Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Witam,
Czy ktoś wybiera się do "Eskulapa" Rymanów Zdrój na turnus od 5 do 26 sierpnia? :)
A może już ktoś tam był i podzieli się opinią? :)

p.s. To mój pierwszy wyjazd do uzdrowiska :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: jan19557 »

Byłem tam 3 lata temu. Wszystko można zaakceptować jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań. Minus to brak basenu i balkonów na 2 piętrze. Wszystko zależy na którym zadekują twój turnus, tzn. twoje schorzenie. Pokoje w większości typu studio 2+2. Są też 3 i 4 osobowe pokoje. Najlepiej brać pokój od strony parku bo te z tyłu mają za oknem stok zadrzewiony i nic nie widać. Na tańce trzeba chodzić do Zielonego Domku(200m) lub do Świtezianki (500m)9 najlepiej). Można też co drugi dzień do Stomilu (za kościołem z lewej). Skąd jedziesz jeśli to nie tajemnica? Powodzenia
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Witam,
Jadę z Lublina :). Jadę pierwszy raz więc raczej nie mam wygórowanych wymagań oprócz tego żeby łazienka w pokoju była no i pokój maksymalnie 2-osobowy :) {być może jednak te wymagania są wygórowane heh}. A w ogóle jeśli chodzi o pokój to można sobie wybrać czy oni sami wybierają? Zastanawiam się czy nie pojechać dzień wcześniej na spokojnie ale nie wiem jeszcze jakie są zasady. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona i myślę że będzie miła atmosfera a to chyba najważniejsze :). A jak tam jest z internetem? Co do zwiedzania to poczytałam trochę i widziałam, że jest co :)


Czekam też na wiadomości czy ktoś stąd ma ten termin do tego Rymanowa :D
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: jan19557 »

Busem będziesz około południa. Spróbuj zadzwonić i zarezerwować sobie pokój . Może się uda. Zasięg był bardzo słaby ale spytaj o szczegóły jak będziesz dzwonić. Wifi płatne. Słono sobie liczą za nocleg chyba , że znajdziesz sobie coś prywatnie przed świtezianką jakieś 200m. Jest sporo możliwości. Jeśli uda się zarezerwować pokój to nie ma sensu jechać wcześniej. Ja nigdy nie jechałem wcześniej. Powodzenia.
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: Piotrek45 »

Witam. Także jadę do Rymanów Zdroju, Zimowit od 6 sierpnia. Jest to mój pierwszy wyjazd, ale jestem nastawiony pozycjonowanie, będzie fajnie. Pozdrawiam
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Witam :),

Janku jadę samochodem więc wyjadę sobie wcześniej, żeby na spokojnie dojechać. Na stronie Eskulapa jest napisane, że nie można rezerwować tylko pokoje rozdzielane są w dniu przyjazdu. Nie wiem też jak tam z parkingiem ale faktycznie powinnam tam zadzwonić i się dowiedzieć :). Wifi płatne?-koniec świata heh. Na szczęście nie jest mi niezbędny ale od czasu do czasu się przydaje :)


Pozdrawiam :)
pinezka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 18 lip 2019 00:53
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: pinezka »

Piotrze to też mój pierwszy wyjazd i też jestem nastawiona pozytywnie :) Rymanów Zdrój to chyba nie jest wielka mieścina więc i Zimowit nie będzie odległy :). Już się martwiłam, że nikt stąd nie ma skierowania do Rymanowa a tu proszę można zebrać grupkę do być może wspólnego zwiedzania Rymanowa i okolic :)
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: Piotrek45 »

To miło, że jest nas już dwoje. Także mam nadzieję, iż zbierze się paczka na wspólne wędrówki.Pozdrawiam
Emano25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 07 kwie 2018 20:19
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: Emano25 »

Witam.

Będę już w Rymanowie od 2 sierpnia w sanatorium Stomil. Przetrę szlaki, może się jakoś odnajdziemy. Czekam na propozycję ,
pomysły.
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Rymanów Zdrój od 5 sierpnia 2019

Post autor: Piotrek45 »

Jak tylko się zakwateruj, napiszę do was na pw, to się umówimy. A co do propozycji, to można umówić się na przykład na kawkę, piwko, lampkę winka, lub jak tu na forum opisywał koleżanka BożenaMat, w kawiarence piccolo, są bardzo dobre lody oraz naleśniki. Można się spotkać, i zaplanować wspólnie dalszą organizację wolnego czasu. Życzę zdrówka
ODPOWIEDZ