Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Miło mi dziewczyny :serce: A nasz rodzynek? :lol:
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Pekinu jesteś? Jak masz na imię? :kwiat:
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Przepraszam za literówkę Peoniu.
forumowicz

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: forumowicz »

Z tej strony Maria, Marcelina 😊
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Witam serdecznie wszystkie zapoznane kobietki
jestem tam gdzie wszystko zawraca, nawet zwierzęta do Polski zachodniej.
Próbowałem coś napisać z Poznania wczoraj ale mi nie wyszło ponieważ powstawiałem jakieś znaki które ten portal nie przyjął do wiadomości i nie przesłał dalej, ale najważniejsze pragnę się przedstawić - jestem Mariusz i odezwie się jutro na spokojnie jak się pozbieram.
pozdrawiam i do usłyszenia Mario
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Cygana »

Witam :D tak Was czytam... jak ja zazdroszczę wyjazdu... oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu... fajna ekipa się zbiera... Pozdrawiam serdecznie 🤗
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Witam,
na wstępie pragnę wyrazić swoje wielkie zadowolenie z tego, że tyle się wydarzyło na tym forum w tak krótkim czasie w końcu przestaliśmy być anonimowi .
No cóż wypadało by z grzeczności przejść do odpowiedzi na zadane pytania i spróbować rozwiać powstałe wątpliwości, i tak odpowiem na początek Kasi - Polskę zjechałem od wschodu na zachód oraz z północy na południe w celach turystycznych oraz z racji wykonywanej pracy ( wyjazdy służbowe ) i tak mogę powiedzieć, że kiedyś te podróże odbywały się z mapą w ręku i rozpiskami na kartce papieru przez jakie miejscowości i jakimi numerem trasy można się poruszać aby dojechać do obranego celu i tak to utrwaliło się w głowie, zawsze uważałem i po dzień dzisiejszy tak uważam że wynalazki elektroniki mają ludkom pomóc ale wierzyć bezgranicznie ponieważ można wjechać do jeziora, rzeki a nawet w ślepy trakt leśny.
No i przechodzę do kolejnego tematu a mianowicie muszę się przyznać, że wkradł się we mnie troszkę niepokój czy jestem w stanie sprostać złożonym obietnicom z tymi bagażami i tak sobie wymyśliłem, że jeżeli moje pasażerki zabiorom po dwie torby podróżne to jestem spokojny o wyprawę do Dziwnówka bo mój bagażnik samochodu jest w stanie to wytrzymać ale jeżeli wierzyć przysłowiom a przysłowia są mądrością narodu, że kobiety mogą się okazać w takich sytuacjach nieprzewidywalne to mam taką cichą nadzieję ,że nie będę musiał załatwiać samochodu ze skrzynia meblową ( mam na myśli stricte tylko oczywiście bagaże ) , więc Aniu będziesz mogła w takiej sytuacji zabrać trochę więcej jak jeden dres.
Jestem przekonany, że te moje wyjaśnienia rozwiały w pewnym oczywiście stopniu obawy i wątpliwości a życie pokaże swoje a co do wyjazdu zostało jeszcze troszkę czasu aby omówić szczegóły w detalach.

Pozdrawiam Wszystkich z miejscowości Suwałki i do usłyszenia.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Mariuszu 2 torby to wystarczą kobiecie nawet na miesiąc, pod warunkiem, że nie zabierze ze sobą szafy butów :lol:
tak więc luksusowe warunki zapewniasz naszym koleżankom :roll:
Fajna ekipa się zebrała. Już zaczęłam wierzyć, że będzie super a byłam pełna obaw
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Kasiu na pewno będzie fajnie :kwiat: Mariuszu jak mogę zabrać dwie torby to luksus bo do drugiej mniejszej muszę spakować buty. Jednak wszystkie kobietki mają podobne potrzeby :lol: Pozdrawiam
Lola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 03 sie 2019 23:14
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Lola »

Dziewczyny Wy tak serio z tymi butami? :lol: .ja pierwszy raz jadę i w sumie nie bardzo wiem ile czego spakować 😉
ODPOWIEDZ