Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
miras1970
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 119
Na forum od: 10 gru 2014 21:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: miras1970 »

janusz63 pisze: 21 mar 2019 19:18 Jeżeli Kogoś interesuje jak najprościej dostać się do tego Ośrodka ,przy czym trzeba pamiętać że od centrum Muszyny jest to 2,5-3km ,to oczywiście pociągiem lub autobusem z Krakowa do Muszyny ,a tam albo trzeba poczekać na busa lub podjechać taksówką ,są w Rynku .Natomiast jeśli Ktoś będzie w Nowym Sączu to jedziemy autobusem do Szczawnika ,przystanek jest przy głównym wejściu na teren Ośrodka :) Częstotliwość kursów jest dosyć duża ,kilkanaście w ciągu dnia .
Jest 3,5 km co centrum
senior Jerzy
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 03 lut 2019 11:38
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: senior Jerzy »

8-)
Ostatnio zmieniony 29 mar 2019 18:04 przez senior Jerzy, łącznie zmieniany 1 raz.
senior Jerzy
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 03 lut 2019 11:38
Oddział NFZ: Śląski

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: senior Jerzy »

Również pozdrawiam.
forumowicz

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: forumowicz »

Witam :) Zaczyna Nas przybywać 8-)
Miras dzięki za poprawkę :) Nie są to aż takie odległości i jeśli Ktoś będzie chciał się dostać do Muszyny to na pewno coś można wykombinować :)
Ale za to na Jaworzynę krynicką mamy tylko około 6 km czyli nieco ponad 2 godziny spaceru w miarę łagodnym zielonym szlakiem 8-)
Victoriania
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 24 lip 2017 12:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: Victoriania »

Nie wątpię, że można dostać się do Muszyny na różna
sposoby. Ja jednak wolałabym jechać samochodem. Ponawiam moje pytanie. Jeśli ktoś wybiera się ze Śląska w tym terminie i w tę stronę to czy mógłby mnie zabrać po drodze? Oczywiście dołożę się do paliwa i postaram się umilić czas miłą pogawędką albo ciszą (jak kto woli). :)
forumowicz

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: forumowicz »

Victoriania jest jeszcze trochę czasu więc może znajdzie się Ktoś kto będzie jechał w tamtym kierunku .Można jeszcze spróbować na BlaBlacar .
Powodzenia :)
Victoriania
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 24 lip 2017 12:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: Victoriania »

Dzięki. Też tak myślę, że jest jeszcze trochę czasu. Ale masz rację, na blabla car też poszukam.
forumowicz

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: forumowicz »

Witam :)
Dzwoniłem dzisiaj do Ośrodka z paroma pytaniami .
Chociaż na skierowaniu jest napisane że przyjęcia są od godziny 00 to jednak Pani mi zasugerowała żeby być wcześnie rano ,nie ma możliwości noclegu poprzedzającego pobyt .Zawsze jeżdżę dzień wcześniej ,tym razem się nie da.Teoretycznie nie ma też rezerwacji pokoi (jedynek brak )więc pozostają dwójki i trójki ,ale właśnie im wcześniej to można jeszcze coś załatwić ,oczywiście dobierają wiekowo do pokoi .
Jeśli Ktoś nie chce brać zwolnienia L-4 na okres pobytu to bez problemu można przebywać na turnusie w ramach swojego urlopu .Ja osobiście jestem tym zainteresowany ,sporo ostatnio chorowałem i urlopu się nazbierało ,tak że pracodawcy jest to nawet na rękę ;)
Pozdrawiam :kwiat:
Victoriania
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 24 lip 2017 12:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: Victoriania »

Mnie też powiedzieli, że nie ma możliwości przyjechać dzień wcześniej. I że pokoje są tylko 2 osobowe. Na stronie internetowej jest informacja, że są pokoje 2 i 3 osobowe i, że można przyjechać wcześniej (koszt 50 za nocleg) poza wyszczególnionymi terminami. Naszego terminu tam nie ma. Informacja dotyczy pobytów z NFZ ale myślę, że to też dotyczy ZUS skoro nie ma informacji szczegółowych dotyczących ZUS. Pokoi 1 osobowych też nie ma a przecież muszą być. To pani powiedziała, że na zaświadczenie lekarskie.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7129
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Muszyna Złockie -Wiarus 26.05-18.06 ZUS

Post autor: jacky6 »


Za Wiarusa żadnej gwarancji dać nie mogę bo nie byłem tam na kuracji.
Aczkolwiek mocno ćwiczę swoje szare komórki czy przypadkiem nie byłem tam z 30 lat temu wstecz na imprezie sylwestrowej mieszkając w sąsiedztwie.
W każdym bądź razie przemiłej kuracji winszuję bo Muszyna a okolice to super lokalizacja.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

ODPOWIEDZ