Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Ale cichutko się zrobił.
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Cisza przed burzą :lol:
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

ale w czyim wykonaniu ?, przecież tu są tylko niespotykanie spokojni przyszli kuracjusze.
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

No chyba ,że dziś 13 i piątek i nikt nie chce w taki dzień nic prowokować.
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Spokojni? :D na początku znajomosci :lol: :lol:
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Na początku no cóż, nie wiem co odpowiedzieć ale odpowiem tak, w miarę upływu czasu w człowieka wchodzi nowy duch - rozrywkowy,
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Witaj Marysiu, rozmawiałem z Anią i tak z Poznania mamy 1 h jazdy do miejsca z którego musimy zabrać Anię i już dalej w drogę do Dziwnówka więc proszę zaproponuj godzinę wyjazdu bo dla mnie to jest bez różnicy.
Pozdrawiam i do usłyszenia
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Hej zamilkłam bo o czym tu więcej pisać w oczekiwaniu na wyjazd
Mariuszu prześledziłam trasę nr 10 do Jantara i się załamałam Jest ona niewątpliwie piękną trasą ale strasznie wąską a do tego ruchliwą Ciężko będzie przydepnąć gaz i wyprzedzać auta Inne drogi np przez Chojnice takie same Umorduję się jadąc w tak kiepskich warunkach Wolę mniej urokliwe ale autostrady lub drogi po 2 pasy w każdą stronę Ale no cóż trzeba będzie wymęczyć prawie te 600 km a potem odpoczywać :cry:
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Nie ma co się martwić, mogę pocieszyć tylko tym, że jedziesz w dzień wolny od pracy i nie w sezonie turystycznym więc droga może się okazać przyjazną. A tak nawiasem mówiąc w końcu jedziesz do sanatorium zregenerować organizm, nikt nie pogania ,nikt nie popędza więc jak wyjedziesz 1 h wcześniej i zajedziesz tą godzinę później to nie będzie potrzeby pełen bucik na ten delikatny gaz.Faktem jest , że drogi u nas są coraz lepsze ale nie takie o jakich możemy sobie pomarzyć jak na zachodzie, właśnie jechałem półtora tygodnia temu z Poznania za Suwałki ok 700 km to powiem tak do Warszawy Ok, przez Warszawę niezbyt, następnie S 8 na Białystok w miarę ale przed i za Białymstokiem i na Suwałki gehenna. I na koniec Kasiu mogę skwitować jednym zdaniem, my kierowcy na Polskich drogach musimy zachować w taki sposób żeby zawsze dojechać do obranego celu.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Oczywiście, że dam radę dojechać, nawet z moim popsutym kręgosłupem. Najwyżej Anka będzie mnie w Jantarze wyciągać z auta :lol:
Jeżdżę bezpiecznie ale nie wyobrażam sobie większość jazdy po 50-70 km/h. Ze względu na drogę zdecydowałam się jechać właśnie w niedzielę.
Mam tylko wrażenie, że szybciej bym dotarła na narty do Austrii :roll: A podobnież tyle nowych dróg się buduje
Ale już nie marudzę. Inni mają dużo gorzej jak muszą dotrzeć do sanatorium z walizami i kilkoma przesiadkami.
ODPOWIEDZ