Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat

Post autor: forumowicz »

Będę a Cieplicach już niedługo , ale co do Twojego pytania o karnety, zaczerpnąłem z Regulaminu Term:

"24. Opłata za wstęp do stref basenowych i SPA Term Cieplickich pobierana jest z góry, a ponadto:
a. podstawowy czasu pobytu wynosi 120 minut,
b. po przekroczeniu czasu podstawowego naliczona zostaje minutowo opłata dodatkowa,
c. opłata z tytułu niewykorzystanego czasu nie podlega zwrotowi,
d. Termy Cieplickie mogą ustalić bezpłatny czas dodatkowy. "

Myślę, więc, że liczy się ilość wejść , a nie ilość minut wykorzystanych.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: strzelczanka »

I to mi się wcale nie podoba :shock: u siebie wchodząc na karnet płace 1/60 ceny biletu za godzinę X ileś tam minut. Potrzeba mi popływać np 40 minut a nie siedzieć 2 godziny.
czyli karnet za stówę starczy na 3 wejścia - zgroza
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: strzelczanka »

Nie wytrzymałam, zadzwoniłam do recepcji Term. Faktycznie za każde wejście płaci się jako dwugodzinny pobyt. Nie podoba mi się to......... :evil:
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: strzelczanka »

W innych postach forumowicze dziela sie swoimi terminami juz na sierpien, wrzesien a tu nadal cisza.......
amarolik
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 23 kwie 2019 12:50
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: amarolik »

Witam, jeśli chodzi o Termy, to w recepcji sanatorium Agat można kupić bilet za 25 zł, Czyli za stówkę wejdziesz 4 razy po dwie godziny. życzę udanego pobytu. Pozdrawiam. ;)
amarolik
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 23 kwie 2019 12:50
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: amarolik »

Witam, jestem po majowym pobycie w sanatorium Agat. Położenie obiektu jest piękne i wszędzie blisko, zabiegi na miejscu a więc wygodnie. Do wyżywienia można się przyzwyczaić :o . Pokoje są o zróżnicowanym standardzie, dla gości komercyjnych 2 gwiazdki w górę.Niestety, nie ma lodówki, nawet na korytarzu. W niektórych pokojach niehigieniczne zasłony prysznicowe,"samoprzyklejające się" brr. Organizacyjnie też nie zawsze na piątkę. Z pokoju dwuosobowego, małego próbowano na siłę zrobić trójkę, dostawiając łóżko w drzwiach. Kuracjusze nie zgodzili się płacić za takie warunki i sprawę rozwiązano pokojowo ;) czyli dwójka pozostała dwójką.Chętnie tam wrócę, może już po remoncie? Okolice wspaniałe do zwiedzania. Czasem warto wpaść do smażalni Love Ryby na ul Cinciały. Nad stawami,świeżo, smacznie i ceny przyzwoite. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego, niezapomnianego, zdrowego pobytu. W razie pytań, chętnie odpowiem. :D
amarolik
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 23 kwie 2019 12:50
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: amarolik »

Napisałam Strzelczanko,ale jeszcze się gubię na tym forum, może znajdziesz posta , pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: strzelczanka »

Amarolik, dzięki za info :kwiat: Jak to jest- niedawno się wybierałeś i już po,,,,,, ja tez się cieszę ze jadę,,,, a za chwilę będę po,,, ;)
na moje pytania już odpowiedziała Lawenda, a bilety na basen dobrze że mi podpowiedziałeś. jeszcze jakieś wycieczki/ dłuższe spacery , gdzie można się wybrać nie będąc zmotoryzowanym. byłeś może na targowisku i widziałeś jakieś starocie ? porcelanę ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jelenia Góra, Cieplice, Agat (lipiec 2019)

Post autor: strzelczanka »

podbijam temat :geek:
ODPOWIEDZ