Alma Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jwa
Posty: 1
Na forum od: 17 lip 2019 08:53
Oddział NFZ: Mazowiecki

Alma Sobieszewo

Post autor: jwa »

Witam, mam przydzielony turnus do Almy w Gdańsku-Sobieszewie od 30 października. Czy ktoś może podzielić się opinią z ostatnich miesięcy? Po przeczytaniu postów z poprzednich lat, jestem przerażona. Zostać czy zmienić? Z góry dziękuję.
carwaniamarena
Posty: 1
Na forum od: 02 lis 2019 15:45
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Alma Sobieszewo

Post autor: carwaniamarena »

Jedzenie smaczne, można spokojnie się najeść. Miłe panie na stołówce, a jedzenie bardzo urozmaicone, praktycznie na obiad nigdy się nie powtarzało. Warunki mieszkaniowe normalne, czysto, często sprzątane pokoje.
Na zabiegi wszyscy chodzą na swoje godziny, dzięki czemu nie ma kolejek, wchodzi się praktycznie z marszu. Raz na tydzień wizyta u lekarza, więc w razie czego można jakiś zabieg zamienić.
Obsługa rehabilitantów uśmiechnięta, bardzo pracowita. Szczególnie chciałabym pochwalić masażystkę p. Beatę, to młoda i bardzo uzdolniona terapeutka. Odblokowała mi szyję i bark oraz dała wiele cennych rad dotyczących moich schorzeń :) Super dojazd do Gdańska, można np. w sobotę po zabiegach pojechać i zwiedzić. Piękne lasy wokół ośrodka, piękna plaża szeroka, po prostu rewelacja dla osób aktywnych, są ścieżki rowerowe (wypożyczalnia rowerów zaraz w ośrodku obok – Vega).
Chciałabym kiedyś tu wrócić. Maruderów nie rozumiem, wydaje mi się, że są to osoby, które ZUS wysłał na siłę i dlatego nic im się nie podoba.
ODPOWIEDZ