Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
AgaKukulka
Posty: 3
Na forum od: 13 paź 2019 19:52
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: AgaKukulka »

Witam, czy jest możliwość, aby zabrać się z kimś samochodem z województwa Łódzkiego w dniu 18.10 ? Pozdrawiam ;)
AgaKukulka
Posty: 3
Na forum od: 13 paź 2019 19:52
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: AgaKukulka »

Jan_Nowak pisze: 15 lip 2019 12:58 Ja prawdopodobnie pojadę swoim autem. Mogę Pana zabrać jeśli Pan chce.
Czy jest możliwość, abym zabrała się z Panem? Koszt dojazdu się rozłoży 😊
Jan_Nowak
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 20 maja 2017 10:35
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: Jan_Nowak »

A skąd Pani chce jechać?
AgaKukulka
Posty: 3
Na forum od: 13 paź 2019 19:52
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: AgaKukulka »

Generalnie z Piotrkowa Trybunalskiego, ale mogę spokojnie do Tomaszowa dotrzeć. Czy jakoś możemy się skontaktować?
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: justynab »

Witam.
Jak ktoś z Was będzie w tym sanatorium,to bardzo prosiła bym o opinię.Jadę dopiero w styczniu,ale chętnie bym się dowiedziała jak tam jest.Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
VVENUS
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 964
Na forum od: 17 mar 2016 19:56
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: VVENUS »

Witam. Byłam w styczniu. Miasteczko małe , ale plusem czyste powietrze w okresie palenia. W górach gorsze na pewno. Lekarze których miałam przyjemność poznać jak najbardziej kompetentni. Baza zabiegowa i rehabilitanci w moim przypadku bez zastrzeżeń.Wszystko w budynku łącznie z basenem. Warunki w pokojach całkiem dobre, choć wiadomo rożne pokoje i rożne standardy. Posiłki smaczne, świeże i gorące i urozmaicone. Sporo wycieczek.Na piętrze w kawiarni mozna wypić sok, kawę i zatańczyć. Aleksandrów to nie Sopot, Kolobrzeg, ale małe miasteczko i to trzeba wziąć pod uwagę. Ale ogólne ok :)
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: justynab »

[email] dziękuję Ci bardzo!!!
Nic świeżego nie mogłam znaleźć nt. tego sanatorium.Pierwszy raz w życiu jadę i trochę mam obawy,że tyle czasu poza domem będę.Tym bardziej ,że jestem na diecie trzustkowej i potrzebuję lekkostrawnego jedzenia.Na komisji w zus mówiłam o tym,więc zobaczymy.Jeszcze raz wielkie dzięki. :serce:
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: Dagna »

O to kawiarenka znowu otwarta bo czytałam, że zamknęli. Kilka lat temu byłam w Aleksandrowie z ZUS i dieta lekkostrawna była, jedzenie smaczne. I zmiana miasta na plus - ja też byłam w styczniu i nie chciało się spacerować bo śmieciami palili.
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Aleksandrów Kujawski 18.10.2019

Post autor: justynab »

Dagna, dziękuję bardzo.
Jak będzie to zobaczymy.Styczeń i luty to nie są zbyt zachęcające miesiące do dłuższych wyjazdów poza dom. ,,cimno , zimno i do domu daleko".Kuracjusze chwalą sobie bazę zabiegową,a to już dużo.Mam obawy,chyba jak każdy,tym bardziej że pierwszy raz wyjeżdżam.
ODPOWIEDZ