Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Mnie nie chodzi o "Centusiowanie " czy nadmierną oszczędność .
Chodzi może bardziej o nachalność i przesadę z cenami.
Weźmy nawet wspominany przez Pania ten dawny państwowy pawilon obok Perły - tam ceny bo blisko ..morza biora sie z kosmosu.
Zwykła butelka wody w cenie ..kawiarnianej ;)
ok jest sezon nalezy zarobić -ale ten sezon trwa 365 dni.

Należy pamiętać ,że prócz Osob Majętnych do Kołobrzegu przyjeżdżają podratować Swe Zdrowie również tacy ,którzy czy których nie stać na owe ceny.

Ale nie o tym chę pisać .

Oczywiście zadowolony jestem bo to nie Mój pierwszy raz w tym obiekcie i zapewne jeżeli tylko będzie odpowiednia pogoda to znowu będeę przesadzał z zaborem max ilości witaminy K -wiem słońce jest nie zdrowe -wiem trendy jest blada skóra ,ale jestem wyznaca słow piosenki Pana Rynkowskiego dotyczącego Brązu ;)

A co do zabiegów nie ukrywam że mam Swój zestaw i będę się o niego Mocno starał
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: Muzyczka »

Hejka Darek,
Powodzenia w brązie... i w tańszych zakupach..

Natomiast nic nie wspomniałam słowa o centusiowaniu i nic takiego nie miałam na myśli.. tylko normalność czyli ceny normalne, w miarę...
A i może obok w perle w tym prywatnym sklepie ta pani szefowa będzie miała tańsze wody....lub idź do Biedronki i kup z 3 szt. Na dłużej.. poradzisz sobie..
Kto jaki i z jaką kieszenią przyjeżdża to wiadomo że są różni ludzie w Kołobrzegu i każdy chce oszczędniej...to zrozumiałe, ale trzeba poszukać takich sklepów Bo na pewno są.. przecież w Kołobrzegu żyją ludzie normalnie i też gdzieś zaopatrują się na co dzień. Chociaż wiem że miejscowi też narzekają na ceny ale są do tego chyba przyzwyczajeni... I wiedzą gdzie kupować..,

Życzę jeszcze raz pięknej opalenizny jak już wszystkiego dobrego dużo zdrowia. Serdecznie pozdrawiam :roll:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Jako że 60 dni do rozpoczęcia.
A Voucher jeszcze dochodzi -Wiadomo Poczta zarobiona pozwolę sobie na odświeżenia może Kolejne Osoby znalazły w przeglądarce informacje .
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Dziś w lany poniedziałek w skrzynce było Awizo.

Pytanie

-Urząd Skarbowy
-NFZ
-Inne

Może to zaproszenie .

Najważniejsze ,że przeglądarka potwierdza .

Kto chętny ?
_grzegorz_
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 04 cze 2015 20:13
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: _grzegorz_ »

Witam,
Jaki miał Pan numer w kolejce przed przyznaniem terminu??
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Numer
????
Naprawdę nie pamiętam
Wniosek był jako poszpitalne kardiologia .
A wiadomo że te skierowania sa w odrębnych niezależnych kolejkach nawet jako to szpitalne.

Najważniejsze bo byłem był to Voucher z NFZ -jedynie dziwne bo na awizie wskazana była data piątkowa godz 11,30 gdzie oglądałem wraz z wnukiem w TV -Strażaka Sama i na pewno byłem w domu ..może było tak głośno że nie słyszałem bądź domofonu ,bądź dzwonka do drzwi .
Ważne że skierowanie odebrałem i potwiedziłem .
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14409
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: GIENIA »

Ceny "normalne" na każdy asortyment sa w budce warzywnej , tuz obok wejścia na kładkę , naprzeciwko NIWY . I obsługa bardzo sympatyczna ... :) Nie potrzeba sieciówki :) Nie potrafię podać ceny truskawek , gdyż nigdy nie kupowałam ich tam w czerwcu ;) , ale ogólnie ceny przystępne .... na wody , napoje , wędliny , słodycze , owoce , kawy , herbaty , alkohol :oops: :)
We wspominanym samoobsługowym przed Perłą , to dobrze jest totka wysłać ;) :lol: , ale zakupów , to tam nie polecam .... ze względu na ceny :?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: Muzyczka »

Cześć Gienia, .
A ja tam we wspomnianym w sklepie naprzeciwko Perły Bałtyku kupowałam ser biały, chleb bułki i inne rzeczy....jak potrzebowałam...i było ok....
To niewielkie różnice to były bez przesady już że taka wielka drożyzna To jest ale jak spacerowałam i doszłam do mola to lubiłam ten sklep samoobsługowy spożywczy, taki malutki w galerii przed molo, tutaj jak się wchodzi...z początku.....
Aczkolwiek w budce warzywnej co opisujesz też kupowałam ale tam miałam za daleko. to co pamiętam to chyba jeździłeś do Niwy to ten sklep miałaś naprzeciwko i bardzo blisko dlatego piszesz może... U mnie, jak schodziłam z plaży po wschodzie słońca i po spacerze porannym, około 7:30 lub 8:00 to miałam blisko i po drodze w tym dawnym Społem na Chopina.... Ogórki małosolne, cebulę, jabłka i pomidory kupowałam u tej pani co ma sklep prywatny swój z boku perły..hihi...
Kurczaka z grilla u pana Adama ale niestety od trzech lat on już tego nie prowadzi tylko młodzi których on zawsze przyucza sezonowo...

Uważam że każdy ma swoje miejsca jak jeździ tam już tyle, już kilka razy -Darek już jedzie tam , któryś raz to każdy ma swoje miejsca, gdzie kupuje i przyzwyczajenia, a i finansowe możliwości.....

Ten temat chyba był poruszany dość dawno około 11 kwietnia o tych drożdżyznach sklepach kołobrzeskich w pewnym sensie to jest prawda ale trudno trzeba coś jeść.
jadę teraz do Kołobrzegu w ten piątek wyruszam i będę 27 kwietnia Mam nadzieję że będzie dobrze.
Ty chyba Gieniu byłaś w tym roku styczeń luty Czy w zeszłym roku jesienią?..
Darek ma fajnie bo akurat czerwiec lipiec -fajne miesiące... I lato...
Życzę wszystkiego dobrego Serdecznie pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
ryszard22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 10 lut 2019 08:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: ryszard22 »

Ludzie... czy wy tam jedziecie na zakupy? Będziecie mieli na miejscu wikt i opierunek oraz opiekę lekarsko-pielęgniarską. Zamiast biegać po straganach, lepiej skręcić nad morze i powdychać jodu pełną piersią. ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: Muzyczka »

Witam Ryszard,
Masz rację, jak jest się w sanatorium to się ma wyżywienie A jak się jest prywatnie to trzeba wszystko kupować....hihi...by mieć co jeść...bo nie dają gitiwd na stancji..hi... Ja też zawsze wolę morze i chodzę 3 razy dziennie spacerować...
A co do jodu to wiesz sam różnie bywa , w zależności jaka jest fala i ile wydziela się go.... A i jaką porą roku jeszcze...
Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę :P
ODPOWIEDZ