnie śniegiem😉Aura sprawia że jeszcze przyjemniej korzysta się z zabiegów które oferuje tutejsze uzdrowisko.Wieczorami mile towarzystwo i atmosfera panującą na turnusie dodatkowo umila pobyt. Jak się okazuje( i tu zgodzisz się pewnie ze mną Szawlo) na każdym piętrze znajdzie się coś ciekawego😉
Ulii,
Proszę o informację jakie atrakcje są na każdym pietrze, oraz jakie atrakcje samo uzdrowisko zapewnia kuracjuszom.
Ile osób znajduje się na turnusie?

Szawlo,
Jak Twój dzień minął?

Czy jakieś zdjęcia mogę prosić?


Biker
Szawlo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 02 sty 2019 22:30
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jedlina Zdrój od 4.01.2019

Post autor: Szawlo »

Witaj Biker.
Jak najbardziej, zdjęcia jakieś dodam, tylko muszę JE dopasować co do wielkości, gdyż forum ma ograniczenia pojemnosciowe.

Ulii... dziś na twoim pieterku odbyło się posiedzenie zarządu Turnusu. Jako Przewodniczący, udzielam nadany za nieobecność, gdzie statut uchwalony o tym wspomina, nieobecność jakoś usprawiedliwisz 😜😋, relacje szczegółowe z posiedzenia, zdam przy śniadaniu. Mniej więcej była omawiana polityka zabiegów, wyjścia do Żabka, trudnych warunków pogodowych itd...no i oczywiście obfitych kolacji, gdzie członkowie zarządu wypowiedzieli się, że kolację są obfite.

Co do pogody i warunków, zgodze się z Ulii. Dosypalo porządnie, godzina odśnieżania i skrobania. Zważywszy na trudne warunki pogodowe mało kto wychodził, ale jest Pięknie BIALO, lecz przyznać trzeba, z rozmów z tutejszymi mieszkańcami, atrakcji do zwiedzania nie brakuje. Proponuje zapoznać się kolejnym przyszłym kuracjuszom w ogólne wiadomości dotyczące turystyki w tym rejonie.

Zabiegi.
Wspaniale czas upływa, szybko, przyjemnie, personel naprawdę DBA!
Sądzę że każdy, odwiedzajacy forum, z przebywających tu kuracjuszy na tym turnusie się że mną zgodzi.
CDN...😊😉
ODPOWIEDZ