Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
MARCO
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 gru 2013 08:26
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: MARCO »

Witam, no to widzimy się 6 maja. Masz trochę więcej wieści o ośrodku? Jak jest tam teraz?
Na innych forach opinie są bardzo różne z przewagą nieciekawych. Zastanawiam się czy coś się zmieniło.
Ania70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 10 maja 2018 12:17
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: Ania70 »

Opinie są różne. Niestety większość negatywnych. Ale pokoje podobno już są po remoncie. Zabiegi tez podobno są w porządku a to najważniejsze. Grunt to dobre nastawienie. Maj, plaża blisko, jest gdzie pospacerować. Będzie dobrze 👍😊
Nutricem
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 12 mar 2019 21:21

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: Nutricem »

Byłam w Międzywodziu zabiegi super ,warunki okropne i sztuczne jedzenie.
MARCO
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 gru 2013 08:26
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: MARCO »

Kiedy byłaś? Co znaczy warunki okropne? Przyznam nie jedno już widziałem.
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: DORO »

Spokojnie, nie jest tak źle, w tej Perle ...wróciłam tydzień temu bardzo zadowolona. Prawdą jest, że budynek jest w trakcie rozbudowy i remontu a w związku z tym teren ośrodka jak i sam ośrodek wygląda jak wygląda ...Pokoje nie wszystkie są wyremontowane ja byłam w starym, przed remontem ale nie narzekałam. Wyposażenie pokoju standardowe: łóżko, szafka, stolik, krzesło, półka x ilość osób w pokoju + szafa na przedpokoju. Do tego czajnik, szklanka + łyżeczka. Z tego co wiem to ZUS zajmował 2 osobowe pokoje, NFZ 3 i 4 osobowe.
Nie ma suszarki do włosów. W chłodniejszych pokojach usytuowanych od strony północnej są dodatkowe koce. 2 ręczniki: duży i mały.
Zabiegi bez fajerwerków jeśli chodzi o wybór, basen limitowany. Rehabilitanci dobrze przygotowani do tego co robią, bardzo mili, nie stwarzający problemów przy zmianach godzin zabiegów, jeśli tylko była taka możliwość. Bardzo miła pani Doktor. Przemiła recepcjonistka Klaudia :kwiat:
Zasady sprzątania są inne niż w innych sanatoriach. Nie ma codziennego stałego serwisu, sprzątanie swojego pokoju zamawia się w recepcji, dodatkowo na korytarzu stoi szczotka więc można też samemu ... Panie sprzątają codziennie tzw. części wspólne, korytarze, schody itp.
Jedzenie ... do przeżycia, nie polecam diety łatwostrawnej :?
Brak pomieszczenia w stylu świetlica czy jakby to inaczej można było nazwać.
Miejscowość sezonowa - wszystko zamknięte z wyjątkiem Arkady gdzie kuracjusze z poprzedniego turnusu wynegocjowali z właścicielami (bardzo fajnymi ludźmi) warunkowe otwarcie i tzw. tańce 8-). W sąsiednim Rzemieślniku nic się nie działo. Dostępne są sklepiki spożywcze, namiot z chińszczyzną oraz 2 butiki. Od maja wszystko rusza, teraz trwają gorączkowe przygotowania do otwarcia sezonu. W pobliskim Dziwnowie jest Biedronka i Polo.
No i najważniejsza rzecz: budynek stoi niemal na samej plaży!!! :D Idąc w lewą stronę dojdziesz do pięknych klifów, w prawą do Dziwnowa. W lesie urocze jezioro. Niedaleko zalew. Miejsc do spacerów ogrom. Do miejsc dalej położonych organizowane są wycieczki.
Pomimo "innych" warunków jakie panują w Perle, pobyt bardzo udany, było mi tam naprawdę dobrze, trafiłam na bardzo fajnych ludzi, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę :serce: :D :kwiat: bo nieważne gdzie ...ważne z kim :) czego i Wam życzę :)
Ania70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 10 maja 2018 12:17
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: Ania70 »

Bardzo dziękuje za wyczerpujące informacje 😊 brzmią optymistycznie. Wierze że też trafie na fajnych ludzi bo jak by nie patrzeć to właśnie od ludzi wszystko zależy. Pozdrawiam z Gdyni. Anna
marek73
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 03 lut 2017 19:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: marek73 »

Również bardzo dziękuję za tyle potrzebnych informacji.
Najważniejsze to dobre towarzystwo... myślę że damy radę.
Przeżyłem Koleczkowo to i Perła nie straszna.
Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
MARCO
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 gru 2013 08:26
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: MARCO »

Do Ania 70. Jak wczoraj dojechałaś, jak aklimatyzacja.
Ania70
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 10 maja 2018 12:17
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: Ania70 »

A dziękuje 😊 przyjechałam w niedzielę, znajomi mnie przywieźli 😊 nie byłam źle nastawiona więc nic mnie nie zdziwiło i nie rozczarowało. Piekna plaża zaraz obok rekompensuje wszystko. Oby pogoda była bo z nią narazie różnie. Ale i tak chodzę nad morze kilka razy dziennie. Wczoraj był jeszcze dzień bez zabiegów. Dziś się zaczynają. Fajnie ze jutro przyjedzie więcej osób bo jak narazie jest nas garstka. Będzie dobrze 👍 do zobaczenia jutro 😊☀️
Kasia 197411
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 kwie 2019 08:06
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Perła Międzywodzie od 6 maja 2019r.

Post autor: Kasia 197411 »

Witam ja wlasnie w pociagu do Szczecina 😁
ODPOWIEDZ