Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: justynab »

Dzięki Wam bardzo.Słabo ogarnięta jestem na tym forum i nie mogłam nic znależć o tym Aleksandrowie.Czyli nic specjalnego tam nie ma.Dobrze,że chociaż o zabiegach dobrze piszą.Luksusow nie oczekuję,szkoda tylko że miasteczko mało ciekawe.Sama na co dzień w takim mieszkam.Zus moim zdaniem dobrze,że wysyła takich połamańców jak ja,ale z terminem to przegiął.Kurła pół roku czekaniaod komisji,a do roboty trza zapierniczac.A w markecie nie jest łatwo ani fizycznie ani psychicznie.Zawsze się jakiś ,,młotek,, znajdzie i popsuje ci pół dnia.O kręgosłupie nie wspominając.
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: justynab »

Insignia 2010 pisze: 08 paź 2019 23:06 Spoko Dzasti dietka tez jest więc nie lekaj się mowisz 27 .jedziesz z zusu prewencja Kurcze to może i ja tak pojadę jeszcze listu nie dostałem A komisja była 7 .10
Dietka u mnie niestety na wieki,trzustka nie chce ze mną współpracować od dawna,a przez to od młodych lat jestem bezalkoholowa.W naszym pięknym społeczeństwie 99 proc ludzi jak mówię że nie piję alko,to myślą że zaszytą jestem ha ha :lol: :lol: :lol: .Boję się tych wyjazdów,brak odpowiedniego wyżywienia skutkuje potem choćby wypadaniem włosów i inne.
Kurcze,jeśli komisję miałeś 7.10 to pewnie trochę poczekasz jeśli pracujesz.Ja miałam 2.08.Duzo szybciej zus wysyła ludzi co są na l4
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019 15:37 przez justynab, łącznie zmieniany 1 raz.
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: justynab »

acik61 pisze: 08 paź 2019 23:05 justynab - to powodzenia i dużo zdrowia- przynajmniej wiesz kiedy i gdzie - ja w cierpliwość uzbroić się muszę
Dziękuję i wzajemnie.Kiedy była Twoja komisja?
Awatar użytkownika
acik61
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 05 paź 2019 18:51
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: acik61 »

justynab
Komisję miałem 7.10 ale ja z tych "pracujących na l-4" więc spodziewam sie około 24-25 (14 dni mają na uprawomocnienie orzeczenia)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

Tak mają pierwszeństwo z L4 do wyjazdu ale co roku tak składam i zawsze był to styczeń lub luty .....zobaczymy jak teraz będzie .Kolega ma rację te 14 służy do odwołania z obu stron i uprawomocnienia się decyzji przyznania
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: justynab »

Zimą tam chyba jajko z nudów zniosę.
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: justynab »

acik61 pisze: 09 paź 2019 15:51 justynab
Komisję miałem 7.10 ale ja z tych "pracujących na l-4" więc spodziewam sie około 24-25 (14 dni mają na uprawomocnienie orzeczenia)
Może i szybciej pojedziesz :D
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

Oj tam do lichenia A może do Torunia na modły was wezmą .....
A tam ojcu trzeba coś w prezencie dac 🙉🙉🙉😁😁😁😁👍
justynab
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 08 paź 2019 22:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: justynab »

:lol: Do Torunia lub Lichenia chętnie pojadę,ale łojca na oczy nie chcę widzieć :lol: :lol: :lol:
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Termin wyjazdu ........I gdzie ......????

Post autor: Insignia 2010 »

No weś to już lepszych miejsc nie ma i jakiego ojca 🙈🙈🙈🙈przeciez Ty ojca masz ......A bel.....ub. to nie ojciec
ODPOWIEDZ