Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: dorotka65 »

Nie martw się,pewnie będzie komplet.Byłam w Limbie styczeń - luty kilka lat temu.Dobrze wspominam to sanatorium mimo kiepskiego dla mnie terminu.Jeżeli chodzi o basen to niedaleko na Radwanowie jest basen zewnętrzny i wewnętrzny ,za niewielkie pieniądze.Obok jest również hotel z basenem.Z basenu na Radwanowie korzystałam będąc w Krynicy .Nie chcę się powtarzać ,ale termin masz super.Poproś w recepcji o fajną współlokatorkę ,one mają nosa z kim kwaterować.Ja jestem zadowolona z pobytu w Limbie i myślę ,że kiedyś tam wrócę.A wycieczki z panem Mariuszem [nazwisko] są bardzo ciekawe.Jak Masz jakieś pytania to z chęcią odpowiem.Pozdrawiam i życzę miłego pobytu.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2019 22:42 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nazwisko
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

Dorotka korzystając z Twojej chęci pomocy zapytam czy masz może wiedzę czy można przyjechać dzień wcześniej i załatwić sobie nocleg na miejscu

Jestem z zachodniopomorskiego więc do Piwnicznej mam kawał drogi (13 godzin podróży) więc i połączenie również takie sobie w związku z tym pomyślałam, ze dobrze będzie jak przyjechałabym dzień wcześniej ale martwię się o nocleg czy będę miała możliwość przenocować na miejscu
Awatar użytkownika
iron maiden
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3639
Na forum od: 16 lip 2015 10:12
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: iron maiden »

W 2015 przyjechałem dzień wcześniej koszt 60 zł najlepiej zadzwonić bo być może coś się zmieniło.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

iron maiden dzięki za odpowiedź tak właśnie zrobię zadzwonię :)
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: dorotka65 »

Widzę,że już wiesz co masz zrobić.Tylko czy warto wydawać pieniążki na dodatkowy nocleg.Pokoje są dwuosobowe bardzo podobne ,lekarza i pielęgniarki i tak załatwisz po przyjezdzie.Dowiedz się, bo może coś się zmieniło od kilku lat jak ja byłam czy czas przyjazdu ma znaczenie co do przydziału pokoju.W moim turnusie towarzystwo zjeżdzało się przez cały dzień.A kasę wolałabym przeznaczyć na wyjazd na słowację na termy.My mieliśmy grupkę w której byli panowie z samochodami i za kilka zł.na paliwo jezdziliśmy do Vrbova,oczywiście plus kilka euro za wstęp.Masz jeszcze trochę czasu więc sobie o przemyśl.Pozdrawiam i miłego pobytu życzę. :kwiat:
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: dorotka65 »

A jakim środkiem komunikacji jedziesz?Ja jestem z pomorskiego i moja podróż trwała 13 godz.Znalazłam nocny pociąg do Tarnowa,tam około 1,5 godz.czekania i bezpośrednio do Piwnicznej.Dworzec w Tarnowie był czysty ,toalety również.Wracałam także z przesiadką w Tarnowie.Ostatni byłam w Krynicy to wracałam z przesiadką w Krakowie,ale jechałyśmy we trzy to się dostosowałam. :kwiat:
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

Dorotka też mam problem z dojazdem dlatego właśnie chcę pojechać dzień wcześniej

jestem z zachodniopomorskiego więc też mam pociąg do Tarnowa jeśli wybiorę pociąg o 19:43 to mogę dopłacić do miejsca ze spaniem (z dopłatą 79 zł czyste złodziejstwo) w Tarnowie będę o 6:52 potem przesiadka o 7:53 bezpośrednio do Piwnicznej razem ponad 13 godzin podróży (jakaś masakra).

szukam jeszcze jakieoś innego połączenia może autokarem sama już nie wiem - brałam nawet pod uwagę przelot samolotem do Krakowa (tylko godzina lotu) ale tam można zabrać tylko mały bagaż i nie patrzałam czy dopasuje po przylocie transport z Krakowa do Piwnicznej

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły jak dotrzeć do Piwnicznej ze Szczecina to poszę o rady
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: dorotka65 »

Oj,chyba nikt Ci nie podpowie bo jak by nie patrzyć musisz przejechać całą Polskę i szybciej się nie uda.Wszystko musisz sobie sama przemyśleć podróż nocą w sypialnym,czy w dzień i nocleg w Piwnicznej.Pozdrawiam i miłej podróży :kwiat:
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

wyjazd już za trzy tygodnie zdecydowałam się jednak na podróż pociągiem sypialnym z przesiadką Tarnowie (bilety już zakupione)

dacie wiarę że kupowałam bilet w tym tygodniu i nie miałam już możliwości kupna kusztki DOLNEJ byłam zmuszona zakupić górną kuszetkę ale chyba dam radę

w dalszym ciągu wychodzi na to że jadę tam sama CAŁA LIMBA DLA MNIE :lol: :lol: :lol:
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: dorotka65 »

Ale z Ciebie szczęściara cała Limba dla Ciebie.Ale będą o Ciebie dbać ,nadskakiwać nie wspomnę o zabiegach bez kolejek.Miłego pobytu i po powrocie proszę o świeże informacje.Pozdrawiam
ODPOWIEDZ