Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Sylwia , wielkie dzięki za te parę informacji ze sanatorium ale mam jeszcze pytanie o czym pisałaś - o tej relaksacji popołudniowej i tych 8 spotkaniach, bo w poprzednim sanatorium miałam relaksacje popołudniową polegającą na wprowadzeniu około 16 -tu osób do groty solnej o temperaturze około 26 stopni C z czterema wentylatorami.
sylwia166
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 12 maja 2017 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: sylwia166 »

Relaksacja odbywa się w sali, trwa pół godziny. Turnus podzielony jest na grupy kilkunastoosobowe, pierwsza grupa zaczynała o 15.45, ostatnia chyba 19.45
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Sylwia to jest leżakowanie - relaksacja przy muzyce w tej sali, czy pogadanki z psychologiem ? i czy ta relaksacja jest pod kontrolą czyli uczestnicy muszą podpisać uczestnictwo ?
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Mariuszu A Ty nie lubisz lezakoawnia? Jeszcze przy muzyce, przecież można złapać pół godzinki drzemki :lol: :lol:
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Aniu nigdy w dzień nie umiałem strzelić sobie przysłowiowej drzemki, a jak chodziłem jeszcze do niedawna do POS i R-u do groty solnej ale takiej z prawdziwego zdarzenia to dla niektórych uczestników seansu to chyba było wielkie zbawienie,bo przy takiej muzyce niektórzy tak chrapali ,że nieraz zakłócali tą właśnie muzykę relaksacyjną a wyobraź sobie ja nie mogłem nigdy zasnąć.
Dowiedziałem się ,że ZUS wymaga iluś godzin pogadanek, bo tak miałem w poprzednich sanatoriach z prelegentkami z dziedziny chorób , wykład z prawa pracy i właśnie rehabilitacji - same nudy.
Ale ogólnie jak mnie położą, to będę leżał i się relaksował a jak nie zasnę będę pilnował towarzystwa żeby nie spadli z leżaków.
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Pewnie będziemy leżeć na matach na podłodze :lol: dla bezpieczeństwa żebyśmy nie pospadali z lezakow :lol:
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: solarzm »

To jest super. Na moim turnusie prowadziła to miła osoba. Warto poświęcić czas jak ktoś umie na chwilę przestać myśleć o rzeczywistości.
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: solarzm »

W ogóle to zapowiada Wam się super turnus. Miło jest czytać takie wpisy. Aż żałuję że nie będzie mnie tam. Mój turnus w Jantarze był super mimo, że nikt przed i po nie był tak aktywny jak Wy w tym temacie. Miłego i skutecznego pobytu życzę
12345
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 23 lip 2019 09:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: 12345 »

Witajcie! mam pytanie do Sylwii66
Ja jestem z mazowieckiego i jak możesz to napisz jakim środkiem lokomocji dojedziesz do Dziwnówka
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

12345 Sylwia166 juz była w Jantarze. Województwo mazowieckie jest duże a dojazd do Jantara z każdego zakątka Polski kiepski.
Kiedy wybierasz się do Dziwnówka?
ODPOWIEDZ