Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

Dostałam skierowane do sanatorium "LIMBA" w PIWNICZNEJ ZDROJU w terminie 12 sierpień do 02 wrzesień 2019 r.

Ktoś ze mną jedzie w tym terminie

Jestem z zachodniopomorskiego
Ostatnio zmieniony 29 maja 2019 23:52 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwnczna Zdrój 12 sierpień

Post autor: Margareta »

Mile widziane także opinie o sanatorium jak ktoś był PROSZĘ o wrażenia jakie ZABIEGI, jakie warunki socjalne i ewentualne atrakcje typu wycieczki, gdzie pójść na kawę czy na spacer
moje wstępne rozeznanie na temat sanatorium nie napawa mnie optymizmem nie dość że świat drogi (jestem z zachodniopomorskiego) czyli czeka mnie minimum 13 godzin podróży to wiadomosć o tym że ośrodek nie ma np. basenu nie pociesza nie wiem jakie inne alternatywne zabiegi są proponowane
wszelkie słowa otuchy mile widziane bo póki co nie jestem szczęśliwa chociaż powinnam bo w końcu otrzymałam skierowanie
proszę niech też odzywają się osoby które mają skierowanie do LIMBY w tym terminie fajnie byłoby już mieć znajomych zanim pojedzie się na miejsce
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

super wychodzi na to że sama będę w tej Piwnicznej nikt nie jedzie wszyscy pewnie mieli większego farta i dostali fajny przydział

Bosz co JA BEDĘ ROBIĆ W TEJ PIWNICZNEJ !!!!!!!!! :cry: :o :| :evil:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7126
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Piwniczna Zdrój 12.08-2.09.2019

Post autor: jacky6 »

Margareta pisze: 29 maja 2019 17:02 w PIWNICZNEJ ZDROJU w terminie 12 sierpień do 02 wrzesień 2019 r.

Super termin.
W okolicznych lasach będzie multum grzybów.
Na parkiecie multum leśnych dziadków i pierników.
Da się pożyć.
:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

Leśnych dziadków nie trawię, grzybów nie zbieram ale pewnie się da skoro tak mówisz :cry:
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: strzelczanka »

Piwniczna to bardzo dobrze wspomina przeze mnie miejscowosc. Limba -, najmniesze pokoje dwuosobowe, zabiegi jak wszedzie, bez basenu , jedzenie jak w sanatorium. Ale tam dzieci mowia "dzien dobry" nieznanym osobom, wycieczki w gory prowadzi/ prowadzil kiedys Oleksy, imienia nie pamietam, przewodnik rewelacyjny.
I jeszcze w 2015 na szczycie chyba Niemcowej,w kurnej chacie mieszkala 90 letnia kobieta, o ktora dbala cala Piwniczna.
Przewodnik, p. Oleksy zabiearajac wycieczke w gory prosil o zabranie przez kuracjuszy pol litra nafty, do lampy w ostatniej zamieszkalej kurnej chacie.
Czytam swoj tekst, brzmi to jak bajka, ale to prawda. I facet w pizzerni i bibliotekarka pytali " a czy byla juz pani..... ?
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

Strzelczanka
fajnie opisujesz Piwniczna zawsze to jakaś pociecha
liczę na fajne towarzystwo i wycieczki bo w końcu to okolica gdzie jest co zwiedzac i oglądać
Awatar użytkownika
strzelczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 91
Na forum od: 08 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: strzelczanka »

Na innym Twoim poscie doczytalam, ze wezmiesz ze soba ksiazki... Po co brac, warto zapisac sie do blioteki. Piwniczna rzeczywiscie nie jest rozrywkowa miejscowoscia, ale jest gdzie spacerowac, pokoje maja balkony, sporo wycieczek, bezplatnych, w gory. Wyjazdowe platne. Ja bardzo dobrze wspominam Limbe, tym bardziej ze swietna mialam "wspolspaczke". Termin masz rewelacyjny. W Limbie wszystko na miejscu. Nawet tance w kawiarni byly :)
O, drobne euro jak masz w domu to zabierz, na piwo na Slowacji :)
Bedzie dobrze. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Margareta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 04 kwie 2016 13:41
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Piwniczna Zrój 12.08-2.09.2019

Post autor: Margareta »

Strzelczanka
książki wezmę bo mam ebooka więc tam "zapakuję" książek ile się da i nadrobię zaległości (w domu nie zawsze jest czas na czytanie)
wycieczki jak najbardziej mile widziane myślę że w końcu dam radę to tylko trzy tygodnie i może nie będzie tak żle
dzięki za slowa otuchy
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1551
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Piwniczna Zdrój 12.08-2.09.2019

Post autor: lawenda »

jacky6 pisze: 30 maja 2019 21:59 Na parkiecie multum leśnych dziadków i pierników.
Jacky6.....nie zliczam się ani do pierwszego, ani do drugiego gatunku, :lol: :lol: a byłam w Piwnicznej, odbyłam kurację i wróciłam zadowolona. :D Wszystko zależy od nas samych jak sobie zorganizujemy swój pobyt. ;)

Margareta wklejam link do mojego opisu.
viewtopic.php?f=4&t=13746
Od tamtej pory mogło się wiele zmienić zarówno na plus, jak i na minus. Ale jedziesz w fajnym terminie. ;) Kawy można było się napić w kawiarence w rynku i w pijalni (sprawdzone w marcu tego roku). Jeśli lubisz troszkę się powspinać i pochodzić po górach polecam wycieczkę "Słowacki Raj" (wskazane buty trapery).

Pozdrawiam i życzę udanego pobytu. :kwiat:
ODPOWIEDZ