Rymanów Zdrój Sanatorium Teresa 18 IV - 9 V 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Talia
Posty: 1
Na forum od: 19 lut 2019 15:31
Oddział NFZ: Pomorski

Rymanów Zdrój Sanatorium Teresa 18 IV - 9 V 2019

Post autor: Talia »

Witam, otrzymałam skierowanie, może ktoś jeszcze, bo zastanawiam się czym jechać? Jeżeli autem to prawie 800 km plus opłaty za autostrady i parking- razem jakieś 850 zł, nie wspomnę o kosztach na miejscu. Jeszcze nie byłam w Sanatorium. Z kolei pociągiem dojadę do Dębicy, a potem jest problem. Jadę z Gdańska i mam nadzieję, że ktoś się odezwie. Przy okazji, czy są dobre opinie? Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój Sanatorium Teresa 18 IV - 9 V 2019

Post autor: jan19557 »

Zobacz na e-podróżnik . Masz superpks do w-wy o 6,00, 40 min. czekania i neobus do rymanowa na 20,30. Teresa jest 400 m od dworca. Możesz też o 22,00 z przesiadką w W-wie ( czekasz 1,50 h) i dalej do Rymanowa na 11,50 Z dworca wchodzisz na szosę i lekko pod górkę w lewo.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Rymanów Zdrój Sanatorium Teresa 18 IV - 9 V 2019

Post autor: danka »

Witaj Talia.Możesz jechać nocnym pociągiem do Rzeszowa,stamtąd busem do Krosna i dalej do Rymanowa Zdrój.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Rymanów Zdrój Sanatorium Teresa 18 IV - 9 V 2019

Post autor: Dzia_dek »

Talia pod linkiem, który jest na końcu tego posta masz trochę informacji o "Teresie".
Niestety nie są najnowsze, ale nie każdy po swoim pobycie napisze nawet krótką opinię.
Pewnie się tam niewiele zmieniło. To mało popularny obiekt na naszym forum.
search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keyw ... id%5B%5D=3
Myślę, że lepszy dojazd miałabyś autobusem. Z Gdańska (17.04) o 6;00 do Warszawy (Zachodnia), na miejscu jesteś
o 12;50 i po 40 minutach masz bezpośrednie połączenie do Rymanowa Zdroju, w którym będziesz na 20;30.
Piszę o 17 kwietnia bo pasuje pojechać dzień wcześniej, aby 18 rano już być na miejscu. Jak wysiądziesz na
pierwszym przystanku w centrum Zdroju to masz obok hotel "Piccolo", w którym można tą jedną noc spędzić,
a rano spokojnie dotrzesz do sanatorium do którego masz 5 minut spacerkiem.
ODPOWIEDZ