Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4926
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: alutka 114 »

Bliżej mam do Iwonicza, ale byłam tam dwa razy- raz maj/ czerwiec drugi raz marzec/kwiecień i nie chciałam trzeci raz w to samo miejsce, bo już wszystko co było do zwiedzenia zobaczyłam. Chciałam nad morze bo świetnie się tam czuję, ale cóż może NFZ spełni moje marzenie ale to dopiero w przyszłym roku i znowu się rozmarzyłam ;)
Gość

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: Gość »

Ja akurat mam takiego farta że wszędzie jadę podwójnie. W Ustroniu górskim byłem 2 razy pod rząd i w Ciechocinku też byłem 2 razy pod rząd. Ciekawe czy we Włocławku czeka mnie to samo :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4926
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: alutka 114 »

Jeżeli tylko masz dobre wspomnienia to nie ma co narzekać. Gdyby tak mnie co roku wysyłali nad morze to bym nie narzekała ;). Miałam wcześniej propozycję wyjazdu do Jedlca w lutym ale wtedy mam u siebie rehabilitację na którą czekam pół roku no i dali mi Szklarską w marcu.
Gość

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: Gość »

Ja bardzo kocham góry i zawsze na skierowaniu zaznaczam to a NFZ wysyła tam gdzie uważa. Dwa razy byłem w górach a teraz trzeci raz z rzędu jadę prawie w to samo miejsce. Włocławek od Ciechocinka dzieli zaledwie 40 km. Jedyny plus w tym wszystkim że mam tam niedaleko rodzinę więc w soboty i niedziele odwiedzam ich. :D
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4926
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: alutka 114 »

Ja prosiłam o nadmorski kurort ale czy NFZ się przychyli do mojej prośby zobaczymy. Pomarzyć można ;)
Gość

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: Gość »

Marzenia nic nie kosztują, życzę Tobie aby te marzenia się spełniły ;) :serce:
A co do drugiego Twojego wyjazdu z NFZ z mężem, to co :?: Będziesz zawoziła drewno do lasu :?: :lol: :D
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4926
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: alutka 114 »

Zobaczymy składaliśmy wniosek o wspólny wyjazd a co szanowny NFZ zdecyduje :?: Może pojedziemy oddzielnie :lol: . Mąż jeszcze nie był w sanatorium a beze mnie nie chce jechać najwyżej weźmiemy oddzielne pokoje ;)
Gość

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: Gość »

Alutko, sprawa wyjazdu razem z mężem wygląda tak, bo już to przerabiałem , ja jechałem z żoną bo męża nie mam. :lol: Wysyłacie razem w jednej kopercie swoje wnioski i dołączyć trzeba pisemną prośbę o wspólny wyjazd. NFZ zawsze wysyła małżeństwa razem, nie robią z tym problemu. Jeżeli oboje macie zaznaczone że nad morze to na 90% tak będzie. Ze mną jest inny problem. Gdy lekarz wysyłał mnie na turnus 21-no dniowy to jechałem tam gdzie prosiłem, chodzi o region a nie o miejsce, natomiast teraz lekarz mi pisze rehabilitację a to już jest pobyt 28-io dniowy a takich ośrodków co przyjmują na 28 dni jest niewiele i głównie są one w Kujawskopomorskim. :!: ;)
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4926
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: alutka 114 »

My składaliśmy wniosek z adnotacją że chcemy jechać razem i zaznaczony był rejon nadmorski, ale przy przyjęciu wniosku pani grzecznie mnie uprzedziła że nie gwarantuje wspólnego wyjazdu ani że pojedziemy w wybrany rejon. Poczekamy, zobaczymy ale dzięki za info :)
Gość

Re: Wieniec -Zdrój 02.03.2019

Post autor: Gość »

Tak, zawsze tak mówią a potem jedziecie razem. Normalka. Bądz dobrej myśli i wszystko będzie ok ;) :kwiat:
ODPOWIEDZ