Gołdap Vital od 7 października 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Gosia_bia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 wrz 2019 04:48
Oddział NFZ: Podlaski

Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: Gosia_bia »

Czy ktoś z Białegostoku wybiera się w tym okresie do sanatorium. Jadę pierwszy raz z ZUS-u. Z kimś byłoby mi raźniej :D :)
boz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 wrz 2019 15:34
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: boz »

Witam
Ja również jadę 7.10.2019 do sanatorium Vital w Gołdapi z Białegostoku.
Proszę o wiadomość.
Awatar użytkownika
Gosia_bia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 wrz 2019 04:48
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: Gosia_bia »

Super możemy się jakoś zgadać. Czym jedziesz? Autobusem czy swoim samochodem?
boz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 wrz 2019 15:34
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: boz »

Jadę autobusem, a Ty czym się wybierasz ? Tylko nie wiem jak później dojechać z DA w Gołdapi do sanatorium Vital - czy kursują tam jakieś busiki itp czy trzeba brać taxi ?
Awatar użytkownika
Gosia_bia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 wrz 2019 04:48
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: Gosia_bia »

Z tego co mi wiadomo to na autobusie który odjeżdża z przystanku Biakomexu ma pisać " sanatorium Witał Gołdap " więc raczej dowiezie nas na miejsce. Musze sie jeszcze upewnić i dam znać. Pozdrawiam Malgosia
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: MAnty »

boz pisze: 24 wrz 2019 16:43 Jadę autobusem, a Ty czym się wybierasz ? Tylko nie wiem jak później dojechać z DA w Gołdapi do sanatorium Vital - czy kursują tam jakieś busiki itp czy trzeba brać taxi ?
Jeżeli autokar jest oznaczony "sanatorium Wital" to podwozi pod sam ośrodek a jeżeli zwykły rejsowy to z samego centrum (oznakowane) dojeżdżają busy a dla wygody jak jest co najmniej dwie osoby TAXI to jakieś grosze ;)
MAnty
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 23 sty 2017 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: MAnty »

Gosia_bia pisze: 25 wrz 2019 08:01 Z tego co mi wiadomo to na autobusie który odjeżdża z przystanku Biakomexu ma pisać " sanatorium Witał Gołdap " więc raczej dowiezie nas na miejsce. Musze sie jeszcze upewnić i dam znać. Pozdrawiam Malgosia
dla pewności można też zapytać w recepcji Wital które autobusy ? o której ? i gdzie dowożą telefonicznie lub przez profil sanatorium Wital na Facbook ;)
Awatar użytkownika
Gosia_bia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 18 wrz 2019 04:48
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: Gosia_bia »

:D dzięki za info. Jutro spróbuje sie dokladnie dowiedzieć. Pozdrawiam
boz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 wrz 2019 15:34
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: boz »

Na dworcu autobusowym nie uzyskałam dokładnej informacji, który autobus i o której godzinie jedzie bezpośrednio do sanatorium Vital. Dzwoniłam do sanatorium i tam również nie uzyskałam takiej informacji. Czy ktoś orientuje się, o której godzinie odjeżdża autobus z Białegostoku bezpośrednio do sanatorium, bez przesiadki na busika na dworcu autobusowym w Gołdapi.
forumowicz

Re: Gołdap Vital od 7 października 2019

Post autor: forumowicz »

Ta firma zajmuje się dowozeniem i rozwożeniem kuracjuszy. Dzwoń i pytaj - firma DUET PLUS [tel]. Rezerwacja na przejazd pod numerem kontaktowym; [tel]
Ostatnio zmieniony 18 maja 2020 21:27 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel.
ODPOWIEDZ