Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Stało się .

Dziś w przeglądarce pojawiła się informacja .
Czy ktoś z Forumowiczów otrzymał voucher na pobyt w w/w terminie .
Fakt liczba Osób ograniczona
Piętra 2-4 -Szpitalne
Piętra 5-7 Sanatorium
Reszta od 8 do 11 piętra niestety Komercja
Czyli praktycznie malutki turnus ,ale Mewa w obwodzie tak kierowani są płatnicy NFZ
Awatar użytkownika
ryszard22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 10 lut 2019 08:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: ryszard22 »

Turnus malutki - ale ludzi tłum i kolejka do windy. :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Windy to nie PROBLEM.

Sa dwa ciągi ewakuacyjne ,którymi można swobodnie się przemieszczać .
Jeden faktycznie w porze posiłków obłożony , natomiast ten drugi totalnie pusty ..ostatnio nawet wydarzył się mały incydent Pani zasłabła na owych schodach i przez chwilę nie było nikogo -Kto mógłby Pomóc -dobrze że była Pani z Serwisu sprzątającego.

A tak na marginesie to gdyby nawet windy zostały wyłączone do 2-3 piętra nic nikomu by się nie stało , plus oczywiście umiejętne Naciskanie przycisków.
Tak chce np. na Dół Naciskam oba -po co skoro obieram kierunek i niepotrzebnie zatrzymuję jadącą Windę - Szczegół ale istotny przy tylu mieszkańcach .
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: Muzyczka »

Witam..
Tylko pozazdrościć wakacyjnego terminu nad morzem.... Perła jest okej obiektem, może te tłumy ludzi przeszkadzają, ale latem w budynku długo się nie przebywa , tylko śpi.... hihihihi..A i windy są nieważne.. oby tylko dopisała pogoda, rehabilitacja i towarzystwo..
Byłam rok temu od 21 czerwca do 12 lipca w Świnoujściu i było super.
Powodzenia życzę..
Pozdrawiam serdecznie :roll:
Awatar użytkownika
ryszard22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 10 lut 2019 08:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: ryszard22 »

Nie ma co deliberować, tylko jechać! Przy takim terminie turnusu - wszędzie jest dobrze! A po powrocie do domu - człowiek jeszcze bardziej ten wyjazd będzie doceniał i wspominał. ;)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Ryszard, nie deliberuje... Oczywiście masz rację. Morze w wakacje jest przepiękne....ja i na wschody chodzę...
Wszystkiego dobrego życzę wszystkim .
Serdecznie pozdrawiam :roll:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Nie ukrywam że troszkę przerażają mnie wakacje.
Dotychczas zawsze był tzw spokój na plaży i ceny Normalne -Teraz jest mała Obawa .
Uda się zrealizować zabiegi bo to czas wakacji ?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: Muzyczka »

Hejka Darek,
A skąd takie wątpliwości że nie uda się zrobić zabiegi. zresztą nie wiem co miałeś na myśli jakie zabiegi konkretnie czy te wieczorne czy normalne przydzielone na dane schorzenie. Wydaje mi się że to od Ciebie zależy czy będziesz chodził na zabiegi... Jakie oczywiście lekarz Ci przepisze...
Rok temu jak byłam w Świnoujściu wszystkie zabiegi zrealizowałam .... czerwiec lipiec.....
W Kołobrzegu jak będziesz to jeszcze nie jest typowy sezon bo jeszcze będziesz 17 czerwca to początek dopiero ja wszystko dopiero się rozkręci w lipcu. Celny Wydaje mi się że normalne będą w Biedronce
. na przykład...hihi... Naprzeciwko perły jest dawny społem ale to jest już prywatny sklep samoobsługowy, nie najgorszy, od perły minutka, na Chopina i tam jest normalne zaopatrzenie i chyba ceny w miarę przystępne...Ale to wiesz...
co do tłoku to bym się nie martwiła bo jest bardzo szeroka plaża w Kołobrzegu to też wiesz i do arki masz dużo miejsca a do mola też i nigdy tam nie ma takiego tłoku , nie mówiąc oczywiście rano gdybyś wstał wcześniej i chciał spacerować po 6:00 to prawie nikogo nie ma,....hihi... ja zawsze wstaje na wschodzie słońca Jeżeli się da. A jak nie otwierają ,tylko dopiero po 6:00 to po 6:00 wychodzę i spaceruję.... nie ma tłoku!!! Hihihihi..
życzę powodzenia i więcej optymizmu i wszystkiego dobrego.. Aha wielu ludzi chciałoby być na twoim miejscu i jechać w takim cieplejszym okresie nad morze a wielu ludzi musi jednak jechać np.styczeń luty kiedy jest inaczej... i duuuuuużo zimniej...
Serdecznie pozdrawiam i dużo zdrowia... :roll:
.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: darek »

Wątpliwości .

Irytują Mnie ceny owoców .
Truskawki -maliny czy inne
Co było wspomniane nawet w poprzednich latach Kołobrzeg Bije Polskę w cenie truskawek nawet 100 % drożej niż w całej Polsce.
A co do zabiegów , to wiadomo swoje zalicza się a jak będzie ładna pogoda będziemy przyśpieszać choć i tak wiadom ze w połowie turnusu baza będzie ..pusta.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg 17-06 do 08-07

Post autor: Muzyczka »

Hm....
Darek..
Bez irytacji i bez przesady...to jedź na wieś pod Kołobrzeg na plantację i kup sobie taniej truskawki... czy tak ciężko wytrzymać jest 3 tygodnie bez...
myślę że jesteś duży chłopczyk i sobie świetnie dasz radę z tym problemem...Napewno będą truskawki w tak zwanej sieciówkach i taniej w Biedronce i panie ze wsi też przyjeżdżają do Kołobrzegu i sprzedają..kiedyś nawet kupowałam tam wiejskie jajka, chyba rok temu....już w domu możesz się najeść przed wyjazdem co najmniej z tydzień, z resztą zobaczymy jaka będzie pogoda... Już są teraz truskawki za 10 zł za kilogram... widziałeś? Właśnie córka w Krakowie zrobiła mi sernik na zimno z galaretką i z truskawkami świeżymi.. to że baza będzie w połowie turnusu pusta, bo tak piszesz.. To tylko świadczy o ludziach albo o jakości zabiegów..hm..
Serdecznie pozdrawiam i życzę ci wszystkiego dobrego...
ODPOWIEDZ