pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Tadek 01 »

Pilnie poszukuje kontaktu z osobami bedacymi kuracjuszami w/w sanatorium do początku lipca 2018 do 10 lipca szczególni osób mających wiedzę na temat zachorowania jednego z kuracjuszy z pok 208 bede wdzięczy za każdy odzew
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: jan19557 »

Dobrze by było gdybyś napisał gdzie jest ten Bałtyk
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Felice »

O ile sobie dobrze przypominam to Tadek był w Świnoujskim Bałtyku.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Tadek 01 »

Straszna gafa z mojej strony- oczywiscie chodzi o Świnoujscie
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Tadek 01 »

Bałtyk w Świnoujwsciu
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Tadek 01 »

Taż pamiętam forumowiczkę-Felice
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Tadek 01 »

powtarzam swój apel o zgłoszenie sie osób przebywających w Sanatorium Bałtyk w Świnoujsciu od 01.07.2018 prznajmniej do 15 lipca
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Tadek 01 »

Brakuje odważnych? a dla mnie jest to bardzo ważna sprawa!!!!!!
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: pobyt w sanatorium Bałtyk w lipcu 2018

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek 01,
Zauważyłam, że i tutaj piszesz już wcześniej 17stycznia, chociaż ja na maila dostałam dzisiaj wiadomość , tj.29 stycznia o tym , że szukasz kontaktu w wyżej wymienionej sprawie. i że piszesz, że to jest dla Ciebie bardzo ważna sprawa..., ale co możemy Ci pomóc ? Pi tak długim czasie... Jak kontakt się urywa zawsze, kiedy rozjezdzamy się do domu...i nie pisz , że brak odważnych, bo po prostu ludzie po czasie tutaj w ogóle nie wchodzą na forum, bo już minęło 7 miesięcy po sanatorium i tutaj na przykład ja w ogóle nie zaglądam... A tym bardziej ja jako muzyczka nie należę do grona męskiego i mało wiem o tym panu co piszesz, że Ciebie interesuje.... To co pamiętam to żeś chyba jedną dobę czy dwie spał w tym samym pokoju co on wcześniej spał, ale potem przeniosłeś się w inne miejsce, to znaczy do jedynki....A ten PAN to już chyba w tym miejscu nie był może z tydzień czasu , bo go zabrali do sanatorium...A może krócej już tam nie był...to tego nie pamiętam w ogóle ile.. a i w tym pokoju mieszkał z nim drugi kolega, on był ze Szczecina i on nie zachorował chociaż z nim mieszkał cały czas...choć powiem szczerze, że taką mam refleksje, że dokładnie nie pamiętam już wszystkiego... Czy i aby ten kolega też pod koniec coś nie miał problemów zdrowotnych, ale to nie jestem pewna.. teraz sobie przypomniałam, że miał coś z okiem..chyba zapalenie spojówek. Przecież. jeżeli masz bardzo ważną sprawę to na pewno pielęgniarki mają to odnotowane, jak chory kuracjusz Do nich przychodzi to muszę mieć zapisane datę kiedy był i jakiej pomocy udzielili czy też Jakie leki dały.... I gdzie wysłały i do którego szpitala tego pacjenta, jeżeli dla Ciebie to jest bardzo ważne... Chętnie pomogę , ale nie wiem, czy jakieś mam w tej sprawie konkretne wiadomości i czy są ważne ani nic nie jestem pewna i tylko to co słyszałam...lub mi ktoś powiedział...Natomiast uważam , że to dawno było i niewiele tak dokładnie pamiętam...

Serdecznie pozdrawiam i proszę odezwać się na priv Muzyczka
ODPOWIEDZ