Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
aniaolml
Posty: 1
Na forum od: 26 maja 2022 12:49
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Kołobrzeg Podczele (6.06.2022r.)

Post autor: aniaolml »

dzień dobry, wybieram się do Kołobrzegu podczele od 6 czerwca 2022r., jadę z Lublina i chciałam zapytać czy ktoś może się wybiera w tym terminie?
polonistka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 16 sty 2015 20:32
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: polonistka »

Byłam, turnus skończyłam 2 tygodnie temu, nie polecam, było to moje 7 sanatorium i najgorsze w jakim byłam, niemiła obsługa zwłaszcza na recepcji / jak się nie podoba dzwońcie do NFZ/ marne jedzenie, bałagan - sprzątanie "po łebkach" przez panie pokojowe, nie mylić ze sprzątaczkami bo się obrażą, jedynie baza zabiegowa w porządku, może ktoś pomyśli, że wybrzydzam ale jakiś poziom w dzisiejszych czasach powinien obowiązywać, chociażby łazienka w każdym pokoju. Nie zrezygnowałam z wyjazdu tylko dlatego ,że nie była możliwa zmiana terminu i miejsca dla dwóch osób.
Takie są moje wrażenia po tym pobycie.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: Zosia »

16 maja będąc w Kołobrzegu autobusem nr 5 podjechałam do Podczela. W porównaniu do kilku lat wstecz (kiedy byłam po raz pierwszy) nie za wiele ale trochę zmienieniło się tam na plus. Dużo zieleni i uporządkowane okolice budynku. Kawiarnia, bufet i stoliki przeniesione z lewej na prawą stronę. W poprzednim pomieszczeniu sprzęt grający więc chyba sala na balety, bilard i jakaś biblioteka.Obydwa pomieszczenia w porównaniu do tych starych -nowoczesne ,choć jak na te czasy jakoś specjalnie nie zachwycają. Przed budynkiem jeden parasol i krzesła. Wypiłam kawę -dobra. W pokojach nie byłam ale po wejściu do środka zapach takiego starego szpitala..., łazienka obskurna, niezbyt czysta . Rozmawiałam trochę z ludźmi - nudy. Wróciłam pieszo przez groblę.
Zdecydowanie ja do Podczela nie chciałabym dostać przydziału.
Agnieszka XXXX
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 23 cze 2022 10:43
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Kołobrzeg Podczele (02.09.2022)

Post autor: Agnieszka XXXX »

Witam serdecznie. Właśnie dostałam informację o miejscu i terminie sanatorium -02.09-23.09, może ktoś tu zaglądnie z tego terminu, zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam Agnieszka
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg Podczele (7.06.2019)

Post autor: Aliszka »

Pani Agnieszko czy może się Pani podzielić opinią o pobycie? Dostałam na luty 2023:)
ODPOWIEDZ