Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Efa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 20 gru 2018 12:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: Efa »

Dzień dobry :)
Jeszcze trochę czasu jest do wyjazdu, ale chętnie się dowiem, czy ktoś z Państwa ma taki termin do Jutrzenki w Wieniec Zdr. ?
Również chętnie posłucham a raczej poczytam opinie o tym ośrodku :) Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszelkie info. ;)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: jan19557 »

W prawym górnym rogu jest lupka. Wpisz tam nazwę sanatorium i miejscowość. Miłej lektury. Na tej stronie masz temat "Jutrzenka Wieniec Zdrój subiektywnie"
Awatar użytkownika
Efa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 20 gru 2018 12:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: Efa »

Czy ktoś już ma termin: 5 październik do Wieńca Zdr Jutrzenka ? Czy jadę tam sama ? ;) Halllloooo :D
Daro72
Posty: 1
Na forum od: 16 cze 2019 09:44
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: Daro72 »

Hej ja mam również ten termin jestem z łódzkiego. Ale do wyjazdu jeszcze daleko najpierw urlop wakacyjny.
Awatar użytkownika
Efa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 20 gru 2018 12:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: Efa »

O, super to już jesteśmy we dwie ;) :kwiat:
Carmen_ndm
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 22 cze 2019 19:06

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: Carmen_ndm »

Witaj,
Ja mam skierowanie od 01 do 24 października 2019 r. z ZSU-u także do Jutrzenki. Będę wiec kilka dni przed Tobą. Do Jutrzenki jadę pierwszy raz ale mam znajomego który określił warunki jako wysoki standard. Obiekt bardzo duży- dużo kuracjuszy w Jutrzence głownie ZUS. Zabawy w kawiarni od wtorku do niedzieli włącznie. Nie grają tylko w poniedziałek. Myślę że da się przeżyć. Pozdrawiam Anna :
elcia53
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 sie 2019 21:15

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: elcia53 »

Ja też jadę od 3.10. A więc już jest nas 3 :lol:
Ela
elcia53
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 28 sie 2019 21:15

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: elcia53 »

Jakoś musimy się zamówić. Będzie raźniej :D
Ela
Awatar użytkownika
jania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 20 paź 2017 15:47
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: jania »

Witajcie :kwiat: Efa,pozwolisz, ze podepnę się pod Twój temat -po co zakładać nowy :)
Dzisiaj, w końcu na spokojnie zaczęłam ogarniać temat wyjazdu.Po pierwsze trzeba zorganizować transport.Mam bezpośrednie połączenie do Włocławka,ale bardzo wcześnie.POciąg relacji Lublin - Kołobrzeg zawiezie mnie na godz.10 rano i tu mam pytanie do elci 53;z jakiego NFZ jedziesz?bo termin mamy identyczny 8-)
Drugi telefon wykonałam do Centrum kuriersko-logistycznego,żeby sprawdzić czy istnieją :lol: bo to lokalna firma,na szczęście mają się dobrze.
Trzeci telefon był na recepcję.Pytałam o jedynkę,szlafrok i telewizor.Jeżeli szanowne koleżanki jadą z ZUS to mogę im matkować :lol: ale spotkanie musi być :serce: Telefon na priv
Awatar użytkownika
Efa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 20 gru 2018 12:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec zdrój od 5 pażdziernika 2019

Post autor: Efa »

Ja jade z Zus. A mam pytanie do Jani ! Janiu,a gdy dzwoniłas do recepcji z zapytaniem odnośnie jedynek - jaką odpowiedź otrzymałas ? Jest problem z jedynkami , czy nie ?
Przepraszam, ze dopiero odpisuje, ale byłam na wyjeżdzie :)
ODPOWIEDZ